Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Kuna Mikk on nüüd pea 15 kilo raskem, ehk oleks võimalik pildiseeria ka üles panna. Enne ja pärast. Usun, et foorumis on peale minu veel huvilisi, keda huvitab, kuidas keha reageerib. Et kas Mikk on nüüd pool Arnoldit või on õllekas ees
  2. Toney Freeman arreteeriti Rootsis

    Noo krt, siis tuleks ju igast jõusaalist iga 10-s vend pokri pista
  3. Sparta Fitness Five reportaaz 20.08.11 Tartus

    Ütleme siis nii, et kohtunikud ei olnud tasemel. See piiraja ei näita mitte muffigi, peale selle, et segab sooritust. Mõni lasi õlad nii ette ja tagumik üles, vajalikku nurka ei saavutatud, mis on antud ala sooritamiseks kohustuslik. Järeldus, võtke see jama ära ja lugege neid kordusi mis kohtunkie silme läbi on korralikult sooritatud. Antud videos ei ole sooritaja süü, kui tema kükkimisstiil on selline õlad ees stiil. Praegu loeti kükid ära, mis ei olnud määruste kohased. Kuigi sportlane kükkis ilusti vastu piirajaid. Ilma nendeta oleks ta võibolla ilusti alla välja lasknud, et vajalik nurk saavutada.
  4. Sparta Fitness Five reportaaz 20.08.11 Tartus

    Keegi võiks mulle selgitada mille jaoks see piiraja seal kükis oli??? Pigem segab selline meetod tehnilist sooritust ja viib keha tasakaalust välja, kui kolks ja kolks vastu käib!!!
  5. Sangpommi viskamine

    jalge vahelt ette visates, saavad põhirõhu jalalihased. Selle harjutuse põhi juurdeviivaks harjutuseks on kuulijännid ette. Et neid vajalikke lihaseid treenida on tähtsad järgmised harjutused. Poolkükid, hüpped koos jalgadega ette, üle tõkete. Topispalli visked üles hüppega poolkükist sirgete kätega
  6. Sangpommi viskamine

    Ma olen vana vasaraheitja ja arvan, et üle pea saab kõige kaugemale, kui hoogu ei tohi võtta. Kui võiks pöördega teha, siis lendaks nii kõige kaugemale. Paar aastat tagasi pulli pärast loopisime jaanipäeval, kõigil lendas üle pea kõige kaugemale.
  7. Minu silma järgi saavutasid need sportlased edu, kes paistsid lihtsalt oma kategoorias suuremad välja. Ehk siis suurem biitseps kõrgem koht. Muidugi kuivust ka ikkagi silmas pidades. Ehk siis puhas kulturism aga kindla pikkuse ja kaalu suhtega.
  8. dooled vennad olid laigulised, justkui sõjast tulnud. Ehk oleks püsivärv ainuke hea variant.
  9. Pole küll suur spetsialist, kuid Imre, kas see keha kattev kreem natuke liiga hele ei ole??? ( võibolla on valgus lihtsalt sedasi) Kõrval oleval konkurendil, tundub plätserdis päris laiali olevat
  10. 165cm ja 117kg

    sellisest tolvajoobist ma küll lugu ei pea. Loobib hantleid, näitab et on ma ei tea mis mees. Oleks korralikult ülga teinud oleks vast 4-6 korda surunud, see inertsi pealt solgutamine on hea viis kordusi suurendada...
  11. 2 tapmist=tapmis keeld??? Mõtle ka ikka kui võrdlema hakkad!!!
  12. Mikk Raudsepp

