Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Jokeril on trenn 20 minutit, ei tea kuidas selle aja jooksul veel 20 mintsane film kokku panna???
  2. Suveks vormi!

    See veinihullus on minu arust üks suht absurdne värk. Alko on alko ja ei ole mingi vahe kas jood viina, rummi, siidrit või veini. Eesti veinispetsid peavad ennast proffesionaalseteks veinisõpradeks. Ometi, olen veendunud, et see on konkreetselt sõltuvus. Mina veini ei joo, küll aga muid erinevaid kraame, maitseb ikka see, mida rohkem joodud. Järeldus: Kui võtta ükskõik milline suvaline tegelane, kes eluseeski pole lonksugi alkot proovinud, siis anna talle ükskõik kui kvaliteetset ja hurmavat veini tahes, selle sülitab ta igaljuhul välja ja ütleb, et sellist sitta pole ta varem maitsnud Mitte, et ma üritaks maha teha erinevaid omaala spetsialiste, vaid nii lihtsalt on. Ja öelda, et vein annab nüüd parema maitseelamuse, kui siider, kali, õlu või mis tahes jook, on ikka äärmiselt totter.
  3. Kalmuse eetrikeeld

    Siis tuleb 10 pissiproovi ka võtta
  4. Ütleme siis nii, et Kanteri põrge on poisikene. Samuti ka raskus, kui nüüd järgmist venda vaadata
  5. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Mind huvitab, kas riik mingil viisil Euroopa rekordi puhul ( meistritiitli ) premeerib ?? Eestis selliseid alasid küll, kui taolise tegiviisi eest käiakse välja vähemalt 2 mijonit eeki. Võibolla aasta lõpus presidendi kantselei googeldab ja leiab selle tulemusena ka meie tubli mehe tulemuse interneti avarustest üles. Kui kõik klapib siis leitakse võibolla punase kotka musta räästa maarjamaa risti orden sahtlipõhjast, seda ilmselt juhul, kui peaks mõni plekk märk üle jääma Ega vist varsti muud üle ei jää, kui, et tuleb alaliidul korraldada väike raha kogumine läbi meedia ja asjaarmastajate seltsis ja siis pidulikult parematele aasta lõpus määrata.
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kui ma oma esimesi mehetegusi tegin, siis oli isegi juhus, kui sain Lätimaal läti neidu suudelda. See suudlus ei unune eal ja kriibib siiamaani mul südant nagu herilase mõru nõel. Aga hoiatuseks kirbule selliste tegude eest. Tookord läks asi põnevaks, kohalikud läti poisid ei arvanud, et see kõige õigem tegu on ja ähvardasid igasuguste terariistadega. Pean siinkohal tõdema, et minu süda kuulub 15 aasta tagusesse aega. Aga loll nagu ma olin, et suutnud ühtegi kontakti pärida. Siinkohal sai maksvusele Eesti mehe loogika---peaasi, et praegu on hea, see mis tuleb on jummala pohh. Nüüd süda nutab pisaraid Aga kirbu ole meheks, kui sa teda kohtama peaks, siis palun võta vähemalt number seekord. Ja et sa ta ära tunneksid, siis, tookord olid tal ilusal rirged blondid juuksed. Naeratus nagu päikse paitav kiir, puudutus nagu inlgi süütu suudlus. Hetkel peaksid tema nägu katma rõõmsad kortsud mis vallutanud pool kehagi.
  7. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    Vabandust Siim, ma unustasin sinu täitsa ära Sellega olen ma nõus, et sinul on äärmiselt raske teksaseid leida.
  8. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Mis ma ikka susin. Eks igal võistlejal on oma strateegia, kuidas lahingusse minna. Seekord tuli rüütel võitjana lahingust välja
  9. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Siis ma sain esmalt õigesti aru. Nüüd on asi aga veel naljakam. Mis andis 320 algraskus jõutõmbes. ???
  10. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Jälle mingid ajuvabad reeglid, kui ma õigesti aru sain. Umbes nii, et kui samal aastal üldse tulemust kirjas pole, siis tuleb tühja kangiga esimene katse teha Ütleme, et sportlasel oli rinna vigastus ja hooaja parimal võistlusel surus 100kg. Kas see tähendab siis seda, et isegi, kui vigastus on möödanik, tuleb 100 alla panna??? Kui nii on, siis oioioioioioiiiiii.......
  11. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Raskemalt kui eelmine katse, aga ära tuli. Siin on vist isegi 360 rauas, kui kõik õnnestub:) Palju õnne eduka võistluse puhul:)
  12. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Ma ei taha ebaviisakas olla, aga surumise 3-da katse ära jätmine nüüd küll kuidagi tõmbe tulemust ei mõjuta. Sama hästi võiks Erki Nool oda 3-da katse tegemata jätta, et siis 1500 kiiremini joosta
  13. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Nüüd jooksis ühel vanal vabsee aeg nulli, ilma, et ta oleks istudagi jõudnud, ikka sobis kohtunikele, mis toimub
  14. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Ma ei saa sealt aru, kas loetakse ära voi mitte. Igaljuhul kahtlaseid kükke on rämedalt.
  15. Ott, kui sulle sobib nagu valatult, siis ülejäänud koondis hakkab tuulelohedega ringi käima huumor
  16. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    Üks asi kriibib veel südant. Loen siin läbi aegade, et poisid kelle jalg on 65 ei leia omale teksaseid, kuna reiest kitsas!!! ###### mul on jalg 70. Suurus 37/32 sobivad kui valatult. Veel on poes küllaga saadaval numbrid 38, 39, 40....... Kui reie ümbermõõt jääb alla 75, siis ma tõesti ei mõista, kus see probleem on. Kui keegi kuskil kirjutab jälle, siis ma omaette naeran pihku kodus, samalajal kulturismivõistlustel sama meest laval vaadates, kui kure jalad need tegelikult on.
  17. Jalgu ma pean isegi enda trumbiks:) Ikka treenin jh. See aasta pole sügavkükke teinud. põhiliselt istest tõus kangiga ja niiöelda väljaasted üks jalg maas teine taga pingil. sinna juurde kindlasti iga trenn trenazööril tagakülg ja eesmised lihased ning lõppu pöiale 2 harjutust. Istest tõus kangiga reis maaga paralleelne või siis veidi ülespoole.
  18. Kalmuse eetrikeeld

