Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Võidusamba juures sai pilti teha musklis Ramboga?

    JOKER Palun pane ka mõni selline pilt, kus meie kangelane mõne kena emmega poseeris, või siis mõni kuulsus hoopis!!! Ma tean küll sul on terve kõvaketas neid pilte täis
  2. Ma saan nii aru, et Aile tahab teada et mis teie arvate, kas viimasel ajal kulturistide vorm laval ja nende lõpptulemus protokollis on võrdõiguslikus kooskõlas. Kui sain valesti aru siis andke andeks
  3. Assa pagan sellist julgustükki ma küll ei oleks osanud kelleltki oodata Aga mis seal salata teema on hetkel ikkagi väga aktuaalne Ootan huviga mis siia kõik nüüd kirja pannakse
  4. Kus saalis käite treenimas?

    Meisterdasin ise omale kangi, pingi ja plokisüsteemi---kuumaks 0,00 Suvel ajab ilusti läbi, sügisel kolin ilmselt Tervisexi
  5. Arnoldi kava , paluks abi

    Või on selline treeningmeetod mõeldud sedasi, et igas seerias ennast päris ribadeks ei tõmba? Pigem siis mahu peale. Ma usun, et kui teha 6 erinevat harjutust rinnale ja veel igat harjutust 5 tööseeriat.? peale 4-dat harjutust ei tunnegi lihast enam
  6. Elektrooniline poksikott!!!

    Mingi 2 aastat tagasi lõin Tartu püssikas. Nüüd mõned päevad tagasi Haapsalu Aafrika bubis:)
  7. Elektrooniline poksikott!!!

    Suureks teguriks on ju see ka kas poksikott on pooltühi või täitsa täis.
  8. Jõu kasv

    Mina lähtuks pigem sellest, et kui nii öelda treenija alustab treeningutega, siis võib ta 6-12 kuuga saavutada vaata et 100%-lise juurdekasvu. Seda siis ikka kg-des:P Teine oluline nüanss on, et erinevad lihaskrupid reageerivad arengule erinevalt. On selge et suuremad lihased nagu näiteks jalad arenevad tunduvalt kiiremini, kui näiteks käed. Näide: Tegelinski Juku alustab treeningutega Rinnalt suudab suruda 50 kg Kükki jõuab teha 60 kg Biitsepsile 25 kg Eeldusel, et noorsant teeb 6 kuud regulaarselt trenni, siis tema eeldatavad jõunäitajad võivad isegi olla: Rinnalt 80 kg Kükis 100 kg Biitsepsile 40 kg
  9. Ma olen oma silmaga näinud kuidas tullakse jõusaali võetakse särk seljast, asetatakse rinnalt surumise pingi peale. käiakse palja ülakehaga tiir jõusaalis peale. siis laotakse 160 kangile punnitakse jeeli jeeli 2 korda ära. ja peale seda hakatakse 130-ga seeriaid vihtuma 8-si. Sorry kui ma nüüd kellegile liiga tegin, aga kui mina nii peaks tegema siis oleks mul küll oma tervisest vääga kahju, kui aus olla siis seda oli vääga valus vaadata. Aga kus sa julged siis ise midagi öelda, kui vastas on sama suur mölakas kui ise
  10. Kas sõltud alkoholist?

    Joon nädalas 5-7 õlut. Selle testi järgi olen ma padu parm ja pean kohe arsti juurde minema ja ennast võõrutusravile kirja panema:P Jõusaalis käin 6 korda nädalas. Selle järgi tuleks mind kohe maha lasta:)
  11. Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

    Lahe vaadata. Tekib ainult selline küsimus, kui Kai kaalus eelmisel aastal 35 kilo vähem kui sel aastal, see tähendab siis et iga 10 päevaga tuleb poisile 1 kilo puhast lihast juurde, kui nüüd veel natuke arvutada, siis 1 päevaga 100g puhast lihast. Teine asi veel. Poiss paindub korralikult aga treeningvideodes käivad kõik harjutused hullu nõksuga ja täisamplituudist kasutatakse ära vaid pool maksimaalsest amplituudist. Saan aru veel, et kui viimased 2 seeriat tuleb väheke mustalt. Mina arvan selle kohta ikka nii, et see on ikka mustade meest värk, kui loodus on andnud ja kui ained on ka vastavad, siis ei ole minu arust mingit vahet kuidas sa trenni teed peaasi, et koguaeg teed ja ära taastud või mis kallid kaasmaalased arvavad.
  12. Keegi mainis siin jube hästi, et iluuisutamises on stoori ette teada:) Ma olen peaaegu samal meelel, kui võrrelda kavade keerukuse astet, siis võin peaaegu kindlalt väita, kui Venelannast maailmameister kukub igal teisel hüppel ja eestlanna esitab kava puhtalt antakse võit ikka venelannale, kui mitte ausas võttes, siis juba puht kuulsuse pärast. NB: siinkohal tuleb ka kulturismi mainida. Viimased paar aastat ei olnud coleman kohe mitte kuidagi number üks enam. Aga võta sa näpus ikka anti talle kuld kaela.
  13. Piinlik nokout MMAs?!

