Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. KULTURISM EI OLE TURISM!

    Minul endal ei ole härra Kalmuse vastu mitte midagi.
  2. KULTURISM EI OLE TURISM!

    Sa oma olematust solvumisest üle juba top 1 ego Eestis
  3. KULTURISM EI OLE TURISM!

    Jätkuks: Joker: minuga on nüüd kõik! Teised: miks nii? Joker: Manninen läheb homme soome laevale! Teised: Mis sinust siis saab? Joker: Ma ei tea!
  4. Lesnar vs. Overeem

    Kui Marius oma tuimade käelöökidega vastast esimeses raundis maha ei löö, siis ongi läbi. Kui tal oleks plahvatuslikud löögid ja normaalse inimese taastumine, siis võiks isegi asja saada. Praegu on küll lausa piinlik vaadata, kuidas ta ise õhu puudumise käes vaevleb nagu viimase minuti astmaatik.
  5. see poiss tuli juunioride maailmameistriks?
  6. Janar Rückenberg - Team FAST "2016 suvi..."

    Kui me sellest Alost räägime, kes vahepeal 80kg rinnalt arenes poole aastaga, siis mind huvitab väga mis see proovike näitab.
  7. Etv järelvaatamine minu 2 aastat vana arvutiga on ikka täitsa võimatu, kuna hakib nagu papüürusele kirjutatud vinüülplaat. Mäletan otse vaadates, et Välba lõpus soovitas kõigil tulla Otile pöialt hoidma. Pole midagi 10kg maha ja lavale:)
  8. Margus Silbaum ja Elar Kraav jõutõstmise MMil

    ai kurja:(
  9. Margus Silbaum ja Elar Kraav jõutõstmise MMil

    Tipile ja täpile ma soovitan edasi metaani batoone närida, enam ei ole palju jäänud, et valgus tunnelis paistma hakkaks!
  10. NAC VS EMV

    Kauaoodatud NAC avavõistlus Eestimaa pinnal on toimunud! Usun, et nii mõnigi soovib muljetada teemal kes keda. Hea on võrrelda kahte erinevat mõõduvõttu (EMV ja NAC) kuna mõlemad võistlused on huvilistel värskelt meeles. Kui nüüd võrrelda absoluudi 3 paremat, siis ma usun, et taseme poolest lõi seekord EMV platsi puhtaks. Samas on meil meeles ka värsked sündmused, mis kindlasti kärpisid NAC-i võitlusvõimet.
  11. NAC VS EMV

    Eks elu näitab, kas tekib uus liiga praeguse kõrvale.
  12. NAC VS EMV

    Kalmuse otsus mitte osaleda, Dima avarii, Aleksejev oleks ka vast osalenud, kui poleks samal ajal teised võistlused kavas olnud.
  13. Huvitav on veel see, et Ott oli üks kuivemaid pirukaid katis,kuid seda seal ei hinnatud kahjuks.
  14. Kuivuse ja grimmiga tundus väga ok. Erinevus vaid selles, et konkurendid olid sama lopsakad nagu üle paisunud redised, seda muidugi väetise toel.
  15. Ma olen kuulnud, et seekord justkui ei võetud kellegilt dopinguproovi? Kui nii, siis on see küll kergeltöeldes kahetsusväärne. Räägime siin puhtast spordist, samas ise oleme sellise näitega kõige suuremad sohitegijad! Arvestades veel seda, et MM ukse ees, no ma ei tea.
  16. Imrelt super grimm, nüüd, kui tiitlivõistlustel madistamiseks läheb, siis tuleb Imre pihtide vahele võtta:) Ott milest tuli selline munakollane läige nahale ja seda mitte ühtlaselt vaid laiguliselt justkui sõdurpoistel. Palju õnne tiitli puhul!!!
  17. rinna eelisarendus

    minu soovitus alustada trenni kangiga, sealt edasi minna hantlite peale ja sealt omakorda trenazööridele.
  18. rinna eelisarendus

    Ma lisan kohe juurde, uuringutest on selgunud, et pos ja neg surumise vahe ülemiste rinnalihaste arengus on alla 10%, ehk siis kui suruda neg. siis kasvavad ülemised rinnalihased põhimõttelisest samamoodi. Samas neg surudes suudame rinnalihast suurema raskusega koormata ja usun, et üldisele massile on seal kindlasti oma tulu.
  19. Uue fitness.ee foorumi bugilist

    Põhjus on konkreetselt selles valges taustas. Mul vana arvuti lõi igal pool mingi aeg tausta valgeks. kõik muutus äärmiselt ebamugavaks. Seda siin nägin, siis arvasin, et uus arvuti aga sama kala. Ma ei ütle ühtegi halba sõna muude uuenduste kohta, vaid üks ja ainus lame valge, ehk siis emotsioonitu, raske eraldada piirjooni, tekst oleks justkui juhuslikult kuskil, ebamugav eraldada. Oleks siis mingid raamidki mis teksti eraldaks kuid ei ole:(
  20. pro kulturism

    Ja pealegi tulid neegrid hiljem puu otsast alla, kui valged.Nii, et, 90% saab selgeks juba sünnitusmajas
  21. Tundub, et olenemata suurepärastest saavutustest jäetakse ka sel aastal musklis poisid tahaplaanile!!! http://sport.postimees.ee/605022/aasta-par...akse-vassiljev/
  22. Aasta meessportlane

    Siis oleks esimene ametlik steroidi vend, kes Eesti parimaks tituleeritud:) Vaevalt, et sellist asja juhtub
  23. pro kulturism

    Kui nüüd surumisest rääkida, siis tehti ammu juba selgeks, et pekk ei suru Mina nii ei arva muidugi, kuid olla ää tõestatud:)
×