Jump to content

Archangel1

Kasutajad
  • Sisu loend

    260
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Archangel1 postitused

  1. q3

    kas mangib keegi?
  2. q3

    teex dueli plangus osp?
  3. Pullid pildid netist

    noh..paar grammi ikka peaks olema :D
  4. Pullid pildid netist

    algusel pead omad tissid näitama ja siis hakkame sulle silikoni peale korjama :D
  5. Umberm66t

    ei.muidu mul olex 30 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  6. Pullid pildid netist

    respect meestele kes seal trenni teevad
  7. Jõutõmme

    nutan :D kirjuta veel ! :D
  8. Jõutõmme

    njh...meie poiss peaks algusel ütlema mis tema eesmärk on kas bb või pl
  9. Umberm66t

    ei imesta kui sa need 3-4 kilo maha võtad ja ütled endale kurat siin on vaja veel 2-3 kilo maha võtta
  10. Jõutõmme

    JÕUDU...mis seal ikka
  11. Umberm66t

    hehe kahjuks on sul õigus,aga noh,ma nagu nii hakkan jaanuarist alla võtma et kuskil kuni 80-85(5 kuuga kuskil).Vaata et sa tagasi oma 130kg ei saa :DDD Või siis juba 140 :DDD
  12. Umberm66t

    1.21aa 2.175cm 3.93kg 99 4.73cm 74 5.43cm 44 6.42cm 43 7.94cm 97 8.108cm 114 9.Kael 49 50 10.Käsivarred 33 34 Eesmärk siis novembri lõpuks 110 saada
  13. Jõutõmme

    Sa tuled mulle seletema kui tähtis kükk bodybuildingus on???Kui tahad et mõni lihas(näiteks biitseps) kiiremini areneks,siis just peadgi seda rohkem trennima 2-3 kuud ja et tal piisavalt materjali ehitamiseks oleks,just peadgi teised harjutused natuke vähem tegema või üldse lõpetama kui asi juba nii halb...
  14. Jõutõmme

    kahjuks pole see teooria...
  15. Jõutõmme

    Ma arvan et jõutõmmega trennida jalad on sama hea,kui jõutõmmega trennida biitsepsit.Ise teen klassikalist jõutõmmet.Sa pead eksperimenteerima...Kui jalad ei jõua taastuda jägmiseks trenniks siis proovi nii et üks nädal jõutõmme ja järgminne kükkid.Järgmisena võid proovida nii et trennid jalga ja selga kordamööda iga viies päev.Näiteks esmaspäev kükkid,reedel jõutõmme,kolmapäeval jälle jalad.Ise muidu teen esmaspäeval ainult jalad.Kolmapäeval rind,õlad,triitseps.Reedel selg,lailihas,trapeets,biitseps.Mul kõik jõuab taastuda Aga ma arvan et varsti hakkan kükke kord kümne päeva jooksul tegema või üldse lõpetan nende tegemist paare kuuks sest muidu jalad võtavad ülemiselt kehalt kõik ära ja õlg,triitseps,biitseps varsti üldse enam ei kasva jalgade pärast :/
  16. Uurimistöö toidulisandite teemal

    Toidulisandid vs steroids
  17. Jõutõmme

    kui sa ikka TEED trenni siis sama päeval jalgadega sa lihtsalt pole võimeline veel midagi trennida...imo
  18. Hull Elukas...

    nutan vaata et sa viimaseid fänne oma käitumisega ei kaota
  19. Hull Elukas...

    Te käitute nagu 15aa posike..ausalt
  20. Haigena trenni?

    kui palaviku pole siis võiks minna
  21. Hull Elukas...

    tema maximum praegu oleks võistlemine fitnessis
  22. Feik pilt?

    arvan et kõik on võimalik süntooliga...
  23. Jällegi ei suutnud naeru pidada

    haha? :/
  24. Trenn

    ja milleks?1 päevaga nädalas ei saavuta sa muffigi...aint kaotad aega...
  25. Saalihuumor.

    ära võta südamesse champ...see oli naljaga öeldud...ausalt...ja muidugi ma ei julgeks sinuga kohtuda...vaata kui suured musklid sul on...
×