Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Juuniorite absoluut - Mikk Raudsepp Naiste bodyfitnessi absoluut - Christina Alev Meeste klassikalise kulturismi absoluut - Imre Vähi Meeste kulturismi absoluut - Ott Kiivikas Noored -70kg Rainer Neemsalu - 1 Silver Eensalu - 2 Hendrik Ennusaar - 3 Noored +70kg Paul-Eerik Rosenberg - 1 Siim Veri - 2 Kert Uppin - 3 Juuniorid -75kg Taavi Merisalu - 2 Aimar Kuusnõmm - 1 Indrek Lemmats - 4 Kristjan-Johannes Konsap - 3 Juuniorid +75kg Mikk Raudsepp - 1 Klassikaline Kulturism -180cm Imre Vähi - 1 Harri Indus -3 Maikal Pikalev -4 Siim Savisaar -5 Marti Taru - 2 Klassikaline Kulturism +180cm Amin Tadayon - 5 Leinvald Jüri - 1 Martin Münz - 2 Indrek Viska - 3 Lennart Männiste -4 Mehed -80kg Siim Sammalkivi - 3 Rain Kuusnõmm - 2 Andrey Abrossimov - 1 Taavi Talah - 4 Mehed -90kg Ott Kiivikas - 1 Mehed +90kg Aleksandr Aleksejev - 1 Janar Gröön - 2 BodyFitness -163cm Esta Pilt - 1 Julia Dunik - 3 Marina Sakutene - 4 Helen Liiva - 2 BodyFitness +163cm Sandra Järv - 4 Christina Alev - 1 Annika Summel - 2 Jaanika Saareleht - 5 Tiina Porgand - 3 Fitness Natalia Nazarenko - Kiivikas - 1 Meeste absoluut 1 Kiivikas 2 Vähi 3 Aleksejev 4 Leinvald 5 Raudsepp 6 Gröön
  2. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Sellel mürakal on vist kaalu 130+
  3. Ühe käega biitsepsit 73,5kg

    Mina ei ole ei kuulitõukaja ega ka jõutõstja. Ometi tundub mulle jõutõstjate tehnika kummaline Kuulitõukajad lasevad kangi ilusti rinnale mitte kõhule.
  4. MM veter. Pilsen

    Noo kurat pole sellist asja veel nähtud, et kettamehed 50 kiloga mda panevad!!! Nad pidid ikka kõva laksu all olema???
  5. MM veter. Pilsen

    Ise vaatasin kogu võistlust ja pisike tera tundus puudu jäävat. See 17,5 kilo ei olnud midagi müstilist. Just seetõttu, et tundus igas alas varu olevat. Oli ju viimane katse tervelt üle 20 kilo raskem jõutõmbes, kui kirja läinud tulemus
  6. Väga tore vaatamine. Nii, et mehed, naised kaasa ja jõusaali.
  7. MM veter. Pilsen

    Teisel katsel sai väikse vaimse trauma, kui katsele minnes jalg libises ja pidi uuesti alustama valmistumist.
  8. MR. OLYMPIA 2010

    Kui ma colemani jalga vaatan, siis tekib küsimus, et kas põlve juurest on hakanud lihas kärbuma??? Igaljuhul väga freek vaade. Ehk oskab mõni seletada, miks sedasi???
  9. MR. OLYMPIA 2010

    Keegi teab öelda, kas meie Liisa Otsusel oleks lööki sellel rindel???
  10. MR. OLYMPIA 2010

    Bikiini neiudude kehad on muidugi vapustavad, aga spordiga pole seal mingit pistmist. Kellele on antud ümar kann ja kaunid kehajooned, kellele mitte. Eeldused on, siis on võimalik treenida, samas üldse ei imesta, kui tavaline lõbutüdruk tänavalt autosse tõmmatakse ja Olümpiale võistlema saadetakse. Selliste jumala poolt määratud neidude rasva % võib vabalt üle 20-ne olla, sellele vaatamata, pole kehal justkui rasvaraasugi ja kõik on ilusti prink. Ühesõnaga tahtsin seda öelda, et mulle meeldib
  11. MR. OLYMPIA 2010

    Eelmine aasta oli Kai samasugune rase põrsas. Nii rallit ei sõideta. Põsed peavad ikka lohkus olema, mitte punnis nagu on tavaliselt 200 kilo ülekaalus oleval inimesel
  12. MR. OLYMPIA 2010

    Minu silmis olid esimesed 4 väljakutsutut ka 4 esimest Kai on tõesti nagu väike rase põrsas seal
  13. MR. OLYMPIA 2010

    Mingi venelaste kanal, pidevalt jooksevad alt steroidide reklaamid
  14. Elektrooniline poksikott!!!

