Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Sorry, need on ju need TÜ metallist 15-sed. Ise seal trenni tegin, siis kunagi ei saanud aru, kas on üks või kaks näpuvahel, alati pidi krediitkaardiga vahelt läbi käima:)
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Küll sa ikka oskad 70-kg-se kangiga kolistada
  3. To Sarge--Miks me ei näe klassikalise kulturismi võitjat??? On hoopis teine ja kolmas. Mis siis saaks, kui 10 osalejat oleks ja kõik kaotaksid 1 punktiga esimesele, äkki tuleks kõik saata
  4. Selle slovaki vasaku käe biitseps on küll õhku millegagi lastud Ilmselt on terve biitseps korraga küünarvarre küljest putku pannud.
  5. Tõsiselt räägid Sarge, et varem pole enne lavale minekut pumbanud??? Omal ajal 10 aastat tagasi enne kui kluppi sai mindud tehti ka hantlitega kodus pump ära Selle kasutegur oli muidugi null, aga mis teha Vaatan suvel teen mingi aeg pildid ja panen üles enne pumpamist ja peale pumpamist. Minu puhul on küll vahe selline, et enne võiksin konkureerida juunioritega, pärast olen meeste absoluudis väikestviisi konkurent medalile Olen peeglist piilunud enne ja peale trenni. Ilma liialdamata on pärast keha umbes 10kg jagu võimsam visuaalselt
  6. Mulle tundus, et Morozz pingutas oma jalgadega üle. Ajades ennast niimoodi kägarasse ja saamata sealt mingit eelist. Kõikide teisete jalad tundusid autasustamisel nagu tikud tema omade kõrval. Samas poseerides suutis ta need ära peita. Mida allpool asendis istuda, et väiksemaks ennast kulturist tegelt teeb.
  7. Tundub jh, et kaameramees tegi soojenduse ära ja siis kui suured mehed lavale tulevad on nupud käpas
  8. See, kes meil kaamera taga on tuleks küll kiiremas korras välja vahetada. Suht võimatu on jälgida. Asi ei ole isegi ainult mitte sihikus ja suumis, vaid lausa pool võistleja kaunist keha jääb objektiivist välja:(
  9. Nüüd nägin kuivad krõbuskid ka ära, silm puhkab kohe:)
  10. Kuivuse osas saab mõned järeldused teha:) Tundub, et Aktivisti rinnakorv peaks paari pügala võrra väiksem olema, et kuivusega hiilata.
  11. Proovisin ka esimest korda elus T kangiga tõmbed ära. Kui nüüd võrrelda teiste harjutustega, siis on see harjutust kardinaalselt erinev. Esiteks mõjutab ta päris palju küljelihaseid, millega tasakaalu hoida. Samamoodi alaselga. Kui ikka küljed ja alaselg nõrk on, siis on seda harjutust päris keeruline teha, kuna enamus energiat läheb enda asendis hoidmisele. Tunnistan isegi, et esimest korda tehes tõmbas alaselja lihased päris kangeks Samas on tegu äärmiselt hea harjutusega, mida võib kõigile soovitada:) Minu parimaks jäi esimesel korral 60x10. See muidugi varuga, samas kui me Oti 70x10 vaatame, siis ka see oli varuga. Kui mees puraka sisse ajab ja 6 kordust teeks, oleks raskus ilmselt 70-ne asemel 90
  12. Tüli on tõmmatud avalikkuse ette..

    Minule sai asi nüüd selgeks:)
  13. Tüli on tõmmatud avalikkuse ette..

    http://www.ohtuleht.ee/423253 Kui ma hakkan kulturismis võistlema ja juhtun suvel minema Pärnu randa, kus ma võtan ülakeha paljaks. Kas sel juhul määratakse mulle 2 aastane võistluskeeld, kuna olen väljaspool kulturismilava oma keha eksponeerinud
  14. Vaatasin Ott, et plaan ka vasara ringi külastada--- ei tea, kas tuled mulle külla
  15. Siin meil oli lubajaid tulijaid jh, kahjuks tundub see pissiproovi andmine mõne jaoks hullem, kui käia regulaarselt tuksis maksaga opil
  16. Biolabi toidulisandid

