Jump to content

linkin

Kasutajad
  • Sisu loend

    80
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik linkin postitused

  1. Õlaümbermõõt?

    Kuidas mõõdetakse? Kas üle rinnalihaste ka? Üle rinnalihaste mõõtes sain mõõduks 127cm. Vanust 17a ja pikkust 180cm. Mida sellest mõõdust arvata arvestades, et jõusaalis käin regulaarselt? Ja kas ma mingite mõõtude põhjal saaksin oma kehatüüpi ka määrata? Aitäh.
  2. Alkohol

    Oleks selline küsimus? Kui tarbida monohüdraati ja vahel harva alkoholi tarbida, kas siis need veevarud lihastes taastuvad? Teatavasti viib alkohol kehast vee välja.
  3. Õlaümbermõõt?

    Kaalun 80kg. Rasva protsenti ei oska öelda, arvatavasti 15% kanti. Biits 36.5, rind 108.
  4. 1 2 Sooviks siis teada, millised on kasutajate kogemused(kui neid on). Ja milliseid neist on Eesti apteekides saadaval ja käsimüügis? Šen-šen kindlasti. Kunagi oli siin ka teema Leusea koha, aga siis tuli välja, et väga vähestes kohtades on seda veel.
  5. Elas ise Tartus, aga millisest Tartu apteegist seda Leuseat saab? Või kõikidest? Ja siis veel tahaks teada, et millistel neil ravimitest/ravimtaimedest kõige tugevam mõju lihaskasvu soodustamiseks on? Ja millistega ma peaksin alustama?
  6. Soovitage jõusaali Tartus...

    Keegi oskab öelda palju Ujula tänaval 2-l korrusel need 2 surumiskangi kaaluvad. Üks on jämedam ja raskem, teine peenem ja kergem. On saanud inimestelt küsida, aga vastuseid on 2 sorti: 1) 25 ja 20, 2) 20 ja 15. Kumb siis on? Ma ise arvaks pigem, et 25 ja 20.
  7. Glükoos. Kogused?

    Lihtsalt kindluse mõttes tahaks teada, et kui palju tohib glükoosi päevas tarbida. Trennipäeval joon 30-40 valku + 80-90g glükoosi enne ja peale trenni ehk siis 160-180g glükoosi sellel päeval. Ega ma üle ei doseeri vms?
  8. Methoxy ja vanus 16a?

    Nii, ma tean küll, et paljud hakkaksid siin esitama küsimusi, et miks sul seda vaja jne. Pigem tahaks ma teada, kas seda tohib sellise vanuse(16, varsti 17) juures kasutada. Kuna 16 aastaselt organism veel areneb, kas siis ta arengut ei muuda? On ohutu?
  9. Methoxy ja vanus 16a?

    Äkki keegi veel kommenteeriks, kuidas tulemused on olnud. Siiamaani tean mõningaid juhtumeid, kus on väga hästi mõjunud. Näiteks ühel siin foorumis vist tõusis lihasmass 6kg kuu ajaga ja samas langes ka rasvaprotsent.
  10. ecdisten/maralijuure ekstrakt

    Sooviks siis teada, et mis mõjud sellel apteegist saadaval ekstraktil on? Sarnased Methoxyga nagu keegi mainis? Ja kust ma seda osta saaksin? Ravimiinfos enam polnud seda. Muidu elan Tartus.
  11. Soovitage jõusaali Tartus...

    Kuidas nad seda kontrollivad? Minul on hetkel 10x kaart, mis maksis 400. Nad annavad mulle võtme, mis kehtib, kuni väljun. Kas nad salvestavad neid aegu, kui võtme sinna vastu paned?
  12. Soovitage jõusaali Tartus...

    Teab keegi mis uus süsteem seal on? Minul on hetkel see 10x(400EEK) kaart. Aga klassivend tuli ka sinna ja temale tehti hoopis klubi liikmekaart ja pandi jõutõstmise alla treenima(E,K,R kell 16-17.30). Ma ei jõudnud täna sealt lähemalt küsida ka, sest seal on alati miljon inimest ees. Teab siis keegi, kas see 400EEK kaart on veel alles? Sest mina tahaks ikka vabalt valitud aegadel käia, kui see läbi saab.
  13. Rinnaümbermõõt?

