Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Roelly Winklaar

    http://www.youtube.com/watch?v=LIEYg-68mSc&feature=endscreen&NR=1 Ma pakun, et siin on 130 peal
  2. Roelly Winklaar

    Võibolla teistele annab motti juurde, kuid mul võttis küll hetkeks ära
  3. Ei saa aru küll, et vorm väga palju kehvem oleks:)
  4. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Revali teamile üks vähe lõbusam jõuharjutus. Kõigepealt tuleb jõusaalist üks ilus tüdruk leida ja asi selgeks teha, siis juba hiljem suvel randa ja tüdrukute südameid võitma
  5. Surumises ei loeta teinekord päris korralikke katseid ära, kui kuskilt miskit nihkub. Ma vaatasin, et puusast veidi võbeleb surumise ajal. Ma ei ole kindel, et selle pärast ära ei loeta, kuid valmis peab olema selleks)
  6. Arnold Classic & Arnold Amateur 2012

    210-ga 10 päris julm:)
  7. Ka minu silmale tundub Oti pr. surumine veidi omamoodi. Samas, kui lihase liikumist vaadata, siis ilmselgelt saab siiski kõige rohkem koormust triitseps. Kui nüüd veel võrrelda hullude kollidega, kes paljud kuidagi inertsi pealt lihtsalt jõnksutavad, siis pigem Oti iskupärane pikk ja sujuv liikumine. Siin võib tegemist olla pr. surumise ja kitsalt surumise hübriidiga, kus saavad kaks head harjutust omavahel kokku ja võivad anda veel parema lõpptulemuse, kui eraldi. Kuid see on juba spekulatsioon ja muidu teada ei saa, kui ise järgi ei proovi:)
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Meenutus kohtumisest Kirbuga. Kirp, mulle tuli meelde meie esimene kohtumine See oli Eedeni jõukas. Teen siis vaikselt trenni ja üks hetk ilmub tähtsa näoga punaste trussadega(boxerid) vend saali (vist olid punased) Tookord hakkasid kükitama:) Saalis korralik muusika käis, aga paistab, et sinu jaoks oli see selgelt liiga laisk ja sa ei saanud oma testo laksu kätte. Nii sa siis panid oma plaadi põrandal olevasse makki. See mis sealt tuli ei kannatanud mitte mingit kommentaari. Lühidalt võib öelda, et mingi niiöelda kollektiiv lihtsalt karjus mingis eriskummalises keeles tümaka saatel. Otse loomulikult lasid volüümi põhja, nii, et saali oma kõlarid kahvatusid sinu pakutud heli peale. Ja nii sa seal kükitasid. Siis ma küll mõtlesin, et olen juba paar aastat Tartus olnud ja väga kummalisi selle näinud, aga need samused kummalised ei ole siiamaani veel jõusaali jõudnud,vaid kosutanud kuskil pargipingipeal suvel oma villaste sokkide ja salliga. Õnneks lõppes kõik rahulikult ja kohalik saali treener kutsus Kirbu poisi korrale.
  9. Ott, oled ka noorte muusika hullusega kaasa läinud Varsti valge maika selga ja plätud jalga
  10. Mis harjutusi sa oma poistele teed, et kõigil ilusad kõrged biitsepsid on:)
  11. Roelly Winklaar vs. Ott Kiivikas

    Vanatüdruk tahab ka kaera saada Peab vist ise ka neidudele treeneriks hakkama:)
  12. Roelly Winklaar vs. Ott Kiivikas

    320-ga 9 oli küll muljetavaldav. Ilus sügavus ja korralik sooritus. Nende ketaste pealt seal on ju rotid päris arvestava koguse ära närinud. Teades proffide ketaste ja hantlite maha asetamise viise, siis ei imesta üldse
  13. Flex Pro Show 2012

    Mehe poolt, kes on kaldpingil 220-ga 5x surunud ja nüüd 180-ga vägistada!
  14. Null trenni pealt sellised jalad, ma ei sa üldse aru miks ma trennis käin:(
  15. Ott, kas sina oled see mustkunstnik, kes vormib vaese Kivisaare lödevat keha:D ? Kivisaar juba eputab hommikuprogrammis, et teeb nüüd trenni. Kahtlasel kombel läks see trenni jutt lahti peale Kiivika hommikuprogrammi külastust:D
  16. Kui jalad vastu kettaid panna, siis saab varvastega veidi kaasa aidata, kui kang maast tõusma hakkab:D
  17. Ma ei tea, kas keegi on juba maininud, kuid alla lastes püüa varbad sisse keerata, nii väldid varba peale kukkumist. Ilmselt on seda lihtsam nii teha, kui kang ülevalt pauguga maha lasta, siis ei suru raskus enam pöiale ja on lihtsam pöida keerata. Kangist hakkab ainult kahju:) Eks see üks katseeksitusmeetod ole:D
  18. ERINEVAD EESTI TEISIKUD

    Sellest saaks lausa õppefilmi Taru dopinguga ja ilma:D
  19. Tubli Ott:) Olen ise ka jõusaalis elementaarseid viisakusreegleid järginud. Kahju on vaadata, kuidas kollid pahatihti lõhuvad jõusaali varustust. Küll väidetakse, et sellega välditakse vigastusi, kuid mina isiklikult arvan, et ego lihtsalt ei luba enam hantleid ja kange rahulikult oma endisesse asendisse tagasi panna. Kui 90-ne kilone Ott suudab 70-ne kilosed hantlid vaikselt omale kohale asetada, siis ma usun, et Jay Cutleril ei ole põhjust ka 30-ne kilost biitsepsi kangi loopida suvalises suunas.
  20. Kui panna Fokin ja Kelner kõrvuti, siis pakuksin, et Fokin kaalub umber 10kg rohkem, kui Kelner. Ma küll poiste pikkusi ei tea, kui Fokin ei tundu mitte kõige lühem poiss, nii, et müstika:)
  21. Marius Graatrud - võistleb proffides

    Tellid ka omale näiteks Saksamaalt mõned tünnid toidulisandeid, lihas hakkab vohama ja võibolla hakkab meeldima:)
  22. EHE 100% liha viiner

    Võrdlesin poes toote koostist nii keeduvorstil, kui ka uuel viineril. Tuli välja, et hinna vahe on kahe kordne, kuid peale selle, et uutes viinerites oli 8% rohkem rasva ma ei täheldanud. Ehk siis kasutatakse väga rasvast liha, mida võib võrrelda 40%-lise hakklihaga-ei tundu just eriti erutav:) Tootel küll rasva 24%, kuid toote valmistamisel sealt ilmselt 10% rasva sulab välja.
  23. Pimesoole lõikus???

    Tekkis selline küsimus. Kas austatud kolleegid on käinud pimesoole operatsioonil või mitte. Ja kui on, kas siis eelnevalt on tarbitud mõõdukates kogustes erinevaid valgupulbreid ja teisi toidulisandeid. Huvitav oleks teada, kas erinevad jõusaalis kasutatavad toidulisandid võivad põhjustada pimesoole ussripiku ummistust, mis omakorda läheb põletikuliseks ja tuleb kiiremas korras opereerida.
×