    Rene mul meenub spordikooli aeg, kui ise ka käisime Koplis seda valku ostmas. Aadress oli sellel peldikul Kaevuri 13 vist 1 või 2 korda, kui seal käisime, siis oli asi niipalu edasi arenenud, et klientidele enam ei näidatud maas lamavat valgu hunnikut, kõik oli purkide sisse pandud Mina käisin seal 12 aastat tagasi.
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    See on nagu surumises, et kui surumissärk on viimase vindi peal, siis alla 200 kilone kang naljalt rinnale ei tule Vähemalt mina olen näinud küll ja küll, kuidas jõutõstjad ei saa esimese korraga kangi korralikult kätte:)
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Siikohal tuleb arvestada ka sellega, et trikoo aitab tõmbe esimest osa ikka päris kõvasti. Mis siin muud, kui alaselga suurte raskustega tugevamaks ja küll ta tuleb:) Mitte, et tal alaselg nõrk on aga 350-ne juures peab vist ulme tugev juba olema
  19. Minu kindel arusaam on tarbida erinevaid toidulisandeid vahetult enne trenni, trenni ajal ja vahetult peale trenni. See mis muul ajal toimub, saab edukalt tavatoiduga ära katta. Minu arvamus tugineb loogikal, et trenni ajal peab olema energia sees, peale trenni on vaja kiiresti saada vajalikud toitained kätte, et kiiremini taastuda ja ka seeläbi efektiivsemalt treenida. Üldjuhul, kes peale trenni omale sheiki ei tee, siis läheb kuskil tund aega, enne, kui tavatoit kätte võetakse ja mugima hakatakse. Kui keegi teadja ütleb mulle, et pole mingit vahet, kas tarbida vajalikud ained kohe peale trenni või tunni aja pärast, omamata seal mingit vahet. Siis ma tõesti ei näe mõtet üldse midagi tarbida Ei ole ju normaalne, et inimene, kes käib 3x nädalas salis ärkab hommikul üles ja esimeseks toiduks on valgu ja süsivesikute lisand, siis enne trenni, peale trenni. Õhtul samuti valgusheik.
  20. Lugesime ju, et kasvuhormoonist ka kasu pole ajakirjanduse vahendusel. Mingid isehakanud Briti teadlased olid uurinud.
  21. Paljuga teete biitsepse?

    Minu eesmärk kindlasti ei ole tüli üles kiskuda ja püüan mitte vaielda Tuli selline mõte lihtsalt analüüsides video tegelase mõttekäiku, nii, et piece
  22. Paljuga teete biitsepse?

    Et eraldi sulle selgeks teha, siis võib vabalt olla selline pink, kus seisad püsti seal taga. Ja ei pea olema eraldi kõhutugi. Piisab täiesti, kui on toetuspinnana kaarjas õla alune.
  23. Paljuga teete biitsepse?

    Krt igat asja tuleb tõestada 100x, et kõik aru saaksid. Oled sellise pingi peal kõhtu teinud, kus liigub nii pepu alune, kui ka õlad. Pole mingit probleemi valmistada pink, kus pepualune muudab oma asendit. Samamoodi kujutan ette ka seda, et tagumiku alune ei liigu. Väga edukalt annab teha.
  24. Paljuga teete biitsepse?

    Krt ma mõtlesin praegu uue trenazööri välja ja täpselt sellise, et see onu seal saaks max pika liigutuse ja max pingutuse igas faasis Tegemist scott pink trenazööriga. Pingutuse algfaasis on pink väiksema kalde peal, et algfaas võimalukult raske oleks, mida edasi, seda suuremaks kalle läheb, lõpus, kui muskel max pinges on kalle nii suur, et lõppfaas on ka max pingutusega:) Kõik käiks sujuvalt, käes ei ole mitte kang, vaid kaks käepidet, mis on pingiga ühendatud. Nii kui käepidet tõstad hakkab pink kallet muutma:)
×