Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Archangel'i blogi

    3 nädalaga kolm kilo, see on praktiliselt maksimum mis organism suudab rasvapõletamise seisukohalt. Kui on kõik õigesti tehtud, siis on lihased ilusti vastu pidanud
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kui usaldada teaduslikke uuringuid, siis 3 kilo pekki ja ülejäänud vesi. Aga sinu puhul ei pruugi need uuringu tulemused kehtida
  3. Silvar Rückenberg

    Ise hakkasin ka pikki seeriaid kükkima, küll mitte nii hullult, pigem tasapisi 12-15 kordust. Ma ei kujuta ette, kui sa 5 seeriat 30 kordust ära lased, siis ega vist eriti muu jaoks enam vatti ei jätku Ise tegin oma 12-sed seeriad ära ja peale kükke oli jalg tömps mis tömos. Sellega vist on nii, et võtab üks paar nädalat aega, enne, kui korralikult keha paugutada suudab, esimene trenn kohe 5x 30 paneks, siis jääks ilmselt pooleli, kuna vaim pole selliseks katsumuseks veel valmis. Igaljuhul edu
  4. Kusjuures ma ise ka kergelt pelgan peale selja päeva jala tegemist. Samas ma midagi paremat neljaks jaotatud kava puhul välja ei võlunud. Ainuke hea asi on see, et nüüd kukuvad jalapäeval raskused kolinal tänu pikematele seeriatele ja loodan, et väiksema raskuse puhul suurt viga ei tee Õla puhul on teema ka õhus jh. Tänu sellele ma eraldi praegu õla esiosa ei treenigi. Saab niipalju, kui üles surumistest hantlitega ja viimases supersetis, kuid esialgu on tunne, et väga ülekoormust esiosale pole. Pigem olen jätnud õla ja rinna päevale maksimaalse vahe sisse, kuna millegipärast õla esiosa väsimus kipub just rinna treeninguid segama ja sellest ka antud lähenemine, et peale rinna trenni üks vaba ja siis õlg. Aga eks paistab, kui midagi segama hakkab, siis tuleb kindlasti muudadused sisse viia
  5. Ma arvan, et meil on antud treeningu puhul veidi teine eesmärk. Ilmselt sinu puhul on tegemist taastava treeninguga. Ise üritan vastupidavust suurendada ja samas valmistada lihast ette uueks madalamate kordustega tsükliks (5-8 kordust). Kindlasti ma pean arvestama sellega, et ma teen mingi ülemineku aja ja võtan tsüklite vahel veidi kergemalt, et vähendada ületreeningu ohtu. Samas usun, et antud tsükkel on vajalik, kuna see võimaldab teha edaspidi arenguhüppe nii lihase kasvu kui ka jõu poolest. Nagu Rükengergi blogis mainitud, paljud jäävadki oma büramiidskeemi kinni. Esialgu on areng muljetavaldav, kuid mida edasi, seda kasutumaks see muutub. Ilmselt peale seda teen mingi aeg 5x5 kava. Algul väikse varuga ja siis näeb, kaugele jõuab minna, iga treening raskusi natuke tõstes. Kui olen lae saavutanud, siis ei välista, et teen mingi 3 nädalat büramiidi, et maksimum tsüklitest välja pigistada. Loodan, et keegi saab mu mõttest aru
  6. 4 trenni 1 vaba. Õlg-triitseps Selg Jalg Rind biitseps. Vaba Iga 5 päeva tagant saab sama lihas uue matsu. Igast muud vidinad nii nagu parasjagu energiat jagub
  7. Kuna ma nüüd olen üks 2-3 kuud jutti raskustega möllanud, siis ongi plaanis ja juba töös pikemad seeriad. Korduste arv jääb 12-15 vahele. Kuna eile esimene taoline, siis vähe rahulikumalt, kuid edaspidi plaan selline näiteks õla puhul. X Hantlitega pingil surumine 5 seeriat 12-15 kordust X Seistes sirgete kätega külgedele tõsted hantlitega. 5 seeriat 12-15 kordust ( plaanitult sirgete kätega ja kergema raskusega, kuna sel juhul lihase tunnetus maksimaalne) X Küljega kaldpingil hantlite tõsted sirge käega 5 seeriat 12-15 ( Üldjuhul hantlitega lendamine alumises faasis palju koormust õlale ei anna, kuid selle harjutuse puhul on juba algfaasis õlalihased maksimaalselt töös X Pingil istudes keha ette kallutatult hantlitega õla tagaosale 6 seeriat 12-15 X Lõpuks veel 4-5 superseeriat 10-ste hantlitega. Seistes kahe hantliga 10 sirgete kätega kõrvale, siis kohe jutti 10 ette ja veel 10 kõrvale. Peale neid seeriaid nagu ei tahakski enam õlale suurt midagi teha Ma vähemalt loodan, et siit ma saan oma mahu kätte. Kui nii nüüd üks kuu aega lasta, siis on päris imelik minna tagasi 6-8 korduse peale. Teed 6 ära ja on selline tunne, et teeks veel 6 otsa Mainitud seeriad on tööseeriad, kuhu alla ei kuulu iga harjutuse puhul 1 soojendusseeria. Mis Ott arvab, kas taoline lähenemine ajab asja ära?
  8. Big Ramy 160kg!