    Mis oleks normaalne rinnaümbermõõt arvestades seda, et käin ka jõusaalis? Olen 16(varsti 17), pikkus 180cm, kaal hetkel 79kg, rinnaümbermõõt 107. Nüüd oli küllaltki pikk paus jõusaalist, sellest ka kaalulangus. Mai kuus oli kaal 83kg ja rinnaümbermõõt oli ka pisut suurem? Muidu ise tahaks rinnaümbermõõtu veelgi suurendada. Lugesin siit teisi teemasid, et kasvueas peaks põhimõtteliselt pulloveriga saama rinnakorvi suurendada. Ja muidu tahaks veel sellist asja teada, et kui kiiresti tuleb tagasi juba saavutatud tulemus. Kooli lõpus oli õlavarre ümbermõõt 38 lähedal. Nüüd peale mitmekuulist pausi on veidi üle 35. Tahaks uuesti 38+ saada õlavarre. Ja muidu pulloveri kohta ka selline küsimus, et kas mu pea peaks pingi servast veidi üle olema. Voodi peal proovisin pulloverit, oli kõik ok. Aga jõusaalis pingi peal suurema raskusega(no u. 30kg) on õlgadel jube valus, sest raskus surub neid vastu pinki.
  14. Rinnaümbermõõt?

    Jah, poiss olen, oleks pidanud selle ära mainima.
  15. Proportsioonid?

    Kunagi oli leht, kus olid keha proportsioonid kõik sentimeetrites antud. kulturismiweb vms. Nüüd on see leht maha võetud. On sarnast kuskil?
  16. Soovitage jõusaali Tartus...

    Mina olin seal täna raudselt üle 1.5 tunni, ei juhtunud midagi.
  17. 2 nädala kava?

    Tegin endale ise sellise kava. Mis arvate? 1. Nädal E. Rind, biiteps, triitseps T. Selg, õlad N. Jalad R. Rind, biitseps, triitseps 2. Nädal E. Selg, õlad T. Rind, biitseps, triitseps N. Jalad R. Selg, õlad 3x nädalas püüan ka trenni lõpus kõhulihaseid teha.
  18. 2 nädala kava?

    Kui on seljale intensiivsem nädal, siis teen vist hoopis nii: E Selg, õlad T Jalad N Rind, biitseps, triitseps R Selg, õlad Sest eile tegin selga ja täna oli rinna päev ja nii läbi olin ikka. Ei jõudnud korralikult teha ehk siis õlg vedas väsimusest alt.
  19. 2 nädala kava?

    Rinna päeval õlga arvatavasti enam korralikult teha ei jõuaks...
  20. Jõusaalist oli mõnda aega paus ja alustasin mõned nädalad tagasi uuesti, samuti hakkasin uuesti kreatiini laadima ja valku peale trenni jooma. Paar päeva tagasi lõi lõua peale vinnid. Ei oska muuga seostada. Edit: täpsustan tooteid. Powermanist ostetud: CreaPower ja Whey 8100 maitsetu
  21. Soovitage jõusaali Tartus...

    Käisin seal täna ära. Väga korralik jõusaal. Alumist tõstesaali ma ei chekanud. All ja üleval on suur hantlite valik. Masinaid on palju, kõik Technogym omad. Hindadest niipalju, et õpilased ja üliõpilased(ja veel keegi?) saavad nii: 1x - 50 10x - 400 Mina hakkan seal nüüd käima, hea koht.
  22. Soovitage jõusaali Tartus...

    Kuumaksu kohta ei oska midagi öelda? Või siis 10/20x pileti?
  23. Soovitage jõusaali Tartus...

    Täna polnud aega vaatama minna, homme lähen. Aga mille poolest see tõstesaal jõusaalist erineb?
  24. Soovitage jõusaali Tartus...

    Lähen käin sealt homme läbi, uurin asja(on pühapäeval lahti?).
  25. Soovitage jõusaali Tartus...

    Kui muud üle ei jää, siis ma valin Avancia või ülikooli jõusaali vahel(lähen kasvõi kell 21.00 sinna). Avancia tundub muide jube kallis. Arenas sain ma 350 kuu(õpilase soodustus), muidu miski 550.
×