Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Palju õnne ka minu poolt. Ilmselt oleks neid uskujaid rohkem olnud, kes oleksid sinult 300kg uskunud, küll aga mitte maailmameistriks tulekut
  2. http://forum.bonsuna.com/varia-koik-mis-su.../?topicseen#new Ma küsin omaltpoolt, et kas trekisprinterid käivad saunas jope seljas??? Kahju oleks ju nende võimast alakehalist vormi pilvise ülakehaga varjutada
  3. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Meie kõigi rõõmuks selgus, et kirbul ikkagist püksid jalas. Ega ei oleks arvanudki, et Kirp langeb meditsiiniportaali tasemele. Samuti said kõik näha, millist p--ka meditsiiniportaali töötajad ajavad. Meil pole erilist mõtet ennast lasta erutada sealselte doktorite tööst ja tegemistest. Nagunii ühtegi tõsiseltvõetavat juttu sealt ei kooru.
  4. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    on ju ütelus ka, et geeniusel ja hullul võib teinekord väga õhkõrn vahe olla. Ja selle äratundmine võib raskeks kujuneda. Õnneks kõiki sündmusi arvestades oleme saanud vastuse oma küsimusele???
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    http://forum.bonsuna.com/voistlus-ja-voist.../?topicseen#new Kas originaalpilti oleks võimalik ka näha
  6. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Me kõik ju näeme, kuidas sinu poolt tulevad udused signaalid Eesti kulturismi ja fitnessi aadressil. Ma usun, et kõik oleksid rahul, kui sa konkreetselt välja ütled, mis siis nii valesti on, et iga jummala päev tuleb mõni repliik, kuidas kõik nii halvasti on ja sedasi jätkates ei jõuta kuhugi. Samuti ei nõustu ma sellega, et ma kedagi elulõpuni kummardama pean. Veelenam ei arva ma ka seda, et tänu kellelegi ma niiöelda rajale sain. Sporti olen ma koguaeg teinud ja teen edasi ka. Eelmise aasta muutumise võistluse võtsin käsile, et leida endas motivatsiooni a,la 10kg peki põletamiseks. Arvata, et kellegil teisel oleks selle tulemuse saavutamisega mingi eriline sida on enam kui liiast. Ma olen spordikoolis, ülikoolis ja elukoolis piisavalt õppinud mis asi on valk, süsivesik ja rasv.
  7. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Tänud See tuli ka veel meelde, et kui alustasin, siis oli 2 kuud üldse jõusaalist vahele jäänud. Usun, et loogiliselt mingi 1cm taastus 2 kuulisest pausist ja 2cm läks pekki maha. Kokkuvõttes -1cm
  8. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Toome siis väikse näite, dieeti alustades oli biitseps 45 alla, dieedi lõpus 44, siin pole grammivõrdki lihast juurde tulnud, lihtsalt pekk pealt maha läinud. Küll aga on huvitav, kuidas mõni poiss aastaga 10cm biitsale juurde viskab, krt proovisin ka see talv, et annan aga hagu ja söön ennast seaks, paraku isegi 110kg-se kehakaalu juures ei suutnud 46cm enamat Teine suur erinevus oli selles, et viimased pildid tegin peale trenni, kui lihas oli verd täis. Aga, kui huvi on, siis mina võin iga kell purki asjatada ja testi minna, kui soovi peaks olema:) Aga ma tänan komplimendi eest härra Kalmus, see annab mulle jõudu edaspidiseks, et mul on ka ikka lootust:)
  9. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Mõte siiski veidi valgustada kaaskodanikke!! Ükski maasikas ei kasva oma teisest liigikaaslasest poole suuremaks ja magusamaks, ilma, et kasutada vastavat väetist
  10. Rind

    Kui kuskilt on veel paks, siis ei jää muud üle, kui tuleb veel kaalust maha võtta. Eks see rasv ole seal rinnas. Siin aitab ainult toitumine:)
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Muidugi on võimalus, kuidas vähendada oluliselt ämbrisse astumise võimalust....kõikidele koondislastele kinkida 100 eurosed solaariumikeskuse kinkekaardid
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    Üks on selge, valgeks ei tohi jääda. Olgu või süsimust, aga kui laval keha paistab välja nagu äsja munetud valge kana muna, siis ei ole midagi teha ja tulevad kohad teisespoolsusest....
  13. Pudzianowski vs. Thompson

    Mariusel on päris huvitavad vastased olnud, mees on ise jube suur aga vastased on kõik veel suuremad olnud Põnev oleks vaadata, kuidas ta mõne pisema ja kiirema poisiga hakkama saab.
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma olen niipalju kuulnud, et kui kei paaridel on kaks poolt, üks naine ja teine mees, siis fokin esindab seda nõrgema soo esindajat:) Veel olen kuulnud, et seda asja ei otsustata mitte voodis vaid pidavat juba suhtlemise käigus selguma, kumb on pano mies Üks tuttav neiu rääkis, kes paari sellisega lähemalt suhelnud
  15. Kahju, et grimmiga puusse pani, teiste kõrval nagu valge luik:( Eelmise võistlusega ei anna võrreldagi:( Paraku on nii, et kui grimm ei klapi, siis kõrget kohta ka ei anta:( Aga muidu tubli:)
  16. Suveks saledaks ...

