Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. To--ERKKO Ma ei nõuagi midagi tagantjärgi. Ammu juba rääkisin, et proovid tuleks vähemalt esi kuuikult võtta ja siis vajadusel neid kasutada, kui keegi eest ära kukub.
  2. Ott aga kas 3-da koha mees käis dopingukontrollis. Kui ei, siis tegelt oleks inimlik nõuda ka tema kohest dopingu testi, Nüüd siis ongi minu mõte leidnud kinnitust, et proovid tuleb võtta kõigilt võistlejatelt ja kasutada neid vajadusel niipalju, kuni lõpuks selgub puhas võitja. )))))
  3. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    Aktivist----ma soovin kandideerida aasta areneja ametikohale....kas tulete mind ka filmima:P Ses suhtes, et ilma keemiata:)
  4. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    Ma küll ei puurinud kõiki kommentaare läbi, aga tundub, et tokkal suu kinni nagu kõigil, kui mingi jama üles kerkib. Sellest tulenevalt võib teha ühe üldistava järelduse----SÜÜDI......
  5. Viimase 100. aasta suurim lumeuputus Eestis

    Ise olen haapsalus ja tõesti on ilus pilt. Aga need pildid mida mulle ema näitas ja mis on 70-datel Eestit tehtud, seal oli ikka poole rohkem ja veel rohkem lund.... Panabki see imestama, et kas siis tõesti praegu mõõdetakse lumekihi paksust hange harjast ja omal ajal hange lohust Igaljuhul ilus on ja see lumi minu tegemisi küll ei sega. Ainuke koormus on see meie rahakotile, sest see on ikka liig mis liig, kui Haapsalu näitseks soolatakse linna tänavaid 10 korda päevas, praegusel hetkel täielik raiskamine, tekib tunne, et kas meie väljateenitud rahaga siis pole tõesti midagi paremat peale hakata:) Teadmiseks niipalju, et soomlased ei kasuta üldse kloriide ja soola oma teede peal:P Ilusat talve kõigile soovitan soojalt võtta fotokas ja loodusesse minna, sest need pildid mis praegu tulevad, see on ikka müstika, ise ka klõpsisin ja algul nagu ei saanud arugi, pärast arvutis vaatasin, et ikka müstika küll, kui kaunis loodus on:)
  6. Piimatoodete kahjulikkus

    Mõelge kumb siis lahedam on, kas 70-selt vähki surra või siis alates 30-selt lihtsalt jalutades luid murdes. 50-dal sünnipäeval saab hoobelda, mul pole kehas ühtegi luud, mis poleks murdunud:)
  7. Gröön VS Kiivikas

    See ei näita midagi kui praegu dopingut ei tarvita, siis ei näita seda ka!!! Geeni uuring tuleb teha ja leida asju mis on tekkinud ebanormaalsel teel!!! Mingi jäle jätab doping elulõpuni, tuleb see lihtsalt üles leida!!!
  8. Gröön VS Kiivikas

    Hehhe, lahe teema. Minul on suht savi mida Ott räägib, ma lihtsalt tean, et ta on pannud korduvalt dopingut. Marek kui sa isegi tagasi oled lavale tulnud, kas ei ole tundunud, et Oti lihased oleks juskui üleöö kõva arengu läbi teinud. Ma austan sellist inimest, kes on 100% puhas ja seda ka väidab, aga see, kes ei ole seda teps mitte ja siis üritab seda juba 15 aastat ajada, see ajab südame pahaks:(
  9. Keskmine Eestlane!!!

    Järgnevalt toon vaheldust veidi meie foorumisse. Kui palju joob iga Eestlane keskmiselt ühe aasta(365 päeva) jooksul??? Vastuse leiab siit: Keskmiselt joob iga inimene aastas: 76 liitrit õlut; 4 liitrit siidrit; 19 liitrit muud lahjat alkoholi (segatud piiritusjoogid jmt); 10,4 liitrit viina ja 3,2 liitrit muud kanget alkoholi. Kellel on välja kujunenud oma eelistatud mark, siis järgnevalt kindlad margi näitajad: kas 30 liitrit viina, 520 pooleliitrist pudelit 4,6% õlut või 133 kolmveerandliitrist pudelit 12% veini. (Kuna siia alla on arvestatud ka väikelapsed ja karsklased, siis ilmselgelt oleks see number kindlal riskirühmal kordades suurem:( ) SIIT SIIS ÜLESKUTSE KÕIGILE JÄRNEVA 365 PÄEVA JOOKSUL KÕIK ALKOHOLI TARBIMISE KOGUSE ÜLES MÄRKIDA!!!! JA AASTA PÄRAST VÕRDLEME TULEMUSI, ET SAADA TEADa, KES PEAKS PIIRAMA OMA KOGUSEID. NING KELLE NÄITAJAD ON VÄHE TERVISLIKUMAD!!! ÜKS VÕIMALUS ON KA KUU AEGA SEDA TEHA JA SIIS TULEMUS 12-GA KORRUTADA!!!
  10. 24 dets!