    Kui ma aasta pärast vähemalt samasugune olen, siis saan ka kodumaal toimuvale mm-le? Lahe!!!
  13. Minu arust on kõige jaburam see, et kui keegi saab Eestis 2 aastase keelu, siis näitab see seda, et mehehakatis on oma hinge kuradile müünud. Nüüd selle 2 aasta jooksul tuleb vanakesel kuskil nurgas kraest kinni hakata ja proov võtta. Natuke naljakas, et kes keelu saab, siis 2 aastat saab uhada nii kõvasti kui võimalik ja siis paar kuud puhas olla ja ollagi õige mees????
  14. Mul tekib selline küsimus, et kui tehakse raju ja 99% Eestlane võidab, miks siis ei tooda siia ka võrdväärseid vastaseid???
  15. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Saareleht nr 1 Eestis. Mis tõestab siis seda, et kas korruptsioon on sealsete kohtunike silmis või meie kodumaa omade silmis. Igaljuhul on nüüd arutamist kui palju, et kes siis ikkagi on ilusaim liivimaa tütreke Ilmselgelt tuleb välja see, et ei saada üheselt aru hindamiskriteeriumitest, või siis ei taheta saada????
  16. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Naised bodyfitness +163 cm Cristina Alev 2 Jaanika Saareleht 10 Annika Summel 7 mehed klassikaline kulturism -180cm Imre Vähi 2 Marti Taru 10 Mikk Raudsepp 5 mehed klassikaline kulturism +180cm Jüri Leinvald 3 Inderk Viska 9 Mehed kulturism -90kg Ott Kiivikas 5 Vabandan, et suht pessimistlik, mitte et ma kellelegi halba kohta prognoosin, aga ilmselgelt läheb seal suht tihedaks ja kuna kõik nagunii suht optimistid oma ennustustega, siis loodan mina oma fitid saada siis selle moega sel korral Kõigile tuult tiibadesse:)
  17. Jälgi Matvere ja Tätte ümberilmareisi kaardilt

    Tunnen nende naistele kaasa, kes kodus ootavad ja loodavad 48 tunniseid pidupäevi tuleb ikka ette:) Sellel reisil oleks isegi nõudepesija näiteks. Lahe oli vaadata, kuidas poisid parkisid oma limu täpselt punaste laternate tänava kõrvale ja parkisid seal 48h
  18. Ma arvan, kui siin foorumis on inimesed vähegi mõistlikud siis nad paluvad ironpullil võtta ära vägivalda propageeriv video oma postituste alt. Kui miski on äärmiselt rõve, siis võiks see olla näiteks www.ajudeta.com
  19. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Tuleb tõdeda, et klassikud on meil tasemel. Aga suurte lihastega kulturiste tuleb tikutulega taga ajada. Paraku sellega on vist nii, et ega see lihas ei kipu kasvama üle teatud piiri, kui vähe kangemat kraami tarbida. Ja Eesti dopingusüsteemi järgi ei ole võimalik siin ka kollidel eriti osa võtta On ju loogiline, et vähegi suurem mees saadetakse kontrolli ( sama saatust tabas ka sel korral üht suurt kolli, kes siis pidas targemaks oma aineid mitte avalikustada ja keelduda kontrollist) Tuleb tõdeda, et dopinguga vähemalt Eestis kaugele ei jõua. Kõik suuremad tarbijad on suudetud elimineerida. Mina arvan, et õige kah. See on ikkagi nende 95% karistamine, kui keegi tuleb ja näitab midagi. Olles ise niiöelda Pettur. Eks keegi ikka teeb väikseid sutsakaid aga elu on näidanud, et neid sutsakaid on ka võrguga edukalt püütud
  20. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Suht palju kirutakse siin Abrossimovi. Minu pilgu järgi ei olnud see vorm nii udune midagi. Nõrgaks kohaks olid kindlasti jalad, mis jäid ülakehast valgusaastate kaugusele. Samas kindlasti oli ülakeha üks parimaid. Vist ainuke biitseps, mis oli 50+cm sellel võistlusel, nii, et minu poolt 5+
  21. Rene Kari

    niipalju kui mina olen näinud, kuidas mehed tantsivad, siis julgen väita, et see vana tantsib etemini, kui 90% ülejäänud Eesti mehepoegasi ja seda olenemata vanusest.
  22. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Enamusel on krohv äärmiselt ebaühlane peal. Miks nii??? Kas tuleb veel üks kiht peale midagi või jääbki nii???
  23. Ott ära piina meid lase teine osa ka välja
×