Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. vahet võiks teha ka massi ning jõutrennil!

    Max pingutus ei tähenda alati max suutlikust.

    V6ibolla ma lihtsalt hetkel ei taba, mida sa t2pselt 8elda tahad... Ma m6tlen sinu esimese teise lause seost.

    ...kuid

    Max pingutus ei t2henda t6esti maksimaalset suutlikkust. Kas me kunagi yleyldse 6pime ennast rakendama 100% lise suutlikkusega? Ja ma usun, et see on ka hea, et me reeglina t88tame siiski varuga. Kui just l6vi taga ei aja :D


  2. Eino kui lihas suureneb tänu "rammumeeste" lõhkumisele siis peab seda treeningsüsteemis ju arvestama.

    Rumal on see, kes teadmatut, oma organismi tundmata, lambist raskustega vehib.

    Rammumeeste lihas on ju mitte k6ige suurem.

    Ma olen alati kadestanud neid suht kleenukesi poisse, kellel n8 "eiteakuskohas" see j6ud on.

    Siin tulebki m2ngu tehnika! ja plahvatuslik j6ud.

    Sina tahad vist massi?


  3. Aile pidas jah silmas, et jõnksutada suure raskusega ei saa.

    Aga kui me teeme näiteks rinnalt surumist 100kg kangi asemel 70kg-sega jõnksutades.

    Siis jõnksu hetkel on võimalik saavutada suurem raskus kui see 100kg

    ja rammumehi katkeb niipalju nagu oleks trenni teinud näiteks 120kg-ga:)

    Teoorias vähemalt, reaalis vb teine teema:)

    Ma saan aru, et te otsite lahendust, kuidas saada suureks ilma suurte raskusteta :)

    Mulle tundub see umbes sama, kui tahta teha vormi ilma toitumist muutmata. :D


  4. Kuidas peaks see osa jõnksutamisega murduma, mis on äärepeal? Teed oletame selja plokil lailihast. Kui sa jõnksutad, siis sa ei kasuta enam lailihast ja seal ei murdu sul midagi, vaid võivad murduda alaseljas rammumehed.
    Alati on võimalik kummipaela katki venitada.

    Just...

    2rge selle myosiini (rammumeeste) katkirebimisele kyll keskenduge vaid maksimaalsele pingutusele optimaalse aja jooksul.

    Kas teil keskkooli fyysika tuleb meelde? Molekulide koospysimine, v2lise j6u m6ju... ja v2lise j6u m6ju koos kiirendusega? Mis liig see liig... siit ei tule mitte areng vaid vigastus. Sellist n6ksu proovige, kui raskus ei yleta 60% maksist...kuid see ei arenda enam seda, mida te yritate.

    ...ja siis periodiseerige oma treeningud 6igesti lisades sinna pikemaid seeriaid ja v2iksemaid raskusi.


  5. No ma saan aru, et vihjad, et tulemused pikalt kestvad oleks...

    Aga probleemi alge pole siiski söömises vaid joomises :D

    Ja no eks tegelen sellega ka:)

    Kui tulemus ise ei ole pikalt kestev... see on leebe variant.

    Naistel reeglina ja ka paljudel meestel on see lihtsalt viis minna j2rjest paksemaks. Sellest ka ohvristaatus. Systeem ise toidab turgu.

    Kui joomine, siis joomine.... Eks sa ise tead paremini, mida sa oma keha heaks muutma pead.

    Alandad kaloraazhi= Tekitad veel lisastressi (lisaks joomisele :) )


  6. njaa

    Vb tõesti jätta see keerulisem toitumine proffidele, kuigi mõte iseenesest tundub hea ja oleks põnev katsetada.

    Et siis süüa selle järgi palju organism küsib, 4 korda päevas, panna rõhku trennile, vaadata et tuleb 170g valku päevas ja mingi aja pärast ~kuune dieedi periood teha jälle...?

    praegu on mul igatahes nii, et võin vähem süüa, süsteemi järgi kuidas enne kaal langes, enam ei lange, nii, et aeg trenniperiood teha :D

    Tahad sa v6istelda? (vabandust...ma algust ei lugenud).

    Kui ei taha, siis tee muudatusi oma s88mises selliselt, et sa suudad seda j2rgida kogu elu.

    Muidu kuulud hiljem gruppi Diet Industry Victims.


  7. Ei.. kusagil peab ju inimene õppima et kõike ei tasu uskuda vaid pildi võiks eri materjalidest kokku sünteesida :)

    See on küll rohkem ülikooli töö aga olgu.

    Kyllalt on 2hvardavaid lugusid... mis juhtub, kui sa synteesima hakkad :D

    Those, who did their homework and stood against this dogma, were treated accordingly:

    1) Kilmer McCully discovered that high homocysteine (not CH level) in the blood is the accurate predictor of atherosclerosis. He was fired because of questioning the CH “thing” and US authorities made it impossible for him to continue his research elsewhere;

    2) Finnish dairy company Valio pointed that SF and CH are harmless. They were silenced by severe media attacks which continued for months;

    3) Finnish version of Uffe Ravnskov’s book “Cholesterol Myths” was lit on fire on a Finnish national television telecast!

    Yes, going against any dogma is dangerous! Burning politically incorrect books reminds me of the actions against humanity during the times of the Great Inquisition and the III Reich.

    Kergem variant on, et m6ni III Reichi tyyp sind lihtsalt lollakaks peab.