    Väga kiidan teema algatajat. Paraku on siin raske selliseid teemasid arutada. Punkt 1------enamus jälgivad 90% oma toitumist(siis nad ei mõista miks inimesed head ja paremat jõulude ajal sisse kühveldavad) Punkt 2-------enamuse ei joo midagi või siis vääga harva( nad ei mõista miks on üldse jõulude ajal vaja pitsi tõsta. Krt mina olen põlis eestlane ja austan oma esiisade tavasid. Ja vot võtangi mõned pitsid viina ja sööngi ennast verivorstist ja kapsast ümmarguseks. Usun, et valdav enamus ühineb minuga!!! Nii, et ma saan teie elustiilist ja treeningutest aru, aga ei ole mõtet seda siin maha teha, et miks nii palju sööte ja miks joote ja miks.... Elagu mitmekesine elu.
  11. sony ericsson vs nokia

    Mul üks tuttav elab metsas ja on 4 nokiat olnud, levi sakib täiega See aasta ostis sony ericsoni ja levi on täitsa olemas. Nokia menüüga oleme jälle rohkem harjunud. Ma jätaksin nad viiki:P
  12. Pullid pildid netist

    Kuidas veresooned jämedamaks lähevad??? Ilmselt ka läbi mikrotraumade????
  13. homoseksuaalid

    Minu jaoks on homoseksuaalid tugeva sünnitraumaga inimesed, või siis on see trauma elu jooksus kujunenud. Naised muidugi kiidavad takka, aga mis seal salata, nad ju ongi nagu naised!!! Mis me ikka naisi kiusame. See, aga et nad tulevad tänavale möllama ja ennast näitama grupiviisiliselt, see on juba haiguse tipp.
  14. Dennis

    See nagu väike õppefilm naistele Ega tänapäeval ongi nii, et kui ikka ise julmalt peale ei hakka pressima, siis ei ole võimalik naist leida, kui just mingi ilueedi ei ole, kellele naised tormi jooksevad. Kui oledki selline vaikne rahulik, käid päeval tööl ja õhtul trennis ja siis koju magama, ole sa siis nii hea südame ja kommetega kui tahad, hui need naised sind tahavad üles leida:( Mulle ka meeldis seda vaadata, täitsa ok oli:)
  15. Sünnitus treeningu ajal

    Mina usun, et sellistel naistel üldse tunded puuduvad. On ainult trenn ja need niinimetatud rohud, mida treener käsib sisse pugida. Isegi kui on hirm, et äkki olen rase, siis surutakse see mõte maha ja rapsitakse edasi, täitsa hullud naised.
  16. Kaal.

    Ma kloppisin omale 2 päevaga maakohas kangi ja kettad kokku, nii, et jõusaal kodus võtta:)
  17. Mina soovitaks kõigil teada kohe anda kui keegi kuskil süstib ennast, et saaks kohe proovi--pudeliga peale lennata. Eriti tähelepanelik soovitan naistel kodus olla, nii kui märkate mehel potentsi langust sellest kohe teada anda
  18. Keskmine Eestlane!!!

    Ma ei lootnud, et minu väljapakutud teema nii palju komme saab Sellega tuleb mulle meelde ühe Eesti räppari lugu ( Elan, aga mis elu see on#jooge ennast kõik surnuks# ) Kuse äda kätte võib ka ära surra kui põis lõhkeb
  19. Micheal schumacher

    Noo nii, vähemalt mina olen järgmine aasta kõik FI etapid teleri ees. Paistab, et see on nüüd lõplikult kindel, et schumacher on tagasi http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=358899
  20. Lahe on vaadata, kuidas poksijad üritavad täiega maha teha Mariuse etendust. Vaadake, kui keegi heidab olematu tehnikaga ketast 100m, siis on ta siiski parim ja pole ta kallal mõtet kobiseda.
  21. Väga norm mats oli, selliseid ongi põnev vaadata. Nahhui niisama mõtet ringi koperdada seal. kohe täiega peale ja saab mis saab. Keksu mängitakse ikka lasteaias. See mats oli 10 korda põnevam,kui 6 raundine ringi tammumine. Kui lööd siis tuleb ikka nii lüüa, et kasu on:) Respekt. Millal nägite sellist venda, kes ilmselt kõik matsid alla minuti suudab ära lõpetada, pole olnudki
  22. Vot see oli küll üllatus!!! http://sport.delfi.ee/news/varia/ujumine/a...01&l=fplead
  23. Ka luuavarrest võib pauk tulla

    Ups muidugi on ju trepp:(
  24. LE rikkujad

    Ma teeks asja väga lihtsaks Sõidad vooluga kaasa, siis sõidab sust võibolla ainult paar huligaani mööda, koperdades kõigil jalus tekib sinu taha tohutu möödasõitjate armee, kes hakkavad üksteisest mööda puksima ja vot see on ohtlik, siis ei ole ju kuhugi enam ruumi minna. Käib mats ja kes siis on süüdi---mina arvan, et süüd on see, kes mööda trügis----aga antud liiklusõnnetuse põhjustas kõigil jalus tolknev juht, kes ei mõtlegi kunagi nii kaugele:(
  25. Maj. languse tõttu olen sunnitud kodus trenni tegema, õnneks on mul isa keevitaja ja kopsis mul ilusasti kangi kokku. Ainukeseks lisavarustuseks on kükis kummikud Raskuseks kasutan velgedel olevaid rehve
×