    Seal polnud ju midagi imelikku. Vana oli saanud terve matsi peksa, võttis veel viimased jõuraasud kokku ja proovis vastu hakata aga jõud sai lihtsalt otsa:) Ilmselt kui vastane oleks eest ära astunud oleks vanake ikka kokku kukkunud:) Uudist lugesin siis, esimene pilt mis ette tuli, oli, et vabsee: Keegi korralikult kütab pasunassse ja pasunasse kütmise ajal vastane kogemata riivab teda ja game over. Midagi sellist ma seal kahjuks ei näinud:
  14. 5:2. Et brasiiliale siis võit. Pakun ka 1:1-te aga see nii naeruväärne, st kui panustamiseks läheb, siis esmalt ikka 5:2
  15. Surumissärk

    Triitsepi lõppu treenides suurte raskustega ja särgiga surumist mõnda aega arvestades olen kindel, et kes lükkab 160 puhtalt, sellel tuleb 200 nagu naksti ära. Samas kui lampi särk selga tõmmata ja suruma hakata, siis ma ei usu et üle 20 kilogrammi rohkem suruks. Kalmus proovis ju ka särgiga. 210 surus puhtalt ja särgiga tuli 280 ilusasti ära..
  16. Kettaheide!:)

    Ehhee. Ise olen 2kg-st ketast 45 peale lennutanud. Surusin 135 rinnalt heitsin 43, surusin 165 heitsin 44. Sellest järeldus, et alati ei pikenda heidet mingi jõuharjutus. Kõige tähtsam on ikka mingeid vahendeid heita ja tehnika paika saada. Võid kohapealt näiteks 2 kilost raudkangi või siis rõngast heita, mis seisab hästi käes:) Kindlast ka pöördesse minekut ja heitelõppu pead harjutama, et korralikult puusa peale heite saaks. Nii, et natuke jõusaali ja vähemalt 3-4 korda nädalas heitmist. Esimese osa treeningust loobid tavalist ketast ja teise poole rasket vahendit erialase jõu arendamiseks.
  17. Kava!!

    Mina soovitaks järgmist meetodit kasutada Alustades jälle üle pika aja jõutreeninguid,( näiteks 3 kuud puhkust vahepeal) tuleks esialgu kava kaheks teha, mitte mingil juhul rohkem.(üks päev ülakeha, teinepäev jälle see osa kehast mis püksilukust allapoole jääb Kui on piisavalt jõudu raskes ametis edasi pürgida, siis 1-2 kuu pärast kava kolmeks. Vähesed, kes jõuavad 0,5 aastat jutti treenida, soovitaks kava juba neljaks teha. Ja kõik mis algab neljaga ja üldjuhul lõppeb kuuega. on juba iga treenija enda tunnetuse küsimus. Aga Kaido treeningkava kohta ei oska küll muud äelda, kui et väiksed kordused ja suured raskused.
  18. Kava

    See kava on mõeldud ilmselt sportlasele, kel kohe mitte kuidagi ei õnnest nädalas üle kolme korra jõusaali külastada või kellegile, kes üle tüki aja jälle jõusaali külastab ja niiöelda alustab uuesti treeningutega--st ei koorma veel maksimaalselt igat lihasgruppi, ja samuti jäävad ka ühele lihasgrupile mõeldud seerjad 8ja10...12-ne vahele, mitte mingil juhul rohkem.
  19. Trenn palavikuga?

    vaata palavikuga on nii, et tuleb kiirelt ja läheb visalt, kuid ise ole suutnud just treeninguga seda lõpptähtaega lühendada. ehk, kui süda ja tervis on korras, siis ei tohiks trenn midagi hullu teha. ise olen teinud palaviku alandamiseks ühe treeningu, peale mida lasknud paar päeva organismil puhata ja ennast kosuda. ise olen vast mõned korrad viimase 6aasta jooksul haige olnud ja selleks puhuks on ka oma treeningkava niiöelda:) Alustan 20 minutilise rattasõiduga, peale seda kergete hantlitega umbes pool tundi aktiivset treeningut( mitte mingil juhul kasutada suuri raskusi), seejärel lõppu veel 15 minutit rattasõitu, treening peaks aktiivne olema pulsisagedus terve treeningu jooksul 155-165-ne vahel olema. peale seda 5-15 minutit kerget sauna, kodus sooja piima meega ja vähemalt minul on peale seda juba järgmisel päeval palju parem:) iseenesest on see tervisele ränk katsumus, kuid vähendab tunduvalt haiguse kulgu, samas, kui tervis on nõrk ja immuunsussüsteem lahjavõitu, võib reaktsioon ka vastupidiseks osutuda:( ja veel ei soovita seda mitu päeva järjest teha, peale treeningut peaks ikka paar päeva kindlasti organismil puhata laskma:) olen ise tähele pannud, et kui palaviku esinemisel kohe voodisse kukkuda ja sinna jääda, siis kipub palavik ikka vähemalt nädala olema, mis veel hullem, selle aja jooksul kaob igasugune eluisu ära:) siit tulenevalt oletan, et kõigil vanadel tegijatel on oma nn-d süsteem, kuidas palavikust lahti saada, PALUN AVALDAGE KA TEISED OMAD PALAVIKU ALANDAVAD VIISID:)
  20. Tõstmise isiklikud.

    tõukamist pole enam mitu aastat proovinud, kuid rekordiks jäi 100kg
  21. Tõstmise isiklikud.

    150 rinnalt ja veidi üle 200 jõutõmbes, tea äkki hakkavad kõvemad mehed ka suud pruukima, paistab kui ruttu 200 surumises letti jõuab
×