    Tere. Käisin hiljuti ühes bubis kus oli üles seatud poksikotiga aparaat, mida võisid peale 10-ka sisestamist lüüa Proovisin siis ise ka mõned tohlakad kirja panna, kuna tulemus pidevalt paranes ( ju siis sai käsi soojaks:) lahmisin ikka edasi. Minu enda suureks üllatuseks, kui olin om 60kulli sisse ladunud lõin rekordi üle. Rääkisin siis ka mõne targema mehega, kes ütles, et siin küllalt käinud poksijaid seda värki proovimas. Imestama paneb see, et mina, kes hetkel peale jõusaali midagi ei tee ( 5 aastat tagasi tegelesin kergejõustikuga ) lõin rekordi üle. Jääb selline tunne, et igalühel on kuskil ajusopis kindel piirkiirus ( just nagu autodel), mida ei ole võimalik ületada, klohmi või 20 aastat poksikotti. Küsimus siis, et kas kallitel kaaskodanikel on selle aparaadiga kogemusi ja, et kui, siis milliseid. ja mis on tulemuseks jäänud. Mul näitas seal 924.
  15. EM 2010 Maastricht - Taavi hõbe, Imre pronkst!

    Täitsa räige ikka, vaadates neid punaseid veerge seal tuleb tõdeda, et pooled kontrolli saadetutest tulid kemmergust positiivse prooviga tagasi. Loogika järgi kui kõiks oleks kemmergusse saadetud, siis 50% lavalaudu kulutavatest kulturistidest oleks dopinguga põrunud. Müstika!!! Ma olen täitsa kindel, et see organisatsioon, kes juhib selle liiga sündmusi, ei ole üldse huvitatud kellegi vahele võtmisest. Kui Veerpalu pissib hooaja väliselt 20 korda purki, asi siis seda võistlusväliselt ei ole ka kulturistidel teha??? Kui võistlushetkel on lavalaudadel nii öleda joobes seisundis 50%, siis ma usun, et peale Eesti poiste ja veel mõne fanati ei olnudki seal aastaringselt puhtaid poisse. Palju Õnne Imre!!!
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tore on su jutte lugeda, aga väga loodaks, et vahest ka mõni vormi pilt tuleks
  17. MR. OLYMPIA 2010

    1Greene, Kai USA 2.Heath, Phil USA 3.Cutler, Jay USA 4. Jackson, Dexter USA 5.Winklaar, Roelly Netherlands 6.Wolf, Dennis Germany 7.Rockel, Ronny Germany 8.Warren, Branch USA 9.Jackson, Johnnie USA 10.Martinez, Victor Dominican Republic
  18. Vaadake kui kihvt asi...

    Reklaam on muidugi äge Aga ilmselt juba esimese klassi lõpetanu jagab ka niipalju füüsikat, et sellise asja tõenäosus on üks ümmargune 0
  19. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    Mina pakkusin 1 Kai, 1 Phil ja kolmas Dexter, kuidas tegelt jäi???
  20. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    Ei taha midagi halvasti öelda, on ju kõvasti tööd tehtud ja vaeva nähtud, ju siis lukase superreljeefsus on mind pimestanud:)
  21. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    See viimane vend on küll kuidagi kahtlane. Ma ei tea kas siis ei ole loodus talle ilusaid proportsioone andnud või on keemiaga kõik tuksi keeranud. Kuid kui me lukase sinna kõrvale paneme, siis seda venda vist ei lastakski esteetilistel kaalutlustel üldse võistlema:)
  22. Mina üldse ei imesta. Kirp poiss räägib igaühele erinevat juttu, vastavalt näo järgi suudab ka ennast kujundada ja sellega ta kundesid võlubki:) Ei saa muidugi mainimata jätta, et oma sarmiga on ta pooled Tartu kenamad näitsikud ära võlunud. Tema juures käivad isegi modellid oma paksukestele koju kreatiini ostmas:P heheee Aga igaljuhul õnne, iga tiitlivõit on tunnustus:)
  23. UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

    7 kg lihast 3 kuuga ei ole võimalik!!! Miks on vaja hakata klähvima ja ähvardama. Kui keegi näeb midagi natuke teise nurga alt, siis leidub siin kohe julmalt tegelasi, kes turja kargavad. Kas ma ütlesin, et Kaido on dopingut söönud? Kui 3kg lihast juurde võtta ja 4kg rasva, siis üldmulje paraneb tunduvalt. KUi ma ütlesin, et 7kg pole võimalik lihast kolme kuuga kasvatada, siis ma mõtlesin, et ilmselgelt ei ole see 100% lihas mis on juurde tulnud. 7-kg tuli, 3kg ilmselt juurde paari päevaga pärast dieeti, kui organist toitub jälle väheke leebemalt.
  24. UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

    7kg võtab juurde lihaste arvelt 3 kuuga ainult dopingut kasutades.
×