Jump to content

54321

Kasutajad
  • Sisu loend

    153
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by 54321


  1. India pähkel ei ole päris pähkel muide:P Ja on pärit üldse brasiiliast tegelikult.

    Mina eelistan koostise vaatepunktist mandleid. Maitse poolest aga meeldivad väga ka parapähklid ja india pähklid (millest kumbki ei ole tegelikult pähkel)

    Lõik SIIT !

    "India pähkel on pistaatsiapähkli sugulane. Tuntud on see neerukujuline vili ka akazuupähkli nime all. Nagu nimigi ütleb on peamine kasvuala India."

    PARAPÄHKEL e. BRASIILIA PÄHKEL

    Kasvab Lõuna-Ameerika Amazonase madaliku metsades.


  2. 1. Aga, kas nii alguses on vajagi kohe proteiini vms. juurde tarbida? Et kuluta see raha parem õigele toidule... Ja, mis muud kui, söö palju.

    Lase koostada Toitumis ja Treening kava...

    Kätele, õlgadele... Harjutustepank

    2. Seeriaid - 3x 8-12 (olenevalt harjutustest), seeriate vahel max 1min, harjutuste vahel 2-3min, ja teha tuleks nii, et kõik ära tehes lihas korralikult koormust saaks...

    Ja kuigi teil põlvevigastus, tasuks treenida tervet keha, sest keskendudes antudjuhul ainult kätele-õlgadele läheb keha nn. tasakaalust välja..

    :D

    lisaks loe foorumit...

    edu :P


  3. iga õige eestlane astub eesti eest välja! järelikult sina nende hulka ei kuulu kahjuks on sinusuguseid palju ja selle pärast on aint kurb meel...

    õige eestlane vähemalt üritab midagigi teha mitte ei istu mune kodus laiaks ja kommenteerib tv ees miukesed need venelased küll on ja kui venelast näeb hea et ennast täis ei si*u. hale

    ...ja loeksid nüüd enda juttu? :P

    Et kui sinu õigekirja arvestada, tekib endalgi kahtlus, kas sa ikka see õige eestlane oled ? :D

    Demokraatia on meie riigis´- ja igalühel on õigus oma arvamusele- ja kui sa meil nüüd selline Isamaalane oled, austa siis teiste arvamusi ka! :D


  4. Mida te siin jahute??!!

    Olukord on olnud selline, et ma ei l2he oma kodust v2lja peale kl 19 . Teed Toompeale on blokeeritud. Kella viie-kuue ajal 6htul koertega jalutama minnes kysin igaks juhuks, et kas ma ikka koju tagasi ka saan...

    Inimestes ei ole elur66mu. Mina, kes ma r22gin vene keelt vaata, et paremini kui mingit muud v66rkeelt, 2rritun tuntavalt seda kuuldes. N2hes mingit vene pubekate kampa ma m6tlen, kas ka nemad olid need ryystajad, laamendajad jne.

    Kas teil, venelased, oli seda vaja? Mida see teile nyyd andis (peale libressi jne varastatud tr2na...)?

    jah :D sama lugu... Käin koolis, kus venelasi vaat, et rohkem kui eestlasi... :P Ja, mis pagana tundega nendesse enam suhtuda... Eks näis- eks näis :D


  5. .... nende allkirjade andmine? Ma võin ise ju nii 250 tükki anda, mis mul neid tuttavaid siis sinna panna on ? Ja mõne võin ju välja kh veel mõelda jne jne... :P

    Et, mina pooldan seda teemat samuti, aga, kas ei peaks asi kuidagi karmimalt käima... Rohkem andmeid, id- kaardi kaudu, e-panga. Või, mis iganes...

    Näiteks alltoodud andmed? need ei ole ju arvestatavad....

    Kaija K. 21 üliõpilane

    Katri T 17 õpilane

    Jaanika P. 23 tudeng

    Lauri S 18 õpilane

    Astrid V 17 õpilane

    Jaanika P 23 tudeng

    merje e 20 üliõpilane

    siim s 17 õpilane

    Krista R. 19 Õpilane

    Liina I 21 müüginõunik

    Erti S 32 objektijuht

    Jaanika T 36 juhataja

    Kertu L 20 üliõpilane

    Kadri S 16 õpilane

    Anu L 14 õpilane

    Renaldo L 34 tööline


  6. Ideaalses söögikorras on 30 % valku : 30 % süsivesikuid : 40 % häid rasvu.

    Arvuta nüüd, mis " Taldriku reegliga" juhtub.

    No jh, et kas süsivesikuid tõesti nii vähe ?

    Ja sellest ei saa välja lugeda ka seda, et taimseid toitaineid ei peaks rohkem tarbima...?


  7. arvamusi on erinevaid, sa räägid taimetoitlaste eelistusest.

    kehaehitajate ja raskejõustiklaste põhitoit: lihad, piimatooted, kalad, munad-ja sealt suurtes kogustes tuleb loomset valku. sinna kõrvale käib vähem taimseid salateid ja puu,- juurvilju ning putrusid.

    ei ei... ma ei räägi kellegi eelistusest, ega ka millegile spetsialiseerinud , vaid täiesti tavalistest inimestest, kes tahavad ja toituvadki tervislikult. Fakt, et söögilaual peab olema taimseid toitaineid rohkem on pärit kusagilt vikotroriinist, ja sellepärast ma selles veendunud olla ei saagi!

    Aga...

    [“Taldriku reegel” – alusta toidu tõstmist köögiviljadest, mida tõsta pool (1/2) taldrikut, seejärel täida veerand (1/4) täisteratoote (tatar, pruun riis, täisteraleib) või kartuliga ning ülejäänud veerand on valguallika päralt (liha, kala, muna). Kui Sinu taldriku välimus ühtib toodud reegliga on väga suure tõenäosusega valitud toit tasakaalustatud. Sama reegli põhjal saad tervisliku taldrikutäie ka pizzast, kui see katab poole taldrikust ja teise poole täidad hautatud või värskete köögiviljadega.]


  8. 5679b0e1-ec78-471c-920b-f570c1379cd6.jpg

    Nagu laps kommipoes, silmad säramas, naeratus kõrvuni, aga ma ei näe siin viha millest see kõik alguse sai, vaevalt see vend jagab mis toimumas on, kuid oma võimaluse on ta juba leidnud, et oma seisukohti pronkssõduri kohta teistelga jagada. Varsti seisab see pilt tema enda kooli seinal kirjaga OTSITAKSE

    Selle mehe nahas ma olla ei tahaks... Häbi :lol:


  9. Nonii, eks näis mis saama hakkab.

    Jutud käivad, et pronkssõdur on öö varjus minema viidud. Kas see ka nii on saame varsti ka teada. Ometigi üks julge käik Eesti poolt. Minu austus Eesti Politseile igatahes olukorras käitumise eest. See et neid ainult Tõnismäele jagus oli politseistrateegia. Need mehed, kes korda tagasid tegutsesid küll väga hästi minu hinnangul. Diskussioon on oodatud :lol:

    Aga kõik need poed, autod ja muu sodi :lol:

    Eesti kohta oli toimunu ikka suht jube.


  10. hmm... ise olen mingi 4kuud sügavamalt asjaga tegelenud, toitumikava pole tellinud ja lihsalt korralikult ja tervislikult söönud + trennid jne...

    ja tulemusi on näha ikka....

    Aga arvan, et need koostajad ikkagist arvestavad sellega, kui sa seda tellides märkmeid jms lisad.. ( Näiteks: ei meeldi maitsestamatta kohupiim)

×