    Mina seda üksteisele sita keeramist ei usu. Võibolla tõesti ülemus astub alluvale pähe ja koristaja saab vastu päid ja jalgu koguaeg, et miks siit ja sealt sitane. Mulle pole küll elus keegi sitta keeranud, on olnud olukordi, kus olen ise süüdi või piisavalt idu, et pole aru saanud. Sellepärast ei nimeta seda ka kellegi poolt keeratud sitaks, vaid iseenda lolluseks. Mitte keegi ei saa teist mõjutada, kui endal ajud piisavalt teravad ja suutelised analüüsima erinevaid olukordi. Aga kõigile neile soovitus, kes näevad iga nurga peal tonti---kutsuge ghostbustersid appi!!!!
  19. Ise tõmban ka nüüd tagasi veidi, jutti suurte raskustega koguaeg lõhkuda, siis keha muutub pika peale imelikuks hellaks. Praegu on see hetk, kus tunnen, et aktiivne puhkus on teretulnud:) Negatiivis 180-ga surumine teab mis hiilgav pole, kuid minu jaoks on tegu rekordiga vähemalt:) Ma vaatan, et Otile meeldib kaubelda koguaeg oma kehakaaluga , endal plaanis suve tipphetkeks ka umbes 10kg maha saada, eks paistab mis sellest surumisest alles jääb, kuid, kui näitaja peaks läbi ime sama olema, siis on Otil kuri karjas
  20. Päikselist hommikut Ott, järgnev jutt nii päikseline pole Nimelt on mul 2 väljakutset Esimeseks väljakutseks neg. kaldega pingil 180x3 Teine väljakutse sirge kangiga biitseps 100x5. (see polnud just mitte kõige puhtama tehnikaga ) Jama on selle ilusa juures kehakaal, mis on küll veidi kukkunud, kuid 106kg on tõsiasi:(
  21. Vend Vähk Peab liikuma!

    Sinu kunstist on vähemalt võimalik aru saada, lisaks, kui hoolikalt vaadata, siis on võimalik isegi isik tuvastada. Küll aga ma ei saa sellisest kunstist aru, kui see, mis pildil on ei sarnane millegi ega kellegiga. Parimad näited on näiteks puuplaat mis on püssi kuulidega sõelapõhjaks lastud. Samuti pisike maja makett, mille sisse on inimese enda vekaal lastud Piltidest ma üldse ei räägi, need meenutavad 3 aastase lapse joonistusi, kuid ometi neid kummardatakse. Õige kunst jääb ikkagi 100 ja kaugema aasta taha, kui joonistusi võis võrrelda 10 megapiksliste fotokaamerate tehtud piltidega. Kus on lisaks veel kunstiline joon. Silm puhkab seda vaadates.
  22. Kalmuse eetrikeeld

    Eks see ole igal ühel erinev. Räägitakse, et prostituudid ka kodus eriti ei seksi
  23. Kalmuse eetrikeeld

    Martin Aarele niipalju teadmiseks, et karismaatilisemat tegelast, kui Mr Mesi Eesti vabariigis ei leidu.
  24. Vend Vähk Peab liikuma!

    Vorm just selline nagu krematooriumis ettevalmistatud liha-skelett, mida tudengid kohe avastama hakkavad. Milleks surnuid kimbutada ja tudengites ahastust tekitada, kui selle kõik saaks ka inimlikumal moel läbi viia:) Ma huvi pärast küsin, et mis aastatst on kõige eakam münt ja mis on kõige kallima mündi väärtus mis sinu kogus esineb? Mingi huvi vast ikka on, mitte et maj. huvi. aga kui vanaemal oleks padi pappi täis, siis ikka huvitaks, palju seal siis on Mul ka paar tuttavat on mööda varemeid ja endisi elukohti luusides koos metalliotsijaga leidnud päris vanu münte. Nüüd vist isegi 1600-ga vana rootsi münt. Veidi uurides tuli välja, et selliseid leidub Eestis päris palju.
  25. Vend Vähk Peab liikuma!

    Biitseps on kõvasti üle tuunitud, samas punnis põsed on selle kõige juures kenasti kontrastis
×