Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. vabandust, mõni ikka oli ikka kontrooli ajal puhas ka, võtan pooled sõnad tagasi:D
  2. Las Lõuna Korea mees ei käinudki kontrollis? Sel juhul abspluudi võitja oleks ilmselt meie mees:) Uskumatu, et inimestel pole niipalju tahtmist, et klassikalises kulturismis ilma dopinguta läbi saada. Pole ju mingi utoopia 180cm pikkuse juures omada 90kg alla rasvavaba keha! Vaadates tulemusi, siis ilmselt oleksid kõikide kategooriate võitjad pidanud eestlased olema, kuna 100% välisriikide esindajad jäid kontrollis pika ninaga . Kahju on sellest, et enam vist mitte kunagi ei lasta Eestil ühtegi kulturismi võistlust pidada, sellist pardakki pole vist kunagi kuskil olnud
  3. Baruto katkestas Aki-basho vigastuse tõttu.

    Minule, kui sumo võhikule tundus, et need kaks viimast matsi peab ta vist ikkagi omale tuhka pähe raputama. Hakkas üle selja sikutama, sellisest asendist vist pole sumos midagi teha? Tundub küll, et miski on ta rütmist vähe välja viinud. Kui mehed ninad kokku löövad, siis on tavaliselt vastane ringi äärel. Igaljuhul pea püsti, teine koht ei ole mägede taga.
  4. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Eks seeriaid oli ka juba omajagu all ja pole mõtet riskida väsimuse foonil:)
  5. YouTube videod

    Vaadake seda selle loo saatel
  6. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kõrvalt vaadates jäi mulje, et 300 oleks ilma selle pakuta ka üles läinud:)
  7. Muscle Building Challenge

    Kui tohib küsida, palju seminari osavõtutasu on?
  8. Muscle Building Challenge

    Naljakas lihtsalt tundub. Just sellepärast, et näiteks pro kulturistid, kes ajavad kahesuupoolega igast kemmi sisse ja lisaks süstivad ka veel nagu narkarid võtavad aastas max 8kg lihast juurde ja selle kõige paistel peame me uskuma, et puhtalt on võimalik veel kordi suuremat arengut näidata? Ma pole professor ja ei hakka siin väga kobisema, igaljuhul edu:)
  9. Muscle Building Challenge

    Samamoodi edasi ja võidadki kevadised kulturismi Eestikad ära:) Ainult pissuproov tuleb ka edukalt läbida:)
  10. Muscle Building Challenge

    Et siis vähem, kui kuu ajaga 6kg puhast fileed juurde?
  11. Tahan ka end vormi saada!

    Eks nende magusate asjadega on igalühel omamoodi. Minul on näiteks nii, et kui mina neid ei torgi, siis nemad ei torgi mind ka. Luban omale korra midagi magusat, siis järgmine päev kipitab, et krt küll nii väga tahaks. Mitte midagi ei juhtu, kui magus ära jätta. Eks see ole igal ühel omamoodi mõni võibolla tõesti võib omale korra nädalas magusat lubada, ilma, et järgmised 3 päeva ei peaks vesistama poe leti ääres
  12. Tahan ka end vormi saada!

    Ma söön igapäev kooki ja kaal ainult tõuseb, ma vist söön valet kooki, et kaal ei lange
  13. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    Vabandust mõnele eelnevale kommentaarile, kuid hularõngaga küll mingeid lihaseid ei kasvata:)
  14. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Kui sportlane on pikk ja lisaks väikse rasva %-ga siis on igati normaalne, et suudab omale ka väiksema särgi selga ajada.
  15. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    185 oli küll justkui soojendus:)
  16. Nii palju emotionit ühe videoga. Nii,kui ma arbuusi nägin, mõtlesin, et kas Kai Greene hakkab Johnsoniga möllama jälle. Aga ei seekord tuli nurga tagant välja hoopis üks Leedukas, kes oma käitumise ja olekuga sarnanes vägagi Pudzianowskile. Mis nüüd sellesse arbuusi puutub, siis pole just eriti muljetavaldav, kui 3 korda on vaja jalaga lüüa, et lõpuks jagu saaks. Ei olnud väga toores arbuus ka, et oleks pidanud väga suurt vastupanu osutama Löögil polnud ju häda midagi, kuid kahjuks puudus kiirus. Alati on huvitav vaadata, kuidas suured poisid ringis madistavad:)
  17. Lesukov surus lamades 200 kg x 12! Lisatud video

    kas siis tõesti keemiaga töötavad lihased teistmoodi? Ma ikka teen nii, et esimesed 4 pausiga ja viimased põrkega, aga ju siis vennal kangi hoidmisega rinnal juba lihas puhkab vahepeal
  18. Lesukov surus lamades 200 kg x 12! Lisatud video

    video all on näha, et ta alles 20 detsembril hakkab seda suruma
  19. Lesukov surus lamades 200 kg x 12! Lisatud video

    Poisil on 2x suurem süda, kui enamikel meist
  20. Massiivne selg - I osa

    Ma vaatan, et seal on special kang ülekaalulistele Kõhu kohapeal on korralik kõverus. Ilmselt saab seeläbi ka pikema amplituudi.
  21. Küll minu arvamus, kuid endal on nii, et kui 25+ hantliga lendamist teen siis selline tunne, et jubedalt lõhub õlga. Seetõttu olen ka lendamised üldse treeningutest välja jätnud. Põhjus ilmselt selles, et kergejõustikus odaga veidi käe ära visanud. Samas elu on näidanud, et peale väikest vigastust on pea hoopis helgem ja keha tunnetab paremini ära, mis on õige ja mis mitte:)
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Naise vägistamist ei ole ka vist nii valus vaadata, kui seda, kuidas kang vägistab Kirpu
×