Jump to content

TLC

Kasutajad
  • Sisu loend

    67
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik TLC postitused

  1. Rendimaja

    Tere! Probleem, siis järgmine; Kohe, kohe on ukse ees sünnipäev ja soovix rentida rendimaja ca 30-le külalisele. Äkki keegi teab Tallinna lähedal häid kohti, hind võix jääda kuni 4000.- Kõik pakkumised ja informatsioon on teretulnud....
  2. Rendimaja

    Suured tänud kõigile!!!! Minu poolest teema lukku!
  3. Rendimaja

    veel midagi???
  4. Naharebendid

    Tõstsin kuna näis targem varjant kasutada FITNESS.EE otsingumootorit kui teha uus 1:1 teema sama asja kohta! Osad venitusarmid on mul ära kadunud küll! Ja tõsiselt, ei viitsi selle üle kellegiga vaidlema hakata....
  5. Naharebendid

    See nüüd küll väga õige jutt ei ole. Ma nt. ei kasuta mitte mingei aineid, isegi proteiine mitte, ainult toitumiskava. Suured armid on tekkinud õlgadele ja biitsepsile.... Ja need armid kaaovad ajapikku ise ära vähemalt minul...
  6. Massilisajad Aga soovitax ennem toitumise paika saada. Massilisajatega suureneb päris tublisti ka rasva protsent....
  7. Serious Mass, üks sõber kasutab päris hea tundub olevat....Ta kasutab SM-ile lisaks ka veel Nitrixi.... Ise olen kasutanud Anabolic Halo, ei soovita, hind krõbe ja tulemused polnud ka just kõige muljet avaldavamad.
  8. Treeningkava Toitumiskava Võixid lisada ka oma treeningkava ja toitumise.....
  9. Nii, lugesin ühest välismaisest artiklist järgmist: Selleks, et jõusaalis saavutada maksimaalne lihaskasv, Tuleb eelmine korduste arv nt. 3x8 muuta 3x4-6 Treenida 3x4-6, aga tunduvalt suurema raskusega ca. 80-90% võimetest. Ja peale treeninguid mis kestavad seni kuni kõik lihasgrupid on läbi võetud tuleb 5-10 päevane paus. Nimelt, siis kas sellisel artiklil võib mingisugunegi tõepõhi all olla. Ettetänades, TLC
  10. Minul soovitati magusaisu vältimiseks süüa ühe eine juurde kolm viilu sepikut meega. Peab tunnistama, et peale mee söömist küll magusaisu ei teki
  11. Milline kreatiin

    Siiani olen tarvitanud kreatiini nimega "QNT CREATINE", seda kahjuks pole enam kusagilt saada Millist kreatiini kasutate ning millist soovitate??? Hind võix jääda ikka alla 500.-
  12. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    180cm, 78kg., 19a.
  13. Kordused, lihase kasvatamine.

    Tänud kõigile!!!!!
  14. Kordused, lihase kasvatamine.

    Üritan, siis selle allika ülesse leida. Toitumine muidu korras, toitun M.Kalmuse koostatud toitumiskava järgi...
  15. Kordused, lihase kasvatamine.

    Et, siis mida arvate. On selline asi üldse võimalik?
  16. Kordused, lihase kasvatamine.

    Kahjuks ei leidnud enam seda artiklit ülesse
  17. Soovitusi

    Kas keegi oskab öelda kus tlnas asub mõni bodypump treening ning palju see maksab???
×