    Minu jaoks oli väga kasulik. Nimelt sain inglise keelt veidi kohendada. Tuleb tõdeda, et jääb veel veidi vajaka
  17. Naisekandmine

    4 juunil algusega kell 12 toimuvad taas Eesti esivõistlused naisekandmises!!! See aasta plaanitakse päris korralikku ütitust, mitte, et varem oleks üle käe lastud või vähe rahvast, kuid nüüd üle pika aja väidetavalt ka meedia kohal, samuti võetakse erinevate Eesti kogukondadega ühendust ja plaanitakse soomlastele korralik saun teha Mõte siis järgmine--kas meil siis foorumis leidub agaraid mehehakatisi, kes oleks teemast huvitatud? Võistluse alad on seekord ka päris põnevad, lisaks tavapärastele, on ka paar huvitavad ala mis lisab ainult vürtsi võistlusele Võistluse alad: Võistkonna võistlus 3 meest+1naine Individuaal võistlus 1 mees + 1 naine sprindi võistlus 1 mees + 1 naine Maraton 1 mees + 1 naine Nagu näha on igaühele midagi, kes on tugevate jalgadega, saab sprinti teha, kes aga hea vastupidavusega, saab maratoni joosta:) Lisaks võiks ju ka fitness. ee panna oma võistkonna välja ja miks mitte ei võiks teha seda ka konkureeriv meditsiiniportaal Igaljuhul iga ala võitja + võibolla veel mõne ala teine pääsevad tasuta juuli alguses toimuvatele maailma esivõistlustele Soome. Ise võtsin 9 aastat tagasi kuradil sarvest ja pole siisni suutnud sellest välja rabeleda Juhendi leiab siit: http://www.v-maarja.ee/systematic/files.php?id=2035
  18. Naisekandmine

    See lisab vürtsi võistlusele. Jooksed oma vahetuse lõpuni, siis tuleb jook ära juua ja järgmine vahetus võib alles siis startida, kui otsas on!!!
  19. Naisekandmine

    Lugesin meditsiiniportaalist Väike Maarja naisekandmise võistluse korraldaja pöördumist. Kirjutas, et te olete suure potensiaaliga, et võistkonnavõistlus ära võita. Üldse ei kahtle potensiaalis, lisan siia juurde meie võistkonna parima tulemuse 256m raja pikkus, sinna juurde kuulub 1 veetakistus ja 2 kuivamaatakistust. Lisaks sellele tuleb ära juua kas 0,33 või 0,5l gaseeritud vesi. Seda igas vahetuses, et siis kokku 3 pudelit. Meie võistkonna parim aeg seni 1 minut ja 19 sekundit. Nii, et kallid seltsilised julgelt võistkond kokku ja võistlema.
  20. Naisekandmine

    Eestis on ta seni olnud suht madal, nii umbes vööni. Soomes aga oli üks aasta peaaegu kaelani, lühemad nägid kurja vaeva, et sealt naisega läbi saada
  21. Naisekandmine

    Mäletan veel, kui hakkasin naisekandmise võistlustel käima, siis kõik pidurdasid enne veetakistust ja läksid ettevaatlikult vette, et mitte kukkuda. Nüüd paljud hüppavad hoo pealt vette. Erinevate mõõtmiste tulemusel võidab nii umbes 2 sekundit:)
  22. Naisekandmine

  23. Keegi kuivatab ennast lavavormi, võetakse rasva% Iga kuu annab dop. kontrolli Täpselt aasta pärast kaalutakse ja võetakse uuesti rasva% Kui tegemist ei ole just esimese aasta jõusaali külastajaga või kasvavas eas noorikuga, siis paraku juurdekasv jääbki sinna õpiku juurde kahjuks
  24. Ma pole kellegiga tülis, lihtsalt arusaamad on erinevad:) Mind näiteks häirib see teine möla tunduvalt rohkem, kui noortele ja algajatele üritatakse selgeks teha, et teatud kaubamärk ja teatud toode on imerohi, mis imeväel kõik kasvama paneb. Räägime siis +40kg kehakaalust aastas + 10cm käele aastas +50kg rinnalt aastas jne jne jne. Nukker on see, et paljud võtavad seda kui sulatõtt ja pugivad omale (3x nädalas jõusaali korral) päevas üle 5-10 erineva toidulisandi sisse. Kõik kes on treeninud 5 aastat ja rohkem teavad omast käest, et max aastas on saavutada 1-2cm käele Max 1-2kg liha luudele. Selge see, et kui algaja tuleb saali ja pühendunult treenib, siis esimesed aastad on kiirema arenguga. Kas pole mitte naljakas, et niinimetatud (mina pole seda välja mõelnud) steroidifoorumi niiöelda puhas poiss areneb kõige kiiremini
×