Jump to content

daman

Kasutajad
  • Sisu loend

    450
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik daman postitused

  1. parim harjutus tuhara treenimiseks

    Ohoo, minu teema Väga valusa tuharalihase saab omale justnimelt sügavat kükki tehes (täiskükk teisisõnu). Raskus umbes 65% - 70% oma maksimumist ja tee mõnuga 10 seeriat, 10kordust seerias. Järgmine päev on trepist kõndimine välistatud. Garanteeritult. Kükk peab muidugi sügav olema.
  2. Tipp ja Täpp - suud puhtaks!

    Minu arvates on meie tippkulturistid sita närvikavaga. No sorry, aga kui juba anonüümse suhtkoht mõttetu lõõpija ja foorumitrolli, nagu seda kasutaja Tipp ja Täpp kahtlemata on, sõnavõtud neile nii hinge lähevad, siis ei saa olla ju juttugi heast närvikavast. Ma sügavalt loodan et ma kedagi ei solvanud, polnud kavas, aga mehed, millest me räägime! Üks anonüümne koll trollib foorumis ja selline boleemika? Varsti ilmub siia üks Karlsson ka veel, mis siis lahti läheb? Enesetappude laine?
  3. kõhulihased meeldivad?

    Meeldivad.
  4. Toidukaubad

    Ei ole Keskerakonna valija, ei armasta nende poliitikat ega ka vaateid, aga hääle andsin. Miks? Sest idee on hea. Mul sügavalt pohh, kelle poolt algatus tuli, valima minnes ei tule keegi mulle ütlema, kelle poolt hääl anda.
  5. kreatiin jne

    Aile, sa pole Eestis viimasel ajal vist väga palju käinud Asjalood on siinpool Suurt Lompi nüüd väheke teistmoodi
  6. Treening- ja toitumiskava

    Tegelikult huvitav teemaarendus. Mis on põhjustanud 50% hinnatõusu? Kas lihtsalt "teised ju tõstavad, me tõstame ka". Vaevalt et Kalmusel või Kiivikasel midagi muutunud on, et õigustada 50% hinnatõusu, niipalju kui mina aru saan, on nende töö täpselt sama hea nagu ta oli eelmine aasta. Inflatsioon oli 10%, aga kavade hindu tõstame 50%, millest see? Ahnus? Las lollid plekivad? Ma ei taha tõesti trollida või kellegi kallal norida või iriseda, lihtsast arukast põhjendusest piisaks.
  7. Spordipesu Shock Absorber

    Isiklikult leian, et antud teema on väärtusetu ilma toetava illustrateeriva materjalita. Mehed, palun sekundeerige.
  8. head naistepäeva

    Viisin eile lilli. Üllatas küll. Heh.
  9. Milliseid jalatseid kannate?

    Mina kui plätuvihkaja möönan, et selline lahendus on taunitav. Samas loen õudusega kuidas vennad kükivad ja jalapressivad kandes plätusid. Tegelikult võite vaadata mõnikord kuidas plätudega trenni tehtakse, päris lahe on, varbad on räigelt üle ääre, plätusid hoiab jala küljes kinni ainult kasutaja tahtejõud ja jumal teab mis. Samas kiidavad siin plätukandjad ise nende "spordijalatsite" mugavust ja hingavust ja pagan teab mida. Olen isegi seda näinud, kuidas enne jalapressi või kükki võetakse plätud jalast ära ja pannakse kükipuuri kõrvale ilusti seisma. No sorry, ma ei saanud ilkumata jätta. Püüan ennast parandada.
  10. Coca-Cola Zero ja Light

    Müüdimurdjadki testisid koolat: 1) Ei tee ta hambale midagi peale selle värvi muutmise 2) Ei lahusta ta lihatükki ega vorsti 3) Ei eemalda rasva 4) Ei eemalda roostet Ainuke efekt mis ta tõepoolest suutis, oli müntide efektiivne oksiidist puhastamine, mida ta tegi pareminigi kui metallipoleerimisvahendid.
  11. Liiga vähe kehamassi!

    Ühesõnaga on olemas kang, mis toob su kavasse koheselt: rinnalt surumise, svungi, küki, jõutõmbe, kangiga vastu kõhtu sõudmise, kangiotsa vastu kõhtu tõmbamise, säärtele tõusu kangiga. Mis sa hing veel ihaldad! Lisaks paistab olemas olevat eraldi seljalihaste masin, pec-tec ja jalgade masinad. Terve müriaad harjutusi, mis võib igast kondikubust tehha sellise koletise et hoia mütsi kinni.
  12. Pirnikujuline keha ja trenn

    Jooksmine võib ka täiesti anaeroobne olla. Või tahad sa 100m sprindi ka aeroobse jooksu alla liigitada?
  13. Kas vastab tõele mingil määral?

    Sama siin, suhtun venitusse skeptiliselt. Pole need mind kunagi aidanud ega ka valu vähendanud.
  14. Milliseid jalatseid kannate?

