Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ju siis Jokkeit polnud trennis:)
  2. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    Ma sain ka 205 nii on ja lukus
  3. PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS, OTT KIIVIKAS!

    Palju õnne nr 1 kulturist Eestis:)
  4. Keskkoht on sellepärast nii jäme, et steroidid panevad siseelundid kasvama. Nii näiteks ei ole üldse ime, et mõnel kemmi vennal on 3x suurem süda, kui tavainimesel. Mitte suurem südamlikust seisukohast, vaid siis mõõtmetest Nii lihtsalt ongi, et, kui organid on kõik 2x suuremad, siis nad ei mahu kuidagi sinna rindkere sisse ära, ilma, et tekitaksid raseda naise efekti:)
  5. Roelly Winklaar vs. Ott Kiivikas

    Nüüd on selge mille pealt see areng tuleb. Vastuse leiab videol 1:20 juures:)
  6. Veel oleks võinud säärtele ka korralikult vatti anda, see oleks nagu kirss tordi peal olnud:)
  7. Kui tervelt 3 hoiatust võib saada, siis annab 2 korda lolli mängida ja eest ära joosta, kolmandaks korraks siis puhas poiss olla:)
  8. Ma olen ka poolt, et kõik võistlejad peavad proovi andma. See, et proov võtta, et maksa korraldajatele loogiliselt suurt midagi. Maksab see, kui neid proove uurima hakatakse. Selge see, et kõiki ei uurita, kuid samas on see psühholoogiliselt patustanud sportlase jaoks päris ränk paar nädalat kudeda ja mõelda, et mis ta prooviga nüüd tehakse Ma vähemalt arvan, et on nii, kui nüüd tõesti kõik üksipulki läbi uuritakse, siis ma usun, et päris põnevaid ennevõistlusi kubeme ja muude asjade äratõmbamisi saame näha, just nagu Veerpalugi puhul. Vaatame, kaua poisil veel raha jätkub, et seda ahju loopida.
  9. Lee Labrada vorm nüüd ja 23 aastat tagasi

    Nahk on nii välja veninud, et kisub kortsu juba.
  10. Sparta Fitness Five reportaaz 20.08.11 Tartus

    Reeglid on mul vast selged, kuid ühe vana sooritus tekitab küll küsimusi, et kas taoline tegevus on lubatud?
  11. Sparta Fitness Five reportaaz 20.08.11 Tartus

    Ärge palun arvake, et ma kõigile siin selle jutuga pessimismi sisestan, kuid kui näen, et on selged reeglid, siis ei ole ju vaja hakata tagasi ajama, et no ikka oli ju korralik kükk ja, et kes seda teabki kuidas täpselt peab. Ja, et tegu siiski harrastajatega. Või, et esimene kord Eestis ja ikka juhtub. Õige oleks obkjektiivne kriitika teinekord alla neelata ja järgmine kord 100% kõik vonksus:) Edu kõigile võistlejatele ja külma närvi korraldamises!
  12. Sparta Fitness Five reportaaz 20.08.11 Tartus

    Siin on puust ja punane:) !
  13. Sparta Fitness Five reportaaz 20.08.11 Tartus

    Ei taha kobiseda, aga see kumm mis viimasel küki pildil on poolküki oma:D
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kas sul see on?
  15. Tee 102 kükki ja võida Fasti uus Pro Sari

    Minu silma järgi oli nii Janaril, kui ka sommil küki sügavus ühte auku. Võibolla eksitab lihtsalt Janari pikkus veidi.
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    paningi sellised pildile, mida olen ainult ühe saanud, teadmata mis riigi ja sündmuse ajendil eostatud:)
  17. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ilmselt Imre mõtleb selliseid:)
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ehk siis, parim koht jõu ja lihase põletamiseks on Eesti sõjavägi:D
  19. Baikal Grand Prix 2011 -otsereportaaz!

    lihtsalt kahju, et jäetakse noortele mulje, nagu sellised lihased kasvavadki piima ja liha pealt.
  20. Baikal Grand Prix 2011 -otsereportaaz!

    Kui need poisid on puhtad poisid, siis on Ott ilmselt terve elu laiselnud. Seda ta aga pole, järelikult....
  21. Baikal Grand Prix 2011 -otsereportaaz!

    Väga julge sinust Ott, et astud laval keemikutega silmitsi Mina ilmselt seda kunagi ei teeks. Siin on ikka toidulaud hoopis teiselt planeedilt
  22. Baikal Grand Prix 2011 -otsereportaaz!

    Ja palju Oti biitseps oli.
  23. Ninasarvik tegi kogusmmaks 1010kg!

    Korralik kükk oli ju.
×