    No näete, lähevad tavalised adi püksid jalga küll- Ja siis loe siin, kuidas 60cm-se jalaga tegelased kurdavad, et ei saa Seppeläst pükse
  9. Minu puhul võtaks see aega umbes 6 tundi Mul 5 harjutust ja 5 seeriat võtab aega kuskil 1,5 tundi. Ma pean ka veits koormust tõstma, muidu ei saagi kunagi suureks.
  10. 100 seeriat? 10 Harjutust ja igat harjutust 10 seeriat= 100 seeriat!!! Müstika.
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma vaatan, et klassikas kerkib konkurente juurde nagu seeni pärast vihma Võibolla tuleb lihapallide kategooriasse üle kolida?, siis on jälle mõned aastad varu teiste ees Enne tuleb muidugi Otiga kokku leppida, et äkki oleks aeg pensionile jääda
  12. Ei tore, et Holger julguse kokku võttis ja kohale läks Kodustes tingimustes on tegemist ikka väga korraliku vormiga. Ilmselt on vorm ka sealmaal, kus juba iga kaotatud kilo toob midagi uut esile Positiivne on minu arust see, etHolgeril on väga head proportsioonid. Vähemalt mulle tundub küll, et kui siin üks pool aastat korralikult saalis rügada, siis klassikas on mees kindlalt eestis esirinnas, see tähendab, et konkurentsivõimeline. Tugevused kindlasti parajalt massiivne ja kõrge biitseps. Väga korralikud õlad. Ilus paks selg. Nüüd on vaja see veel kuidagi natuke laiemaks saada ja väga bro. Samuti väga head jalaproportsioonid. Selja poosil käed puusal tundub mulle, et anda on rohkem, kui välja paistab. On näha, et selg ei ole korralikult laiali venitatud. Kas on tegu kerge geneetilise puuduse, lihastunnetuse või on vaja selga korralikult lahti väänata, et seda teab holger ise Eriti head meelt teeb mulle see, et mul on proportsioonid umbes samad nagu holgeril
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma tükk aega mõtlesin miks Getteril nii lai lõug on. Nüüd on siis selge millega preili tegeleb.
  14. Igakuine võistlus - Double Unders

    Nüüd olen jälle targem
  15. Igakuine võistlus - Double Unders

    Ma vaatan, et kõigil on paaritu arvuga tegemist! Kui double under on, kas siis ei peaks mitte ainult paaris arvud võimalikud olema?
  16. Archangel'i blogi

