Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Paljuga teete biitsepse?

    Tüüp lihtsalt räägib iseendale vastu. Ma saan aru, et %-selt viimases faasis lihase jaoks ei ole 20 kilone hantel enam 20kg vaid võibolla 10kg, sama lugu on ka alumis tõste faasiga, kui ta seal käe sirgeks laseb, siis puhkab see lihas samamoodi. Et oma jutu piiridesse jääda, oleks ta pidanud nii näitama, et käsi on veidi kõverdatud, enne kui harjutust sooritama hakkab. Teine asi, et lihas niipalju puhata ei saaks, peaks ta seda harjutust kas kangiga tegema või koos mõlema käega. Üks käsi töötab, teine puhkab. Oleksin veel siis mõistnud, kui ta oleks on teise käe samal ajal natuke kõveraks jätnud, et pinge säiliks, aga eiii..... See on jälle teema, kus võime lõputult vaidlema jääda, miks. Just sellepärast, et siiamaani ei ole leitud ideaalset treening metoodikat. Kui me räägime kasvõi lihase kasvust, siis on tippkulturiste, kes väidavad, et sääre lihas kasvab kõige rohkem tehes ilusad pikad pöiale tõusud, koos pika venitusega, siis teine jälle, et suure raskuse ja väiksema amplituudiga. Üks räägib, et 8 kordust seerias, teine, et 30 kordust seerias. Üks räägib, et sujuv liigutus aeglase tempoga, teine, et nii kiiresti kui jõuab. Ühesõnaga on ka see vana üks paljudest, kellel on oma versioon treeningust.
  2. Paljuga teete biitsepse?

    Aseta küünarliiges vastu külge, too käsi nii üles välja kui saad, seejuures ära küünarnukki tõsta, see jäta paigale. Kui sa seal lõpus mingit puhkust tunned, siis õpeta mulle ka tundma....
  3. Paljuga teete biitsepse?

    Kui vana seal youtubes ise endale vastu räägib, siis on ju suht ebausutav!!! Puhata ei tohi, siis ta peaks tegema koos kahe käega, üks käsi täätab, teine puhkab ibitsal samal ajal Need õla kondid on ikka jubedad, kui seal lihast pole Olen poolt, et aegajalt võib ja peabki erinevalt treenima, muutma nii korduste arvu, harjutuse sooritamise puhtust jne jne Aga niimoodi küll kellegil suured biitsepsid ei tule
  4. Janar Rückenberg - Team FAST "2016 suvi..."

    Päris huvitav on vaadata, kui erinevad on erinevate sportlaste kcal enne võistlusi, dieedi perioodil!!! Eks see suuresti oleneb inimese füsioloogilistest eripäradest. Janaril on vist üks suuremaid Huvitav, palju Imre omale nädal enne võistlusi lubab, 500kcal päevas???
  5. Pole hullu, kui korraldajad ennast afterpartyst välja puhkavad, küll siis ka info lekkima hakkab:)
  6. Härra Kalmus kindlasti arvab, et ma kodus plaksutan käsi kokku, kuna üks sportlane keeldus dop. kontrollist Krt plaksutaks hea meelega, aga tänane trenn võttis lihased nii läbi, et käed kokku ei lähe Mina pilti nägin, kvaliteet oli nagu ta oli, ilmselt põhiliselt tingitud siiski minu ürgaegsest arvutist. Kõik olid tublid, palju õnne, nalja sai ka
  7. Siin pole vaja palju arvata, Kuusnõmm võidab absoluudi ära. Kogu kompott on lihtsalt niipalju üle:) Seekord siiski teine:)
  8. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

    Paljalt pole tõesti näinud, kuid visuaalselt oli ta rajal teistest palju võimsam. Juba siis paljud imestasid, et kuidas nii suure lihasmassiga sprinterlik suusataja suudab pikka distantsi nii hästi sõita. Mis arginiini puutub, siis ma usun, et selle asjanduse proovin ikka ära
  9. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

    Vaatasin Alaveri intervjuu üle ja need 2 ainet on: Võin siin kirjutamisega eksida aga 1. meditrofiin 2. elarginiin
  10. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

    Keegi võiks siin meelde tuletada mis need kaks ainet oli, mida Alaver tunnistas, et Veerpalu on tarbinud. Need väidetavalt tõstavadki kasvuhormooni taset Kasvuhormooni tõstavad arginiin, ornitiini ja galaniin. Kas need olid need Sarge nimetatute hulgas ei mäleta enam:( Igaljuhul, kui fitshopis neid leidub, siis ilmselt ostetakse letid tühjaks:) Ega vist isegi ei ütleks ära ühest looduslikust kasvuhormooni tõstjast. Keegi mäletab mida mühlegg kasutas. See mees nägi küll nagu kulturist välja. Poole suurem teistest:)
  11. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

    Õhtulehel on juba kõik teada:D http://ohtuleht.ee/421658
  12. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