  8. Iga aasta vananaistesuvel leiab Eestlaste elus aset teine tähtis püha jaanipäeva kõrval. Just siis, kui vallatu suvi on teatepulka üle andmas sügiskolletusele, pühitseb oma hällipäeva Eestlaste üks rahvussümboleid. Mees kui mägi, kellest rääkida võib palju ja rohkem. Rammu nagu Heraklesel, keha nagu Casanoval, keel terav kui Eddy Murphyl.

    See mees on loomulikult Eesti kulturismi alustala, tulevikustaaride tipptreener, omanimeliste munade ja leiva omanik, meie aja kangelane, ühemeheorkester

    Ott "Ma-olen-kaheteistkordne-Eesti-absoluutne-meister-kulturismis" Kiiivikas!

    Suurimad õnnesoovid mu esimesele treenerile. Jõudu, jaksu, tervist ja veel rohkem signatuuriga toiduprodukte!

    post-3216-1315638413_thumb.png

    Ilusti v2rvitud :D Kirp!

    Palju 6nne synnip2evalapsele!


  9. Ma austan su arvamust ning sul on täielik õigus sellele. Let's agree that we disagree. :D

    Paar mõtet:

    1. Inimesed pärinevad Aafrikast ning hakkasid sealt erinevate allikate kohaselt välja rändama umbes 50,000-60,000 aastat tagasi. Kui sa vaatad inimloomuse iseärasusi, siis ei usu ma, et nad juba 100,000 aastat tagasi teravilju sõid.

    2. 10,000 aastat tagasi oli kogu maailma inimpopulatsioon endiselt vaid ca 1,000,000 inimest.

    3. Isegi kui mõned rahvad sõid üle 10,000 aasta tagasi mõningal määral teravilju, on "mõningal määral" sootuks erinev, kui tänapäeval tarbitavad kogused. Mainin taaskord ka gluteeni iseärasusi ning kogust 100g toote kohta.

    4. Isegi kui inimesed sõid 100,000 aastat tagasi mõningal määral teravilju, on 100,000 sootuks teine number kui 8,000,000. Meie geenid on suures osas samad ning tahavad seda sama traditsioonilist toitu, mida me sööma oleme loodud.

    Siin kohal loen selle teema enda jaoks lõppenuks. Aitäh meeldiva diskussiooni eest.

    Gluteeniprobleemi sellist 2gedust v6ib seletada ka uute gluteenirohkete teraviljasortite aretusega ja lisaks veel kasutatakse ka paljudes leibades lisagluteeni tekstuuri

    parandamiseks.

    J6udu! :)


  10. Väga paljud asjad on juba nii ära uuritud, et on juba õpikus ja seal pole enam midagi uurida. Seepärast ei leiagi paljude väga loogiliste asjade kohta uuringuid - tehtud vahetult enne internetiaega. Kõik teavad, kuidas käib munaraku viljastamine, sa ei pea selleks originaaluuringut lugema :D

    Inimene ikka armastab jalgratast leiutada...ikka ja j2lle, et hyyda: Eureka!

    Kuid ma juhin t2helepanu, et teema algataja ei kysinud, mida te yrgesivanemate toitumisest arvate.

    Ta tundis huvi, palju meid on.

    Selle asemel tulevad r2mpstoidupropageerijad meid ma ei tea kelleks nimetama...


  11. Hea üldine jutt. Aga veidi puudulik teaduslike viidete poolest.

    :D

    Eks ma viskan pilgu peale. Kuid osadega olen veidi kursis juba. Veidi liiga "biased" osad neist. Kuid kindlasti uurin veidi läbi. Osad on ka bb.com foorumist läbi käinud ja maha materdatud juba. :)

    Teaduslikke viiteid on saanud sulle postitada, nii et mustab.

    Sina lihtsalt tahad uskuda, mida sa usud. ....ja see meid ju tegelikult ei sega. Miks peaks mulle korda minema, mida sa s88d... sa ei ole minu poeg.


  12. Kliki peale, läheb suuremaks. Siis saad veidi sisse ka zoomida. Väga selgeks ei lähe, aga enamvähem loeb välja.

    Kuid ma usun, et asja keerulisus on lihtsalt pealtvaates ka juba mõistetav. :D

    Keeruline, mida sina tahad v2gisi lihtsustada.

    Alltoodud v6rdusm2rgiga yllitised on ka t2ielik jamps.

    Kalor on sul kalor ainult katseklaasis. Inimorganism on tunduvalt keerukam. Rasvkoe suurenemine ei ole pelgalt energia ylej22gi talletamine. R22gi sulle v6i seinale....


  13. Kakao alla ja piim peale, piima kütan kohvimasina auruotsaga. Mujal on vist raske kütta. Veega on ka täitsa hea, see on üsna paks mass. Veel variant et segamiseks natuke keevat vett ja siis külmem piim peale.

    Kust sa rasvast kakaopulbrit saad?


  14. @Aile - väga tore. Aga enamik ei viitsi ise kokata. Ning seni kuni neile poe shokolaad meeldib, siis ei näe põhjust seda ka keelata.

    Kalor on energiaühik. Sama hästi võid vaielda ka selle üle kas Kg-l ja Kg-l on vahet. (On. Teisejärgulisi faktoreid arvesse võttes. Kuid kokkuvõttes on üks kilogramm siiski üks kilogramm kaalu poolest ning üks kalor on meie keha jaoks üks kalor.) :D

    See, et inimesed syya ei tee ongi yks suur probleem.

    Kalor on sul silma all katseklaasis energia, mis kulub 1 grammi vee temperatuuri tõstmiseks 1 °C võrra

    Inimorganism ja liposyntees ei ole pelgalt yleliigne talletatav energiahulk. Selle kohta on nii palju uuringuid ja teema on v2ga lai.

×