Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. Uus rubriik teha!!

    Täiesti mõttetu teema ,kõik inimesed on erinevad, mingeid üldistusi on spekuleeriv teha. Mis mõnele hästi mõjub, võib teisele mitte üldse mõigata. Tobe on ju lugeda siit, et näit. Antsule mõjus kreatiin hästi, või Evele maitseb rasvavaba kohupiim. Et uuringut teha, on vaja tohutut distsipliini andmete kogumisel ning kõvasti aega. Muidu on niisama lahmimine. Minu arvamus...
  2. Kava!!

    Sooviks ka kava.
  3. mure motivatsiooniga

    Ise kirjutasid:ise olen selline, et trenn on 3 x ndl ja ootan juba pikisilmi järgmist trenni toimib rahustina mu jaoks ja tagab õhtuks hea enesetunde. lisaks on peale jalatrenni mõnus ka see tunne, kui jõusaalist, mis asub 3-ndal korrusel, hakata koju minema, ei saa ma mitte lihtsalt trepist üles vaid ka trepist alla eks igaüks peaks leidma midagi, mida trennis nautida, kasvõi mõni harjutus.. Katsu kõigepealt endas selgusele jõuda, jube vastakas jutt sul...
  4. Vähk on leidnud lõpuks oma mini-me!
  5. Velotrenažöörid

    Vaata sealt: http://www.bensport.ee/?id=10&sf_6=Ket..._id=569#content Kettler on väga vastupidav(mul kodus üle 5a.) Hind ka mõistlik.
  6. Trenn ei anna tulemusi.

    Tee 4 aastat, ja kui siis ka ei tule, pole midagi teha!
  7. treeneri treeningkava...

    See vend kes selle kava tegi, pidi ikka mingi laksu all olema!! Biits-õlg jalg-kõht jne.... Nagu pudru ja kapsad! Tundub, et kava tegijal puuduvad igasugused algteadmised treeningust.
  8. Jõusaali kõrvalt

    poks
  9. Lamades suurumine.

    Õiged mehed panevad rekordeid ikka ilma särgita, muidu hakkavad varsti võistlema materjalid, millest särk tehtud on, mitte inimene! Link:http://video.google.com/videoplay?docid=-9131144754452880371&q=bodybuilding+duration%3Along
  10. Lamades suurumine.

    Suru ikka puhtalt, see särgiga surumine on bullshit.
  11. Sussver kirjutas:Selliseid inimesi leidub ja teiste inimeste poolne tegevus on kasulik. Ei saa lugeda mõtetuks tegevuseks. Kle mine lase ennast kontrollida, Sa peksad täiesti segast ju!!!!!
  12. Rinnalihaste ebaühtlane areng

    Kasuta rinnatrennis rohkem hantleid, ka surumise jaoks.
  13. Nalja..

    See on ka omaette tase: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=10980
  14. No see Sussveri teema on ju ometi totaalne IDIOT CORNER topic!!!! Mode võiks juba rutem selle lingi teha!
  15. Nalja..

    Mõte hea! See võiks olla näit. Idiot Corner. Siis mõni vennike võibolla mõtleks enne postitust ka natuke, mida kirjutab. Mõned vennad oleks lausa auliikmed! Siin foorumis ongi liiga palju mõttetut mula, asjaliku jutu kohta pole mul muidugi midagi:)
  16. Areng...

    Õgid kuidagi palju....
  17. 4x, esm-teisip ja neljap-reede. Olenevalt trennist 1,5 kuni 2h
  18. Katsu ikka ühte lihasgruppi järjest teha, mitte läbisegi, 2-3min puhkust on ka liiast. Kõige targem-lase mõnel tegijal endale korralik kava teha.
  19. Spordijoogid jn

    No neid mehi ikka väga-väga vähe on, kes ilma treeninguta 100 ära suruvad, usu mind. Mu jutu mõte pole niivõrd kilodes kinni, vaid point on selles, et mitmel pool saalides olen näinud selliseid 20cm biitsuga imemehi(kes kolmandat korda jõusaalis on, omamata lihtsamaidki algtõdesid trennist ja toitumisest) endale igasugu šheike sisse kallamas. Enne tuleks ikka selgeks teha, mis jõusaalis üldse tehakse, mitte hakata kohe lisandeid sisse kühveldama.
  20. Spordijoogid jn

    Ranni kirjutas: Pärast kolme kuud treeningut tuleks hakata kreatiini tarvitama...nii öeldi mulle. Öelda võib igasugu asju, tavaliselt on need kõige "targemad" õpetajad ise suht võhikud. Sa võid ennast peale kolme kuud süstima ka hakata, kuid mina soovitaks enne igasugu lisandite tarvitama hakkamist 1x100 rinnalt ära teha. Ise võtan praegu kreatiini ja proteiini.
  21. veel 1 küsimus

    kas see on tõsi et keha pidi ära omastama korraga ainult 40 grammi valke, sest ma söön paki 250 grammi kohupiima ning lisan sinna veel kaks kuni kol una kas siis kui sön korraga üle 40 grammi valke ei omasta ülejänut keha ära mis jävad 40 grammist üle Tule issand appi!!!! Prooviks kasvõi väheke tähelepanu pöörata õigekirjale! Varsti peab tõlgi palkama muidu:)
  22. Kas suitsetate?

    Pole nagu pointi, et ühelt poolt ehitad ennast ja teiselt poolt lammutad.
×