Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Haarde tugevus on ilmselt paljuski looduslik anne. Pakun välje, et 70% kaasa sündinud ja 30% treenitav. Ma tean, et minu haare on nagu naisel, järelikult ma tõmmet üldse ei teegi
  2. Team KOOVIT

    Kirbu jalad on ju võimsad:) Kui need kunagi kuivaks ka saaks, siis ei oleks hullu midagi:)
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Langetagem minutiks pea
  4. Arnold Classic Europe 2011

    Ei taha küll midagi halvasti öelda, aga suht friigid kehad, justkui mutandid, kel proportsioonid puuduvad
  5. Tore on näha üle pika aja võitlusvõimelist grimmi:) Mitte ainult võitlusvõimelist, vaid üle prahi
  6. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Natuke naljakas on jh, et Raw tuleb 200x3 ja särgiga maadled 235kg juures.
  7. KUIDAS PAKSUST POISIST SAI ATLEET

    dorian Yates viimast korda laval http://www.youtube.com/watch?v=X69gtXmZmS8...feature=related
  8. KUIDAS PAKSUST POISIST SAI ATLEET

    Ma vaatasin algul, et sarge.
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Lugedes ajakirjanduses pealkirja kaalu rekordist. Vähemalt mulle lõi hetkega pildi ette, et oi mis nüüd, kas Imre kavatseb 10kg ühe päevaga maha võtta Lugedes lehte, selgus aga, et plaan kaotada vaid alla kilo.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    http://sport.postimees.ee/588004/kulturist...-kaalurekordit/ On ikka meedia, kes vihje andis
  11. PIHITOOL

    Ma pole kunagi steroide tarvitanud
  12. PIHITOOL

    Sõitsin 120-ga lubatud oli 100
  13. Pea läheb hoobilt higiseks !!!

    Siis oled õnnelik mees, kui ma midagi teen, siis lähen ülekeha higiseks.
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kirp on vähemalt tubli poiss ja ei loobi kange ega hantleid. Kiitus minu poolt. Kui siin nüüd keegi väidab, et vigastuste vältimiseks tuleb loopida, või et suured eskujud teevad nii, siis oleme ikka viisakad ja paneme varustuse vaikselt maha. Jõusaali varustus ei kuulu ju mitte kliendile vaid ikka omanikule. Kui mahti, siis ma teen võibolla sügisel ühe õpetliku video, kuidas suuri raskusi a,la 50-kg-seid hantleid korralikult maha panna. Mulle tundub, et paljud on selle unustanud ja ei oskagi seda teha
  15. Kui tihti peaks trennis käima

    Ma siis räägin eraldi bodybuilderitest ja jõutõstjatest. Kui jõutõstja teeb 3x nädalas trenni, siis sellest täitsa piisabki teatud juhtudel. Küll aga ei piisa 3x nädalas, et omale korralikku lihasmassi selga kasvatada. Ma olen ka 10 aastat trenni teinud ja paraku on nii, et 3x nädalas teha on täielik kohapeal tammumine, lihase kasvatamise seisukohalt.
  16. Kui tihti peaks trennis käima

    Väga lihtne vastus: Kes paneb steroide, neil piisab 2x nädalas käia. Kes on algaja, neil piisab 3x nädalas, et stabiilne areng toimuks umbes 1 aasta. Edasijõudjad, kes soovivad areneda, siis ilmselgelt alla 5x välja ei mängi.
  17. Pole küll eriline spets, kuid tundub, et Colemani on veidi lähedamalt pildistatud. Selliste meeste puhul on see päris määrav. Kui ma oma mälusopis natuke ringi tuuseldan, siis ma mäletan, kui laval seisid kõrvuti Coleman ja Cutler---seal küll sellist utoopilist vahet ei täheldanud. Oli küll suurem aga mitte poole suurem, nagu see pilt siin. Kui nüüd Cutler ja Heath kõrvuti panna, siis ilmselgelt sellist vahet pole. Selge see, et Coleman oli omajagu suurem kõigist, kuid mitte nii palju suurem, nagu siin tundub.
  18. Kui ma oleksin esikolmiku vähe teistpidi pannud, siis oleks saanud juba Tsiki-brikiga mürada
  19. Uskumatu, kui tühi ikka Jay on. Ilmselgelt ka väga pehme. Vat see on küll minu jaoks aasta kulturismi üllatus. Kui nüüd 2 koht peaks tulema, siis on see puhtalt üle makstud. Siit me võime järeldada, et steroidid toimivad 20 aastat ja siis läheb keha hulluks
  20. Ma loodan, et need Tony ja Toney Freemanid ikka mõlemad õigeks vastuseks loetakse, kui vaidluseks läheb
  21. 1. Jay Cutler 2. Kai Greene 3. Phil Heath 4. Dennis Wolf 5. Dexter Jackson 6. Ronnie Rockel 7. Victor Martinez 8. Toney Freeman 9. Alves Troy 10. Hidetada Yamagishi
  22. Täiskükk vs sügavkükk

    Ma usun, et siin on küll nii arukad inimesed, et saavad aru, kui postitajat huvitab erinevus sügava ja mitte nii sügava küki vahel. Ise, kui hakkasin sügavate asemel paralleeli või natuke vähem kükkima, siis siiani pole kordagi põlv tunda andnud. Pepu maani kükkides aga andis põlv päris tihti tunda. Enamus lasevad pepu maani kükke põrkega ja ilmselgelt ei ole see just mitte kõige kasulikum. Samas see on nagu joomisega. Mõni joob ennast juba liitrist viinast teise ilma. Teine jällegi 30 aastat jutti iga päev, ilma, et kordagi kuskilt tunda annab. Kui tervis tugev ja liigesed korras, siis ei tohiks sügavkükke väga karta.
×