    Ilmselt lükatakse kuulujutud ümber ja tunnistatakse käsi piiblil puhtust. seda saavad nad aga ainult ilusa jutuga teha, vaevalt, et kindlapõhjalisi tõendeid edastatakse. Teine võimalus, et Veerpalu tunnistab kõik üles?? Ilmselgelt pole veel maailma ajalugu kohanud sportlast, kes enne ametlikku käskkirja on nõus midagi üles tunnistama. Kolmas võimalus Suusaliit avalikustab FIS-i raporti, kas siis pos või neg A-proovi kohta. Päris keeruline mis saama hakkab
  13. Jääme siis härra linnapea vormipilte ootama:) Kuigi kahtlustan, et tegu oli siiski pintsak riietusega
  14. Aleksey Lesukov - Special Gallery

    Mulle jälle see, kuidas ta oma treenitavat vaatas ei olnud ootamatu Õnneks oli treenitav naine:)
  15. Aleksey Lesukov - Special Gallery

    Mulle jälle see, kuidas ta oma treenitavat vaatas ei olnud ootamatu Õnneks oli treenitav naine:)
  16. Mr O Jay Cutler

    Ott ma vaatan, et need lendamised sarnanesid suuresti sinu omale:) Järelikult on kõik õigesti tehtud ja lootust arenemiseks on. Kelle pealt siis veel õppida, kui mitte oma ala tippude:) Olen nüüd isegi 2 trenni samas taktis lasknud ja ka raskused valisin nagu tipul 30-sed. Neil küll seal 60-nd aga selle numbri saame ilusti 2-ga jagada ja siis veel paar kilo lahutada:) Nüüd on süda rahul ja lihas kasvab mühinal
  17. Mr O Jay Cutler

    Jay puhul on minu meelest selline eripära, mis võib talle isegi kasuks tulla. Niinimetatud massiperioodil on mees ilma igasuguse reljeefita selline paks poiss. Kui teda nüüd neegritega võrrelda, siis neil on ju aastaringi biitsepsil veresoon punnis ja vorm väga viis.
  18. Seda nagu hästi uskuda ei taha. Võib ju olla mõni variant, näiteks, kui keegi ei viitsi üldse pingutada ja siis tõesti võib poole rohkem jõuda. Võtame seinast seina näite, vend teeb saalis 100x6 rinnalt, vaatab, et keegi teeb 200x6. Vend läks närvi ja tegi ka 200-ga Selge see, et plokiga on raske võrrelda, ilmselt pole raskuse vahe niivõrd suur ja teiseks annab ju ploki taga nõksutada ka mis annab tublisti juurde, nii, et võta kinni, võibolla tõesti
  19. Uruguay jalkamehed Spartas

    Head vaatamist Vabandust, ma muutsin natuke su postitust...link töötas video lõpust alates. Aile
  20. See pulloveri masin meenutab nagu taastusravihaigla jõunurga üht masinat:) Maru moodne!!! Ei tea mis jama on, see talv olen 4 korda juba oma kaela soone ära tõmmanud, eks nüüd ole paar päeva jälle raske ja valus kael kõveras naisi vaadata Iga kord erinevate harjutustega. Täna oli selleks sirge kangiga biitseps, eelmine kord plokiga vastu kõhtu tõmbed, siis seistes kangiga üles surumine, 4-s kord ei meenugi praegu:) Vasaraheitest me üldse ei räägi taoline ära tõmbamine oli iga kuu aktuaalne teema.
  21. Käevarred

    Olen 10 aastat rauda liigutanud aga ranne ei ole küll ühtegi cm paisunud. See kahjuks selline koht, kus treening eriti ei mõika:(
  22. Vaata härra, mina pean keemikuteks ainult keemikuid, kui see on sulle vastuvõetamatu, siis pole midagi teha. Ise ei mäleta, et oleksin maani materdanud tegelasi, kes Mendelejeviga sinasõber on. Ses suhte on minul sinu egost ka veidi kahju, et näed ainult enda peas toimuvat, arvestamata seda, et ümberringi on ka maailm ja igal ühel oma nägemus asjadest. Kahjuks ei ole alati ainult sina see, kellel alati õigus on. Vabandan, et risustasin Oti blogi praegu!!!
  23. Ma usun, et praegu süstisid foorumi kasutajatesse ühe suure koguse uudishimu. On siis ikka tegemist sellise tootega, mida väidetakse, siis on vist isegi tegelasi, kes on nõus maksma, et adekvaatne ekspertiisi tulemus saada. Üks mis kindel, kui asi käsile võtta, siis tuleb toode spetsialistide kätte uurima anda ja sellekohane dokument pärast väljastada, et ei oleks soigumist, umbes et Ott võltsis tulemusi. Mina südamest loodan, et leiad selle aja, et kasutajad saaksid oma uudishimu rahuldada. Olenevalt siis tulemusest, kas me kõik koos plaksutame käsi, või mis veel huvitavam, kui sisu ei vasta tegelikkusele, oi oi mis siis küll saama hakkab :D
  24. Ma ootaks ka ekspertiisi ära, nimelt olen isegi üle banaani maitselise ära söönud Siiani ennast puhtaks pidanud, kui ekspertiisis põrub, siis sean ka oma puhtuse kahtluse alla:)
  25. 32. EMV jõutõstmises: videod ja fotod!

    Noo nii Siimul 375kg kirjas
×