Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Mida arvate sellest?

    Samas kui tõsisest võtta, siis selline seade peaks selliseid lihaseid päris hästi treenima, mida jõusaali inimesed kunagi ei kasuta niiöelda tasakaalulihased:P
  2. Mida arvate sellest?

    See on ju puhtalt naistele mõeldud, huvitav miks seda mehed reklaamivad, et naised vaataksid
  3. Jõusaaal

    Minu kõige naljakam juhus oli siis, kui tahtsin rinnalt 140-ga 4 st lükata, jõusaalis oli ainult üks tegelane(mobellimõõtu äraütlemata kena naisterahvas) kikivarvukil liginesin talle ja palusin igaksjuhuks pilgu peale heita. Uskumatu aga ta oligi nõus. Seletasin ära, mida võibolla läheb vaja teha ja hakkasin siis suruma. Surusin 7 korda, siiamaani ei tea kust see purakas tuli. Igaljuhul need 3 lisakorda kirjutan ma selle neiukese ilu arvele
  4. vigastused

    Kasvata lihast mitte pekki. Puhast lihast ei tule üle 1kg aastas kohe kuidagi mitte, nii, et sel juhul on rebendid välistatud
  5. vigastused

    Miks tippude tehnika vahest alt veab??? Ilmselt on ketas ja ka oda sellised alad, kus on kiirus on ikka väga tähtsalt kohal. Selle lühikese aja jooksul on 10-id erinevaid elemente mida tuleb kõike jälgida, mis omakorda kõik koos moodustavad rütmi. kui heitja kehaline ettevalmistus pole just 100 prossu õnnestunud, siis kipub ka tehnika lagunema. Värnik on siin hea näide. Viskas kevadel kohe 82m hea vormi pealt. oli 1,5 nädalat haige ja viske rütm oligi lännud. Vaevalt, et ta vorm niipalju selle ajaga kukkus, kui seda meetrid näitasid, viskas ju ligi 10 meetrit vähem järelejäänud hooajal.
  6. vigastused

    Olen ise ka paljudele juurde läinud ja õpetanud harjutuste sooritamise põhitõdesid. Tubli 70 prossu keda olen juhendanud saab juba mõne minutiga harjutuse tehniliselt selgeks. Samas veel mõni minut varem oli lausa halb vaadata. Minu meeldest oli ühel foorumlasel hea tähelepanek, et enne kui ikka rühmatreeningule minna tuleks jõusaalis õppida harjutuste õige sooritamine selgeks, sest seal tuleb lisaks harjutuste sooritamisel ka rütmi tabada. Juhul kui harjutusi ei osata sooritada, siis pole vist erilist tolku seal käimisest
  7. Jalgpallur vajab abi.

    Jalgpallurid on ju vastavalt pikkusele kõik enamvähem ühes kaalus. Palliplatsil on küsimus pigem erinevates iseloomudes. Kes suudab ennast maksma panna, kes mitte!!!
  8. Soodne personaaltreener?

    Naisterahvastele teen ilma rahata ja rõõmsa meelega Loodan, et naised on sama aktiivsed ja üks neist teeb ka sulle selle essee valmis
  9. Kes on teie arvates kõige kurjem moderaator?

    Noo nii, see teema on siin nii kaua üleval, kuniks Alessandro trennist tuleb Ma olen teistega samal arvamusel.
  10. Fittide kohta.

    Siin on ju kirjas ka, et kui on märgata kunstlikku fittide kogumist võivad moderaatorid fitte hoopis vähendada. Paraku oleme nende mängumaal ja peame arvestama sellega, mis ühel päeval on ei pruugi enam teisel mitte olla
  11. Poliitika

    Kuningas on surnud--elagu kuningas!!! Iga surmaga kaasneb ka uus elu ja uus kuningas. Loodame, et seekord sündis see kuningas Eestisse ja 20 aastapärast saadetakse see punt laiali seal toompeal. Ehk siis saabub ka rahu ja õnn meie maale!!!
  12. Poliitika

    Niikaua, kuni ei suudeta eraldada poliitilisi jõude ärimeeste suurtest rahakokkidest ja ei tehta vajalikul määral koostööd omaala spetsialistidega, mis kõigehullem ei võeta nende nõu ka kuulda Siis seni mina ei vali kedagi ega midagi, vaid olen kogu selle süsteemi vastu mis siin riigis toimub. Nii lahe oleks, kui saaks ka vastu hääletada, muud varianti ei ole ju oma arvamuse väljendamiseks.
  13. Mehed ei nuta

    See mis juttu kolm meest ajavad tõstab vähemalt minu tuju küll mitmeid kordi Nii, et kallid foorumlased kuulake kasvõi üks saade ära http://podcast.kuku.ee/saated/mehed-ei-nuta/
  14. Mehed ei nuta

    Täna kell 11:00 hommikul oli otse Ja kell 20:00 õhtul on kordus. Mingi aeg näitas kanal 11-st ka aga enam vei näita vist:(
  15. K-1, King of under 20

    Mul selline küsimus peksmispordiga tegelejatele. Kas ongi nii, et võid jalga katsuda aga mitte midagi ei tunne, sest kõik närvid on tuimaks pekstud, vastasel juhul ei ole ju nagu erilist mõtet vastasega konte täie jõuga kokku lüüa Või on see niiöelda, eluaegne tuimestus osaline. äitähh
  16. Juuste taganemine

    Ei hõisanudki, lihtsalt andsin vastuse vorumis esitatud küsimusele
  17. Juuste taganemine

    ma olen sõprade pealt täheldanud, et 25 on juba selline iga kus korralikult tandub. peab ootama, millal sõbrad 30 saavad:P siis saab edasisi vaatamisi korraldada. Ise 26 ja siiani ok:)
  18. KOV valimised 18.10.2009

    Minul ajaks küll harja punaseks, kui laps tuleb ükspäev lasteaaiast ja valimislehed näpuvahel. Siis tundub kogu see teema juba täiesti ebaeetiline ja amoraalne. Paraku nii käitutaksegi, nii, et olgu jumal armuline meie poliitikutele
  19. Kellel on parim selg maailmas !!

    Või nii, et teil peab ikka raudne tervis olema, et neid ravimeid kõike tarbida:P
  20. Kellel on parim selg maailmas !!

    Ma kipun arvama, et selleks on Kai Green
  21. Schwarzeneggeri raamat

    Ostes tuleb vist ka sellega arvestada, et 1 lehekülg maksab vähemalt krooni???
  22. Trapets proportsioonist väljas

    Mul on jälle sellene värk, et kui trapetrit pingutan, siis üks abaluu liigub rohkem ja nii tundubki eestvaates ükspool suurem
  23. JÄLLE DOPING

    Väidetavalt olla ju sprinter, olles venemaal laagris jooksnud apteeki ja täiesti tundmatu taastuspulbri soetanud Kõlab usutavalt või mis
  24. Murumets napilt väljas MM finaalist

    Ei vedanud mehel jah Sattus ju teadupärast ka kõige tugevamasse alagruppi.
  25. JÄLLE DOPING

    Njaa, olen ka ise niiöelda kergejõustiklane:) Tuleb tunnistada, et sellel neiul on lihaseid vaata, et rohkem kui naiskulturistidel. Niisama heast tahtest need küll kasvama ei hakanud
×