Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. 32. EMV jõutõstmises: videod ja fotod!

    -105kg mehed olid ikka klass omaette:) Osad kükid on jäänud minu silme all ikka väga kahtlasteks, mis on 2--1 ära loetud.
  2. Saan jälle oma sarkasmi rakendada, aga mis teha, õiglus peab võidule pääsema. Olen mitmel võistlusel näinud paljudel võistlejatel ebaloomuliku kujuga lihaseid. Paljudes on see just saavutatud, mingi jama süstimisega lihastesse. Mingigi visuaalne vaatlus võiks ju enne võistlust toimuda. Kõik kes tunduvad kahtlased, tuleb nõelaga läbi torkida Ilmselt saab seda protseduuri ka vähe inimlikul moel teha, point on aga selles, et kuidas selliseid üldse lavale lastakse??? Hetkel jääb mulle mulje, et doping ei ole lubatud, aga mingi jama sisse süstimine on, kuigi see jama annab tuhandeid kordi kiiremaid tulemusi, kui doping. Steroidiga on vaja ikka mõni päev pingutada, et tulemus tuleks, aga süstides on tegu sekunditega...
  3. Äkki saan veidi abiks olla. Räägitakse, et ei saa surumissärki seljast ära. Ma olen teinud mõned katsed. Nimelt peale jalatrenni on biitseps peaaegu 1cm väiksem, kui enne jalatrenni. Ehk siis, kui veri jalgadesse ajada läheb ülakeha tublisti väiksemaks. Sellest lähtuvalt, peaks siis peale särgiga surumisi üks 15 mintsa jalgadele hagu andma, vast leevendab veidi neid füüsilisi piinu, mis selle protsetuuri käigus tekivad Huvitav oleks, kui reeglid näeksid ette, et iga mees peab ise suutma omale varustuse selga ajama ja selle ka ära võtma
  4. Teine asi on see, et jõuvõlg jaotub ideaalselt. Küki ajal ei teki surnud punkti, vaid on ühtlane pinge terve harjutuse sooritamise välte.
  5. Kommentaariks võibolla niipalju, et paned sellele aparaadile 200 peale, natuke raske, 250 ikka natuke raske, 300 ikka natuke raske. Pikki seeriaid on hea teha, tõmbab lihase korralikult verd täis. Ott ilmselt võiks sinna rahulikult 500 peale laduda.
  6. PALJU ÕNNE INDREK VISKA!

    Palju õnne!!!
  7. http://www.evelinblog.com/ Lugesin toreda pöördumise läbi. Esiteks terve selle artikli ülesehitus oli reklaam, raklaam ja veelkord reklaam antud toote promomiseks. Mis ma ikka kaua heietan, sellist jama pole ammu kuulnud nädalaga 6kg, järgmise nädalaga juba 10kg lisaks maha, oleks veel nädalake dieeditanud, oleks juba15 veel läinud:D Kellegil on olnud antud tootega kokkupuude, siis kuulaksin hea meelega. Endalgi plaanid kevadel kõvasti alla võtta:)
  8. Super toode????

    Keegi võiks sinna lehe alla kommentaari panna, et võtsin 5kg juurde antud toodet kasutades. Ma olen päris kindel, et kommentaar kustutatakse kiirelt ära
  9. Arnold Amateur 2011 - 3.-6. märts!

    Ma mõistan seda, et naiskulturistid laksavad nii rämedalt keemiat, et näevad nagu mehed näost välja. Aga, et fitnessis ka selline laksamine käib!!! Sellist lihasmassi nagu seal vajalik on, saab vast vähe väiksemate labori kogustega ka kätte, ilma, et sellejaoks oleks vaja mutandiks muutuda:(
  10. Arnold Amateur 2011 - 3.-6. märts!

    Ma just seda mõtlesingi, et miks sa ei läinud??? Kujutasin ette, et seal makstakse esimestele korralikud summad auhinnarahasid, kuid nagu Ott ütles, siis karikas ja ilusad pildid netis on ainsaks privilee giks
  11. Arnold Amateur 2011 - 3.-6. märts!

    Imre oleks sul üldse võimalus antud võistlusele kvalifitseeruda? Mind huvitab, et mille alusel nad valivad osavõtjad. Ilmselgelt oleks see atraktiivne võistlus kus auhinnad on ka päris kopsakad???
  12. Väga huvitav mees viina ei võta, trenni teeb aga vorm kadus ära Aasta oli siis 2001, kui ülikooli vanas jõukas rassisin ja Marko oli ka seal. Siis mul polnud ainugi, et vend on strippar. Oma olekuga tundus pigem omasooihar olevat. Vorm oli väga kõva, käsi nagu tammepakk:)
  13. MN MASS PUMP

    saadeti arenema jh, kuna ma mitte millegist mitte midagi ei jaga.
  14. MN MASS PUMP

    Küsisin samalaadse küsimuse bonsunas, seal sain bloki ähvardava kirja ja ma ei tea mis veel. Olge siis seal rõõmsad.
  15. Arnold Amateur 2011 - 3.-6. märts!

    Ütleme siis niimoodi, et Lesukovi selg niiöelda lõdvas asendis on üks jubedamaid mida ma näinud olen. Äärmiselt silma kriipiv on vaadata, kuidas seljal tekib järst üleminek. Hoopis esteetilisem oleks sujuv üleminek:) Vorm on muidugi väga võimas.
  16. Asi ametlik - Veerpalu lõpetab karjääri!