    8 aastat tagasi ostetud Adidasi sisetreeningjalanõud saalitrenniks, Asics Nimbus Gel 8 jooksuks, muidu kõnnin tosskingades/kingtossudes.
  15. Ülakeha

    Aga miks ta EI peaks? Kõige suurema lihasgrupi treeningu tulemusena eristatav kasvuhormooni ärajätmine on lauslollus. Küki arvelt kasvab sul biitseps ka, nii kummaline kui see ei ole.
  16. KOhvi

    Kui ei tea, ära lahmi. Väga paljud triatleedid joovad kohvi enne pikemaid võistlusi. Ise olen samuti avastanud, et mulle kohvi mõjub pigem stimuleerivalt ja annab energiat kui et pärsib mu sooritust. (Trenni pikkus näiteks 3-4h). Samuti on paljudes barides ning geelides, mis mõeldud muuseas tarbimiseks just mingi kestvusala tegijale, üheks koostisosaks kofeiin. Mõnele sobib, mõnele mitte, seega sa ei saa nii pinnapealne olla.
  17. Kiirelt jõud kahaneb?

    Mida kauem oled trenni teinud, seda aeglasemalt jõud kahaneb. Ehk kiirelt tulnud, kiirelt läinud. Loe: aastaid jõusaaliga tegelenud persoonidel ei juhtu 6-7 päevaga midagi, tuleb äkki kasukski. Kui aga oled teinud mõned kuud, siis on ikka tunda küll kuidas kangid/hantlid on raskemaks läinud peale nädalast pausi
  18. Kiire hommikusöök.

    Milline oleks kiire ja toitev hommikusöök? Ajapiiriks seaks umbes 3 minutit, kõik võivad pakkuda. Eesmärgiks oleks siis teha selline tšempionide eine, mis maitseks suht OK ja mis sisaldaks piisavalt toitaineid, minimeerides samas söömiselel tehtavat ajakulu. Hetkel minu variant (ka reaalselt kasutuses): Tabletid (toidulisandid), lonks oliiviõli, klaas mahla ja/või piima, pool maitsestamata kohupiima 5% (~200g) või 400g gefiluse maitsestamata jogurtit, mõni viil sinki. Vahel ka õun või avokaado otsa. Aega võtab söömine kokku umbes 2 minutit (suure õuna puhul pisut rohkem).
  19. Kiire hommikusöök.

    Hahaa, idee on hea, aga kas sa täpse retsepti oskad anda, mida ja kuidas sinna tilgutitesse toppida, eeldusel, et kraam tuleb osta Säästumarketist näiteks?
  20. Kiire hommikusöök.

    See pole lahendus, see on oma seisukoha kaitsmine. Tõin juba näite, hotelli näol, kus antud süsteem ei tööta. Tõuse või 6 tundi varem, süüa ikka ei saa, sest nõusid pole ja pole ka kuskil keeta/küpsetada.
  21. Kiire hommikusöök.

    See on probleem, kuna naine on olemas, aga ta põõnab veel kauem kui mina. See variant jääb ka ära. 5 minutit hommikul voodis kauem..., mis võiks olla parem? See probleem muuseas on laiendatav ka mujale, näiteks kui sa ööbid hotellis, vaja varahommikul liigutama hakata ja kus tõesti pole söögi tegemise võimalusi, aga on väike külmik. Mis siis? Ega lambipirni peal ei prae mune, siis pole muud kui pakist otse kurku. Seega peab need "pakk mune kurku" stiilis lollused ja eelnevalt valmis tehtud asjad ära unustada. Kiire, efektiivne ning täisväärtuslik hommikusöök jätkuvalt teemaks. karu, kas koks öösel tükki ei lähe ? Ma pole kunagi proovinud üleöö hoida.
  22. Kiire hommikusöök.

    Ei see pole ka hea. Maksimeerime hommikusööki, minimeerime aega. Milline menüü on optimaalne?
  23. Kiire hommikusöök.

    Ääh, 2 viimast soovitust imevad. Ei saa tõusta varem, sest magada on nii hea (see 5 minutit on nii valus, tõsiselt ka noh). Sama hästi ma võiksin endale korraliku hommikusöögi teha
  24. Kiire hommikusöök.

    Plaan hea, samas ei meeldi mulle siin fraas "varem valmis riivitud". Mul tavaliselt käib kõik kähku, tarbin asjad otse pakist, kohupiima kaussi ei pane, pool tuubi pigistan kohupiimakreemist otse suhu, punnsuuga mahla/piima kõrvale ja tehtud. Õuna söön juba siis, kui ole nteel tööle. Samas, ega see vist oluliselt aega juurde lisa, kui ma mingi segu endale teeksin ja selle kuskile kaussi paneks ning lusikaga sisse kühveldaks. Laske ideedel lennata! (P.S. koksi mõõtmine ja korralik šeikimine võtab rohkem aega kui mul kogu hommikusöögi tarbimine, seega koksid on out).
  25. Võigas näide heast painduvusest

    95% ED jah, mul paraku elukaaslasel sama asi.
×