Jump to content

54321

Kasutajad
  • Sisu loend

    153
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by 54321


  1. Alkoholi mõju ajutegevusele

    Inimestele, kes te arvate, et joomine on kahjulik ajurakkudele:D

    1 klaas alkohoolset jooki tapab meie ajus 1000- 2000

    rakku ja need ei taastu. Analüüsime situatsiooni inimese

    seisukohast. Inimese ajus on umbes 3 miljardit rakku.

    Nendest töötavad kuni 10%. Järelikult 2, 7 miljardit on

    ülearused.

    1 klaas=1000 rakku. Järelikult võib inimene ilma ohuta

    tarbida 2700 000 klaasi. Arvutame koguse ümber viina

    pudelile: 2, 5 klaasi=1 pudel, järelikult 2700000/2, 5=

    1080000 pudelit.

    Seega, kui arvestada, et alkohooliku

    maksimaalne eluiga on 55 aastat ja joomisega alustab

    ta no ütleme näiteks 15- selt, saame staaziks 40 aastat.

    Arvutame selle päevadeks: 40x365=14000. Joogi koguse

    jagame päevade arvuga: 1080000:14000=77 pudelit.

    Järeldus: ajurakkude puudusesse on võimalik surra, kui

    juua 7 pudelit viina hommikusöögiks, 40 lõunaks ja 30

    õhtusöögiks.

    Aga sama teema Sugurakkude ja nende töökorra kohta ? :rolleyes: ja pole meie organismis kohta mida alkohol ei kahjustaks...

    Vana tõde seegi, et meil meestel on nende Elujätkamise asjadega veidike rohkem vedanud... (meestel need uuenevad, naistel mitte!)


  2. valku või proteiini :P

    :P haha... Millele ma tähelepanu peaks põõrama? Kas rasvade või lipiidide põletamisele? :D

    Istusin ükskord süües "tarkade jõusaali poistega" ühes lauas ja sealt tuli ikka igasugust plära, et: süsivesikud lähevad kehas pooleks- pooled lipiidedeks ja pooled proteiiniks :lol: ja süsivesikud ja valgud on tegelikult üks ja seesama... Sellised teadmised peaks minuteada juba kusagilt 7-9klassi bioloogiast saama?! Aga need olid juba suured mehed. :rolleyes: Ja tean arvamusi kus arvatakse, et kui ei taheta kaalu langetada... siis on pepsid, coolad, saiakesed, krõpsud mõtekas söök, kuigi neist saab ju ainult Tühjasid-tühjasid kaloreid! Aga seleta palju tahad... Inimene usub ikka seda mida ta ise tahab!


  3. Oma kogemused siis Nii?!. Ainuke mida märganud olen, et üks hanetl on üksik (Paarilist pole). Ülejäänud riistavara on senini alles.

    Ja normaalne see küll ju pole :rolleyes: varastamine nagu iga teine :P

    Aga sa ütled, "et kui keegi lahkub kangiga!":P Kuhu paganat ta selle topib? :D Püksi? Millegipärast arvan, et kui keegi selle kaasa võtaks siis arvaksin, et tegemist on kohaliku personaliga vms...


  4. kes teiste juttu korrutab? mina ei ole teiste vastuseid lugendgi

    Kui sellise suhtumisega, siis võiks ise juba küsida, et ? Kas on nii, et kätekõverdused treenivad rohkem lihaseid ja kiiremini kui kangi surumine rinnalt? Kui see on tõsi, siis mismoodi oleks kasulik kätekõverdusi teha? Igal juhul rind vastu maad? Teatavasti käed koos ja rind vastu maad on raskem teha, aga kas see on ka kasulikum, kui käed laiali ja rind vastu maad? Kummaga kiiremini lihased kasvavad, kui kätekõverdused kasulikumad on kui kangi tõstmine??

    Ei ole ju mul õrna aimugi kas selline asi juba enne õeldud on?


  5. Isegi veel paar aastat tagasi sai iga nädalavahetus Pidutsetud, joodud, oksendatud :rolleyes: ja organismi tõsiselt hävitatud!

    Kuigi neil kordadal huumorist puudu ei tulnud ja ka senise tüdrukuga asi siis käimas lükatud!

    Aga nüüdseks on sellel tõesti mõte kadunud, ei meeldi enam kulutada raha alkoholile, laaberdada ringi ja järgmine päev pohmaka alla raisata.

    Palju parem tunne on end treenidaja ja järgmine päev tunda, et oled midagi head enda jaoks teinud! :rolleyes:

    ja Teine teema: suitsetamine, pole kunagi teinud ja tean, et ei hakkagi... Aga mõtleks kõik vaid nii...:rolleyes:


  6. Ja sa tahad võita tiitlit Asta Koomik 2007?

    Asjast kah, point sis selles, et kuna ma nagunii võistlustele ei plaani kunagi minna jne. Olen lihtsalt nö. asjaarmastaja:P Et sellisel juhul palju joomine kahju teeb. Ma saan aru, et tippkulturistidele võib see paraja laksu panna treeningule. Minu eesmärk on aga lihtsalt natukene parem välja näha, et enesetunne parem oleks. Kui ma nädalas ütleme korra või äärmisel juhul paar joon, kas see pidurdab väga mu arengut?

    A ja argonaut ole hea ja mine ela ennast kuskil delfis kommenteerimas välja. Krt mina ei tule sinuga lampi paukuma :S. Imelik vend oled ikka.

    Loe ikka teema läbi, enne kui lõpus selliseid küsimusi esitad!(((nt. Kui palju mõjutab viina tarbimine mu tulemusi?))) :rolleyes: Aga see kuidas mõjutab alkohol sinu treeningut (ja edasist elugi) on igale inimesele inviduaalne... Aga

    alkohol hävitab 100% kõiki sinu organeid ja keha! (vaid väga vähesel määral-kasulik), ja näed sa selles midagi head?

    ja mainisid kusagil, et kui jood 0,5liitrit viina :rolleyes: (see on SELGE liialdus) sis oled väga väga purjus... Mõni inimene on sellise koguse juures suremas, teine avab selge silmaga uut pudelit! Jutu mõte aga see, et eputamine jutuga: "Kui palju ma siis ja siis jõin, kui ja kui palju kannatan" on tõsiselt labane!


  7. skip2me---mis nagu teema point on? Et, kui midagi pole kirjutada, siis midagi võiks ikka kirjutada või? Sa venita palju tahad, mis see sind kotib palju teised venitavad! Alati ei peagi venitama.

    Ise näen seda pilti, et keegi ei venita Iga kord kui jõusaalis Käin (endi tuttavadki :rolleyes: .aga jh soovitan- mõni liitub, mõni mitte- enda asi!).. kuigi seinad ja tahvlid juttu täis Venitamise vajadusest ja mõttest!

    Ja Minuarust on sellised teemad igati teretulnud, kuigi tean, et siin foorumitest leiaks kõige kohta infot jne... ei oska vahel otsidagi teemasid (pole lihsalt aimu) ja on hea kui need vahel värskendust leiavad :rolleyes:


  8. Veest pole küll keegi jäme 8-))) ikka rasvast. Kui organismist väheneb juba 2% vedeliku kaotab ta ka võimsust 20% kui 4% kaotab siis juba veelgi rohkem, 12% vee kadu organismist lõppeb surmaga. Vaata Afrika näljahädalisi ise kui luukered aga elavad ja sebivad ringi-vett ju ikka on kui süüa pole 8-)

    Tegelikult on Maailmas mageda vee puudumine palju suurem probleem kui Näljahädad!

×