Jump to content

54321

Kasutajad
  • Sisu loend

    153
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by 54321


  1. Aga kui mul vererõhk on normis, ja soola piirata päevas ja seega peaks siis vererõhk alla minema, on see ka hea?! Tean et kõrge vererõhk pole hea aga madalast vererõhust pole midagi kuulnud.

    Aga krt tomat ilma soolata nigel :D Justkui ei oskaksi teistmoodi süüa :D

    Ei ei... ega siis sool pole ainuke vererõhu määraja... seda piirates sa tarbis seda tavatoiduga piisavalt ja saad lihsalt Õige koguse...

    sobiks võrdlus: et kui mul on maks korras ja ma ei tarbi alkohooli, siis ei lähe ta veel paremaks...

    http://www.tervispluss.ee/orb.aw?class=doc...p;section=40130


  2. Inimese soolavajadus on tegelikult väike - 2,5 - 6 g naatriumkloriidi päevas - 0,5-1 teelusikatäis soola. Selle soolavajaduse katab ka toiduainetes looduslikult sisalduv sool. Soola piiramine toidus avaldab väga tugevalt positiivset mõju vererõhulangusele - vähendades tarbitava soola kogust poole võrra, langeb vererõhk enam kui 5 mmHg.

    Kuidas küll selgitada seda inimsetele, kel vererõhuga probleema. Nad ainult söövad ja söövad kalleid tablette, et vererõhku alandada...ja ikka kasu pole... :D

    ja küsiks sellist asja, et kuna rasva võib kasutada kuumutamisel ühe korra? siis mäletan vanavanemate juures sulatati rasva, et seda hiljem kasutada... kas See siis juba sisaldab kahjulikke aineid ???


  3. Tere,

    mina ise käin 3x nädalas trennis ja üritan süüa 4-5x päevas,aga mõnikord pole võimalik.

    Põhimõtteliselt 2h enne trenni ja 3h pärast trenni ei sööda,aga mul on selline tabel trennist antud,mida ka mina jälgin ja mul läheb u 1,5-2 kg nädalas.

    Niisiis..

    1.Süüakse 4-5 x päevas,2-3 h järel,viimane kord 3h enne magamajäämist

    2.Hommikul 2,päeval3 tundi enne treeningut ei sööda loomse päritoluga valke.Süüakse puu-ja juurvilja,teraviljatooteid.

    3.3h peale treeningut süüakse esmajärjekorras tooreid puuvilju(mitte üle 100 kcal).Kahe h pärast järgneb normaalne toidukord.

    4.Soovitatakse valmistada ka keedetud,hautatud jne viisil

    Minimaalne toiduainete hulk ühel päeval:

    1.Juurviljad,roheline ~400g

    2.Puuviljad,marjad ~300g

    3.Piim,piimatooted ~200-300ml

    4.Must leib ~60-80g

    5.Taimerasv ~15-20g

    6.Liha(looma,-linnu),kala ~70-80g

    7.Kartul ~100-200g

    8.Kruubid ~40-60g

    ;) see on ju ühe toidukorra söök, mitte päeva :( ja see "ära söö 3 h enne magamaminekut" ära ka liiga tõsiselt võta... lihsalt tuleb jälgida, mida, palju jne. Viimane valgusaamis kord jääb ju ka sellesse aega... sa tarbid siiski energiat ka magades ja lihastele meeldib ka öösel kasvada!

    "Põhimõtteliselt 2h enne trenni ja 3h pärast trenni ei sööda." :rolleyes: Aga vormi saavutamiseks ei piisa vaid rasva kaotamisest? Tuleks ka lihast treenida ja kasvatada, aga kui sa sellistel aegadel ei söö, siis kuidas treenida jaksad ja millest need lihased tekkida saavad? <_<

    "siis ja siis ei sööda loomse päritoluga valke." Neid võib tarbida enamasti igal ajal nagu taimseid valkegi, aga ei tasu unustada, et ka valgud sisaldavad kaloreid!


  4. Aga saidi teostuselt on ta üks eesti paremaid.

    Päevas näidatakse Rate.ee-s rohkem kui 18 miljonit lehte, mis moodustab umbes kaks kolmandikku kogu eesti interneti mahust. Rate.ee-d kasutab iga kolmas eestlane.

    ja väike näide sealse reklaami maksumusest ja külastatavusest:

    reklaami tüüp- päeva hind- kontaktide arv päevas

    skyscraper- 10800 krooni- vähemalt 5 000 000

    kõik need numbrid on eesti kohta imekspandava. ja igas valdkonnas kasutab keegi midagi negatiivselt ära... see on ju kahjuks tavaline.


  5. endale soovtiud tingimusi proovi saada ikka lihastega, mitte rasva arvelt... muidu tekivad sul hoopis teised soovid :D

    Niiet valguline toit ja sobib trenn!

    Loe artikleid... jõusaal ja muu säärane ei tekita sulle kohe lihaseid mis poisse kartma paneb jne. Lihsalt aitab sul korraliku vormi saavutada ja seda hoida! :P


  6. Kui sa nyyd pausi pikemaks ajad, kui hetkel vaja, vajub see 5 mm sul uuesti 2ra ja v6ibolla rohkemgi veel.

    Vaata oma kava yle ja anna igale lihasgrupile jooksvalt rohkem taastumisaega.

    Just! Peaksid saama vajamineva pukhuse trennide vahelt... mitte tegema järjest tohutult trenni ja siis pikad pausid!

×