    Nagu mees ise ütles, et suurem valu südamest on juba minema uhutud ja nüüd hakkame teda Eesti suusaradadel järjest rohkem nägema. Ei pea vist üldse arvama, kes on järgmise Tartu maratoni parim Eesti suusataja. Olles ise paar korda enne tähtsat võistlust suutnudud ennast rivist välja viia, kas siis haiguse või vigastusega. Mina, kes ei pretendeeri kõrgete kohtade eest. Sain sellest ikka ilge laksu. Ma kujutan ette mis tunne võis Veerpalul olla. Kõik oli tehtud, nüüd ainult kerged treeningud jäänud ja vorm super. Kui seda jama poleks olnud, siis medal oleks 99% tulnud 50%-lise tõenäosusega oleks kuld tulnud. Näitas ta ju viimasel jõuproovil, et ega keegi talle naljalt vastu ei saa. Oli selgelt Otepääl näha ka see, et Veerpalu sõitis tõusvas tempos, nii tavaliselt juhtub, kui pikka aega pole võistelnud, kaob enesekindlus veidi ära ja ei hakata kohe alguses pommitama, ilmselgelt oli vorm parem, kui Veerpalu algtempo, nii, et 20sekundit jäi umbse sinna juba varu:)
  17. Mikk Raudsepp

    Keegi võiks mulle ka selgeks teha, kuidas on võimalik, et kõikidel kulturistidel rasv ühtlaselt mööda keha ära jaotub. Kui ma juurde võtan siis üle poole tuleb keskkohta!!! Vaatan, et kulturistid massiperioodil, kui vormi pole ollagi, on keskkohast ikka peened. Kas tegu võib olla sellega, et kui ükskord juba keskkohast kuivaks saad, siis edaspidi sinna enam ei ladestu niipalju ja rasvad jagunevad keha peale ühtlaselt???
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mina jätaks küll kirbu asemel minematta, kui sellega seoses tuleks hüvasti jätta mõne kuuga raskelt saavutatud 20kg fileest.
  19. Jalad proportsioonist väljas.

    et jalad ratsutamisest proportsioonist välja läheks, siis tuleks vast ratsutada nii, et hobune ratsutab ratsutaja seljas
  20. Ott, lugesin, et sul on nii mõnigi vigastus tulnud ilmselt tänu sellele, et kang on liialt kõrgel turja peal! Kas need vigastused jäävad põhiliselt alaseljale ? Nimelt ma teen ka kükki kang kõrgel turjal. Eelmine jalatrenn juhtus midagi täiesti müstilist. Teen oma tavapärast kükiseeriat, kui äkki ühes seerias täitsa lampi selja keskosas(isegi keskosast veidi paremale poole) käis mingi krõps läbi ja peale seda ei saanud mitu tundi selga liigutada, kuna meeletu valu sees. Justkui kiskus lihas või närv! Asja teeb veel huvitavamaks see, et tehnika oli 100% kontrolli all ja seeria alles algusjärgus nii, et meeletut pingutust nagu polnud.(160kg kangil ja 4kordus 8-sest seriast) Mul endal on olnud alaselja vigastus, peale mida olen õppinud selga hästi tunnetama, kuna muidu ei oleks võimalik üldse vigastusest välja tulla. Nüüd on 2 päeva möödas ja selg on ainult veidi paremaks läinud, eile lõi veel tugevaid valusahmakaid selja lihasesse või närvi. Valu tekib just siis, kui teatud asendis on sunnitud seljalihas töösse kaasata. Midagi väliselt ei paista ja sinine ei ole. Valu võib isegi veidi võrrelda sellega, kui olen kaela soone ära tõmmanud ja pead kuhugi poole pöörata ei saa, lihtsalt et seljaga asi hullem, kuna selg on pidevalt töös ja seoses sellega ka valu rohkem. Tahtsin küsida, et on sinul olnud taolist ära tõmbamist seljas. Eriti huvitavaks teebki asja see, et ei olnud see ära tõmbamine ei seljatrennis, ega ka seljale järgnevas trennis. Puhanud seljaga sooritatud tehniliselt korralikud kükid ja klõps midagi paigast ära Jalgu õnneks alt ära ei löönud ja teiste abiga sain kangi pukkidele, midagi ära ei lõhkunud jõusaalis
  21. Väga meeldiv vaatamine--ootan juba jätku, äkki saabub ime ja lõunaks on üleval Mis mulle eriti meeldis, oli see, et hantlitega käidi sama pehmelt ja hoolitsevalt ringi nagu oma kalli naisega. See on jälle koht, kui tuleks paljudel saali varustuse lõhkujatel peeglisse vaadata. Kui mina vaatan, kuidas hantlid 2m kõrguselt otse maha lendavad, siis tekib vägisi arvamus, et ju naisega käitutakse kodus samuti. Võime ju vaadata usa kollide videosi ja seal muud ei olegi, kui ainult hantlite loopimine, kallid jõusaali vennad ja õed---nendes videotes olevad tegelased on veidi hiljem puu otsast alla ka tulnud ja nende puhul on see täitsa normaalne, me ei pea ju samasugused "tropid" olema:)
  22. Vend Vähk Peab liikuma!

    See mütsiga sell seal paremas nurgas on Kirp???
  23. Lugesin ka selle läbi, võivad oma uuringuga kus see ja teine käia. Ma saan aru, kui teemat uuritakse anatoomiliselt, siis olen nõus mütsi maha võtma, aga, et suvaliste jorsside sörkimiste najale rajada teaduslik alus on ikka totramast totter:) Ise olen piisaval hulgal tegelenud kergejõustikuga. Ma olen 100% kindel, et, kui ma lampi tõmban praegu täiega 60m ilma soojenduseta, siis tagakülg annab otsad. Kõik minu senised vigastused tulenevad kas siis ebapiisavast soojendusest või üldse selle puudumisest. Eriti lahe oli seal lause, et olenemata soost ja vanusest püsib vigastuste oht ikka samal tasemel. Siililegi selge, et mida vanem inimene, seda vastuvõtlikum vigastustele.
×