Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. Kas kava sobib kaalu langetamiseks?

    Mandlid, Jassi seemneleib, 3x päevas supilusikatega oliiviõli, heeringas. Mulle tundub, et selgelt liiga rasvane
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    Huvitavam küsimus on hoopis see, kuidas tuleb üldse mingi Somaalia neeger selle peale, et kanepi kõrvalt kükke tegema hakata
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

  4. Vend Vähk Peab liikuma!

  5. Vend Vähk Peab liikuma!

  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Oled sa Imre valmis??? Võta nüüd tool ja istu maha, kohe näed, kuidas teine Eesti trenni teeb
  7. Muscle Building Challenge

    Ma saan aru, et see on usa või inglismaa meedia jaoks, kogu see projekt? Miks muidu on vaja seda inglise keeles kirjutada
  8. Tervise laks -- jään selle juurde
  9. Tervise purse healthy body explosion
  10. School bell drink Vahetunni koks kehka jook/koks Tasty relaxdrink
  11. Saades motivatsiooni karsklase ja sportliku eluviisiga strippar marcolt, paneksin järgmise nime Marco Tervitussnaps
  12. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Ilmselt siin loeb juba, kui käed on cm või paar pikemad. Ma ei tea, kas see nüüd 1/-le on piltidel, kuna Sagori kang tundub rohkem paindes olevat
  13. Team KOOVIT

    Ruum oleks ikka luksus, pigem lageda taeva all -25 kraadi juures. Ja siis ma veel imestan, et mehed teevad põlvesoojendustega kükke +20-ses jõukas Keegi võiks uurida, kas sellisest asjast üldse kasu on
  14. Team KOOVIT

    Ma panen paari päeva pärast video, millised minu treeningvõimalused on Ütleme siis nii, et Janar elab lausa paradiisis selle kõrval
  15. Ott, kui Fokin nüüd selja ka laiaks saab, kas siis hakkavad paugud laval käima Aga, ega see selg kuramus ju üleöö ka ei tule
  16. Muscle Building Challenge

    Ma saan enamvähem aru sellest populaarsest keelest, kuid nii mõnigi nüanss jääb selgusetuks. Päris põnev oleks, kui näeks seda Eesti keeles ka!
  17. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Viimane seeria tuli nii kergelt nagu luua vars:)
  18. Muscle Building Challenge

    Kui see ainult midagi sellist ei ole, et lihahaamriga tuleb enne biitseps pehmeks peksta ja siis kangiga kiirelt peale teha
  19. Muscle Building Challenge

    Mina igaljuhul juba ootan huviga esimesi vihjeid ja olen valmis kohe järele proovima, kaotada pole enam midagi
  20. Muscle Building Challenge

    Pikka aega pole midagi nii põnevat tulemas olnud Ootan põnevusega:) Ma loodan, et siit ainult midagi sellist välja ei kooru, nagu ühe nupuka eestlase plaan tulla Hollandis 8 euroga nädalas välja. Kes ei tea veel, siis külmkapp ja muud kapid osteti enne nodi täis ja siis hakati sealt vaikselt võtma. Ja ohhoo imet tuligi 8 euroga välja Umbes sama, et kas on võimalik 50 euroga elu lõpuni ära elada??? Ostad kasti õlut ja jupi nööri ning pood ennast üles
  21. Muscle Building Challenge

    Juhul, kui eelnevalt on jõusaal igapäevane koht, siis ilmselt mitte eriti palju. Kui nüüd täitsa algaja või pühapäeva sportlase seisukohalt võtta, siis ma pakun, et 2-3kg
×