Jump to content

rennosport

Kasutajad
  • Sisu loend

    863
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik rennosport postitused

  1. MEESTEL KASVAB HABE NII KIIRESTI, ET HOMMIKUL AJAVAD ÄRA, AGA LÕUNAKS ON NÄOD JÄLLE MUSTAD
  2. Kas Mikul on Krissuga ühine abieluvoodi
  3. Ma olen nõus, et enne oli kokku lepitud kumb võitma peab. Esiteks ei püüdnudki vastane üldse lüüa, kuigi neid auke kaitses oli küllaga. See alistumine lõpus käis ka liiga kergelt.
  4. Käed liikusid iseenesest enamvähem. Tehnikas polnud juttugi, kuid mingisugune kiirus oli olemas. Jala lööke küll ei soovitaks tal enam teha. Esiteks ei tõusnud need puusast kõrgemale ja teiseks tegi ta omale nendega pigem liiga. Ükskord pani pepuli ka vist
  5. Ma ei saanud aru miks kaklus lõpetati? Vastane ei andnud ju alla. Ilmselt oleks Leeduka käsi peale paari lööki juba nii kinni olnud, et ta oleks ise venna pealt ära roninud Muidugi need jala löögid olid ikka naljakad:) Sihtis vastase mu-e Igaljuhul oli põnev vaadata, sest kui sellised kollid oma aeglaste tuulevaskitega vehivad, siis on päris raske ennustada, mis juhtuma hakkab:)
  6. Ekstra 4% kodujuust

    Poes leiduvate toodete valgu ja rasvasisaldus võib teinekord mitmekordselt erineda. Muidu ma ei usuks, kui ma poleks mingi aeg hakanud ühte pakendit uurima. Tooteks oli sink, kus olid suured peki tükid sees. Peale vaadates nii 20-25% rasva kindlasti. Paki peal oli kirjas 5% rasva
  7. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Jubedad mehed
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Teeksid mõned nädalad pikki seeriaid 30+, siis oleks 80 kordust nagu naksti kirjas:)
  9. Lesukov surus lamades 200 kg x 12! Lisatud video

    Lesukovil on vorm nii kehv, et peab rannas käima vara hommikul, siis kui rand tühi on http://www.youtube.com/watch?v=ok3ejIUML3k&feature=related
  10. Hüppasid 11 klassis 6,60 ja ei saanud medalilegi? Selle jutuga mind küll ei peta
  11. Minu meelest on natuke haige selle saate juures see, et palju kordi näidatakse kuidas meie kaalu langetajad ajavad kahe näo poolega magusat ja rasvast sisse ja sellega jääb inimestele mulje, et nad muud ei teegi, kui söövad magusat. Tegelikult sõid korra magusat ja ülejäänud 6 päeva olid kuival. Sorry, aga see, kas ma pugin seda kookose õli või mitte, nüüd küll mul rohkem kaalu ei aita alandada. Varsti rahvas mõtlebki, et tuleb kahe suu poolega kookoseõli sisse ajada ja kaal langeb. Mõni muutun nii agaraks, et sööb seda päevas 200g ja muud midagi ei juhtu, kui võtab nädalas 1kg pekki juurde.
  12. Mina, kui vana kergejõustiku kunn võin öelda, et kui keskkoolis hüppasid üle 6:50-ne, siis olid ikka ilgelt tegija vend. Nimelt käisin spordikoolis siis ja parimad mehed hüppasid 6.50 seal, need, kes tegid juba mitmendat aastat 2 korda päevas trenni. Kõva poiss pole midagi öelda:)
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Igaljuhul oled tubli ja lase samamoodi edasi.
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Naistel tavaliselt hakkavad karvad koos lihastega kasvama
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Palju õnne:) Millal habe kasvama hakkab?
  16. Raju 9: 14. aprill 2012, Tallinnas Kalevi Spordihallis

    Kui autojuhile soovitakse nael kummi, siis võitlejatele küünarnukk makku?
  17. Kui nüüd päris aus olla, siis õpib aastatega nii hästi keha tundma, et enne vigastust annab keha üldjuhul märku, et aeg oleks veidi tuure maha võtta:)
  18. Lihtsalt küsin, et kui organism on suht piiri peale viidud dieediga ja siis sel perioodil suurte raskustega lõhkuda, kui palju siis tõenäolisem on tõsine vigastus saada. Ise ei oma kogemusi, kuna pole kunagi vormi teinud ja katsetanud. Küll aga olen tundnud, et keha annab järgi, kui pikalt ja tugevalt trenni lõhkuda.
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    Härra Vähi luges selle ka korduseks, kui ta kangi esimest korda kätele võttis
  20. Neile kes plätumehi siunavad

    kui mul oleks oma jõusaal, siis ma keelaks paljajalu treenida, samuti palja ülakehaga nahkpinkidel treenida. Väga lihtsal põhjusel-hügieen.
  21. Neile kes plätumehi siunavad

    Aga võibolla profid sellepärast käivadki metallist otstega saabastega trennis, et nad ei oska ju mitte ühtegi raskust vaikselt maha panna, kõik käib loopides.
  22. Neile kes plätumehi siunavad

    Minul isiklikult ei ole nende vendade vastu midagi, kes plätudega trenni teevad. Kui just kükk kavas pole, siis ei ole erilist vahet mis jalas on, peaasi, et midagi oleks. Suvel hingavad plätudes jalad paremini ka:) Küll aga paljajalu on juba täitsa haige teema, alates hügieenist ja lõpetades sellest, kui rõve see on. Sama käib ka palja ülakehaga treenivate kohta. Paljud niiöelda profi särgid on ka sellised, et nabad ja tissid paljad, kuid see on juba maitse küsimus, mina isiklikult ei poolda seda ka
  23. Palju õnne kõigile:) Tuleb tõdeda, et 18 aastaseid imemehi meil kunagi ilmselt olema ei saa. Sel lihtsal põhjusel, et meil on piisavalt tõhus dopingukontroll:) Isegi, kui nad on olemas, siis laval me neid ei näe. Küll aga hakkab see ennast meeste klassis ära tasuma, kui meie mehed kõik edukalt suurvõistluste kontrollid läbivad. Ei ole ju alaliidule vaja, et meil igal tiitlivõistlusel keegi põruks. Meedia saaks jälle lõugu laksutada ja kasuks see kindlasti ei tuleks. Pikemas perspektiivis kasvab läbi selle ka ala kandepind mis on kõige tähtsam:)
×