    Minu silme läbi viimase paari aastaga parima arengu läbi teinud mees Muidu poleks nagu midagi, kuid kodus treenides, ulme Olen ka ise kodus teinud ja ütleme ausalt, suht nüri sügamine. Kui jõusaalis käia, siis tuleb juba enne kerge feeling sisse Ja kui testo tõstjaid ka saalis jagub, siis on motivatsioon laes Geidel on muidugi veel parem, kuna mehi tavaliselt ikka rohkem Natuke võib sind isegi Imrega võrrelda. Mõlemad kasutate suhteliselt väikseid raskuseid. Imrel küll sõidab mingi aeg katus ära ja punnitab vahest kuu-paar ka suuremate raskustega, kuid üldjuhul siiski kergematega. Igaljuhul tubli
  17. Igakuine võistlus - Põrandal surumine

    Minu meelest ka ilus sooritus. Ainuke asi mis võib olla mõtlemise koht on ajalimiit. Nägime ka antud video puhul ära, et 3 minutit lasti jutti Võibolla 4 minutit oleks parem? Siis on ka kannatusi rohkem
  18. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    Näiteks maas surumine kangiga. Mehed 50kg, naised 20kg Siin ei saa keegi väga silda ka visata ja suht võrdne kõigile
  19. Noo nii, tundub, et läheb madinaks. Ma loen siit välja selle, et kevadel/sügisel tuleb vist archil lavale minna ja näidata noortele koht kätte? Mina ei spekuleeri, kuid arvestades selle mehe looduse ande, siis 6 kuud saali ja noortel läheb raskeks
  20. Siin on kaks vahet, kas olla dieedil, hoida kaalu või kasvada. Ma eeldan, et Sarge näitsik kas kasvab või hoiab Ilmselgelt HD Tanel üritab pekist lahti saada. Nett on täis idiootseid dieete, kus kaloraaz on 500 päevas. Sel juhul saab hiljem ainult oma aju taga kiruda, et lahkunud 10 kilo saabub koos kahe sõbra(5+5kg) tagasi. 1800 kaloris midagi nii müstilist nüüd ka pole. Kui seda kaloraazi Hespurgeris koguda, siis ilmselgelt koputavad ka terviseprobleemid uksele, kuid tervislikult toitudes saab hakkama Edu igaljuhul, iga pingutus on tunnustamist väärt
  21. Archangel'i blogi

    Mul peaks põlved ammu pooleks olema. Ma olen 160 kilosena ka jooksnud
  22. Archangel'i blogi

    Velol treenides on 100% tõestatud, et näiteks naistel muutub alumine ots tuimemaks
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kui ikka selline pauk on sees nagu kirjeldati, et peale trenni oli kohe tahtmine uut trenni teha, siis on ju loogiline, et jooksis lõdvestuseks paar kilti 3 tonnise autoga peale. Maailmas on ju nii palju liigasid kus võistelda Äkki hoopis mingi väliseestlane` Igaljuhul, kui mõnel 1,5 kuuga 6cm biitsepsile otsa viskab, siis on ju täitsa reaalne, et ühe aastaga saab näiteks maratoonarist Eesti absoluutne meister
  24. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kui see vastab tõele, et on võimalik ka see välja võtta, kas üldse kunagi midagi manustanud oled. Kui see on tõsi, siis võiks ju ollagi nii, et kui kunagi oled pannud saad eluaegse. Ma olen päris kindel, et kui mingi jurakas paar aastat sitta sööb, siis isegi, kui ta on aastake puas olnud, on tal eelis teiste eest. Minu moto on jätkuvalt, oled korra pannud saad eluaegse ja korras Mis antud loosse puutub, siis mul on küll kandidaat antud loole
  25. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    Mõtlesin ka, et võiks ju proovida, kuid ilmselt jääb ära Nimelt on minu jaoks suht võimatu kang peakohal kükkida. Proovisin tühja kangiga ja kuidagi ei sujunud. Kas on asi painduvuses või milles, igaljuhul kang peakohal sügavkükki oli võimatu laskuda. Usun, et pole ainuke selle probleemiga. Kükkides on mul keha liiga ees ja natuke sirgemalt tehes on tunne, et vajun kohe selili. Ootame uue kuu võistlust Kuna mul tossudel erilist talda pole, siis ilmselt mingil määral aitaks ka, kui paneksin kaks õhukest ketast talla alla, see aitaks paremini tasakaalu hoida
×