Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Mart Seim 225 kg

    Olles ise läbi elanud tõsise alaselja trauma, peale mida olen pidanud eriti suurt tähelepanu pöörama alaseljale ja selle kontrollimisele, võin kinnitada, et ilma vööta kükkimine aitab paremini tunnetada õiget kükkimisasendit, samuti lihaseid, mis vööga kükkimisel võivad unarusse jääda. Ma ei loobi tühja sõnanu, kuna tegin kogu protsessi läbi alustades tühja kangiga kükkimisest ja edasi vaikselt üles minnes. Ma ei väida, et vööga kükkimine vale oles, kuid seda koguaeg tehes paraku jäävad mõned vajalikud lihased unarusse, mis võivad tulevikus kurjalt kätte maksta. Max kükkides ja suurte raskustega on vöö asjakohane, kuid samas arvan ka, et kui juba esimestest seeriatest visatakse vöö peale, siis on tegu suht ohtliku mänguga.
  2. Mart Seim 225 kg

    Trikoo peale ja 400? Ise teen ka ilma vööta, tunnetab keha paremini ja kui oskad ennast hoida, siis on vigastuse oht minimaalne
  3. 13 aastane koolitüdruk

    Kui laialt surumisest juba juttu tuli, siis vähemalt silmadele on laialt kükkimine veel valusam Uskumatu milliseid raskusi suudavad mingid 60 kilosed naised liigutada.
  4. 13 aastane koolitüdruk

    Võibolla ei olekski kõige õigem kergejõustiklastega võrrelda. Nii kulturistid, kui jõutõstjad annavad lihasele puhkust nii vähe kui võimalik, aga niipalju kui vaja. Kergejõustiklased ei tee kindlasti rinnalihase treeningut nii mahukalt ja intensiivselt. Kui kulturist laksab rinnale 4-5 harjutust ja igat harjutust mingi 4 tööseeriat, siis kergejõustiklane üldjuhul piirdubki lamades surumisega, või teevad heal juhul ühe harjutuse veel. Samas tippkergejõustiklastel ei ole ilmselt kohta kehas mis poleks haige olnud. Ala on väga vigastustealdis ja enamus kas rebestavad või tõmbavad oma peamise töölihase paar korda aastas ikka ära. Olgu selleks siis jooksjal jalg või odviskajal õlg. Ma usun, et nende vigastused tulevad samuti mahu ja intensiivsuse pealt, ehk siis sealt kus kõige suurem koormus taga on.
  5. 13 aastane koolitüdruk

    Ma olen proovinud poolikuid surumisi. Sama raskusega tehes on keha igaljuhul rohkem turvatud pooliku surumise puhul. Vastu rinda lastes saab õla esiosa ja rinnalihas suurema venituse mis on kindlasti ohtlikum.
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma korra veel kirjutan, andke andeks. Strippar Marco esitluses tuleksid need poosid kõige usutavamalt välja. Nii, et kui meil mehi peale kasvab uuele alale, siis kindlasti tema poole pöörduda, muidu võib mõni nõks puudu jääda
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma jään ikka oma sõnade juurde, puhas pede teema, kuhu on mõni üksik hetero ära eksinud
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Võibolla siin polegi geiteemaga midagi ühist, nii, et vabandan juba ette, kuid poosid on võõrad
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Siin on muidugi väike vahe, kas laval paista välja justkui verejanuline isalõvi või silma pilgutav ja keelega üle huule limpsav gei
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ise ma ei kujuta eriti ette mehi nii naiselikke liigutusi tegemas See on ikka 100% ilueedide ala. Ei taha ala solvata, kuid reeglid, poosid ja kõik kokku võrdub paras GEY teema
  11. Elol on ilus soeng Kas härral pole mitte tuumajaama märk säärel
  12. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    Mis veel antud saates kriipis nina, nimelt see, et ülekaaluline pannakse esimene trenn valjaasteid laksama. Lisaks tõmmati juba esimene trenn ribadeks. Ole õnnelik, et keei saba seal ei visanud.!!!
  13. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    Seoses selle kaalusaatega ajab üks asi närvi Hakkab pihta a,la, et neid kedagi ei ole võimalik ühegi tavalise kaalu peal kaaluda, kuna kaal ei võta välja. Mingi tsikk kaalus 115 kg ja kaal ei võta välja? Isegi kõige sitem hiina kaal võtab 140 välja. Muidu tore saade Viimane vana oli ikka eriline humorist. Vana vorm on selline, et ilmselt kõndida suudaks max 5 mintsa järjest ja siis hakkab treenerile ajama, et ma eile sõitsin rattaga Tallinnast Pärnusse Ja siis, et tegi ühe peatuse märjamaal! Mootorrattaga käisid või?
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    Selle pumpamisega on biitsepsi peal olevad veresooned ikka korralikult välja löönud Niimoodi edasi paned, siis jõuad varsti Janarile järele
  15. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Jõhker ikka, kuidas mõni mees 275-ga kiiruslikku kükki teeb
  16. Hilisõhtune trenn jõusaalis- kas peale seda süüa?

    Peale jõusaali tuleb igaljuhul süüa, olgu see trenn või kell 3 öösel. Vajalik kogus valke ja väheke süsivesikuid on kohustuslikud, et organism saaks kohe taastuma hakata ja jõusaalist kasu oleks.
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No näed, andetust poisist on täitsa andekas tegelane saanud
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    Huvitav oleks teada, et kui suudad kuu aega vastu pidada sellise mahviga mis siis käe ja seljaümbermõõt teevad
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Selle musta mehe lömmis pea oleks nagu kruustangide vahele jäänud
  20. 100 kg väljakutse

    Väiksed kohalikud testid http://www.ohtuleht.ee/511426
  21. Ma arvan, et see, kes selle hantliga esimese 6-se seti rinnale ära surub on hantli nime vääriline. Ilma keemiata palun
  22. Vend Vähk Peab liikuma!

    Pead ikka oma ulme kavasse kükid ka sisse panema, muidu lähed sinna rannakategooriasse oma võimsa ülakehaga
×