Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. Võistlused on läbi, kõik läks siiski väga hästi, seda et kõik mehed medalitega koju tulevad, ei oleks muidugi minagi osanud oodata... :D Meie mõlemad Imrega kaotasime vaid absoluudi võitjatele ja paljude arvates oleksime väärinud ka võitu ,seega see on positiivne.

    Praegu laen pilte 957 tk. kuid vaatamata sellele, et need on juba veebiformaadis laeb kuidagi üliaeglaselt.

    Kogu meeskond on õnnelik ja tänab kõiki pöidlahoidjaid!

    Palju 6nne!! :)


  2. :D

    Reaalsusest rääkides siiski selle üle muretsema ei pea. See Dana Linn Bailey on ka arvatavasti keemia peal, niiet isegi temasuguse 62kg juurde on pea võimatu enamikel jõuda. Seega nutta, et kaal on tõusnud 57-ni, samas kui arvatavasti pole veel sixpacki udujoonigi veel väljas... mnjah. Ei vääri kurtmist, et kaal lihased kasvavad liiga kiiresti. Pigem liiga aeglaselt. :D

    V6ibolla... :D

    Mulle ei tundu, et ta on keemia peal :D


  3. Tänapäeval ei pea PRO kaardi saamiseks enam amatööride maailmameistriks tulema. PRO kaart on tegelikult sellevõrra devalveerunud, et põhimõtteliselt kui oled tulnud riigi meistriks või võitnud mingi oma regiooni võistluse, on võimalik teha taotlus IFBB Pro divisjonile, tasuda siis mingi maks, mis selle PRO kaardiga kaasneb ja oledki PRO....Natalia saaks kindlasti selle juba senisaavutatud tulemuste põhjal, kuid ega see "PRO -ks" olemine mingeid hüvesid kaasa ei too, tiirutad ikka mööda võistlusi, enamus USA -pinnal ja seal on natuke süsteem teine kui EM või MM võistlustel, et väga raske on teiste riikide sportlastel ennast USA -s maksma panna. Näitena Natalia võistluskaaslane Oksana Grišina, kesoli selle aasta Ms. Fitness Olympial 5.koht ja kellel on supervabakava ja ka väga super välimus, kuid keda on selgelt alahinnatud mitmed aastad. Seal on veel mitmeid kellega Natalia koos on võistelnud (Regiane Da Silva, Diana Monteiro jne.)

    Kogu jutu mõte ja ka minu enda ideoloogia on olnud, et parem olla hea amatöör kui kehv proff. Pro nimi on minuarust see, miks paljud sinna üldse lähevad, nad ei ole amatöörideski suutnud läbi lüüa ja arvavad, et suudavad proffides. Nii on ka mitmed mehed kellega ise olen koos võistelnud ja ka võitnud siirdund profiks -202lbs kategooriasse ja ega neil seal suurt midagi teha ei ole, jääb nö see laval seismise ja osalemise rõõm, samas mõnel amatöörvõistlusel võiks saavutada ikkagi medalikohti.

    M2letan, et Inna Uit kurtis sedasama "m88davaatamist ja alahindamist".

    Kehv pro...spbiks siin jutum2rkidesse.


  4. OK aga mitte hea :o

    Kui ma olen sunnitud valima taimetoitluse v6i puhtloomse vahel, siis mina valiks kindlalt esimese.

    Peale selle....kui sa oled nn asjalik taimetoitlane, siis on see taimetoitlus pelgalt silma j2rgi. Iga asjalik taimetoitlus sisaldab midagi loomset.

    Kuidas Voltaire ytles, et k6ik peavad lambaid v2ga vagurateks loomadeks, sest keegi ei n2e....jne. :o


  5. Kui sa igasugustele toksiinidele viitad, siis maksa üks ülesanne on neid neutraliseerida, kuid need ei talletu sinna. Küll aga akumuleeruvad maksa rasvlahustuvad vitamiinid (DEKA, nagu ma neid nimetan:) ), B-grupi vitamiinid ning mõned olulised mineraalid nagu vask ja raud. Just nende abivahenditega suures osas toksiine neutraliseeritakse. Toksiinid, mida keha neutraliseerida ja väljutada ei suuda, kogunevad keha rasvkoesse ja närvisüsteemi, mitte maksa. Toksiinide kogunemine maksa on üks laialt levinud väärarusaam.

    Mul ei ole hetkel aega viiteid otsida, kuid trüki Googlesse "liver does not store toxins" ning leiad palju lugemismaterjali.

    Kuskil ei ole ju 8eldud, et maksa ei talletu.

    Beef liver contained 52 ppm arsenic, 0.42 ppm cadmium, 2.18 ppm lead, and 31.47 ppm mercury. Beef kidney contained 47 ppm arsenic, 0.9 ppm cadmium, 2.02 ppm lead, and 50.65 ppm mercury. Beef lean meat contained 46.46 ppm arsenic, 0.33 ppm cadmium, 2.19 ppm lead, and 62.39 ppm mercury. So, liver accumulated the most arsenic (but not by much), less cadmium than kidney but more than lean meat, and significantly less mercury than kidney and especially the lean meat. All three cuts contained roughly equal levels of lead.

    However, another study (PDF) on cattle raised on pasture in the vicinity of metallurgical plants (and their fallout) in the Slovak Republic found that the liver did accumulate significantly higher concentrations of lead, cadmium, copper, zinc, iron, and nickel than muscle meat. What does this tell us? Don’t eat heavy metal contaminated beef, especially liver and kidney; any and all cuts of the animal will accumulate dangerous levels of heavy metals if the animal is exposed to inordinate amounts.

    Liver can accumulate toxins and heavy metals, but so can every other part of the animal. If you avoid liver because of toxins, you should probably avoid the rest of the animal, too.

    Keegi ei vaidlustanud maksa s88mist. :o


  6. Mul sama teema, et kurk valus ja halb enesetunne. Juba kolm nädalat sama jama. Vahel tunnen, et olen terve ja siis järsku jälle haige. Kahtlane. Vahepeal oli kurk nii valus, et kõrvades oli ka valu :S.

    Ymberringi inimesed t6esti k8hivad ysna t6siselt.

    Muutke oma toitumisharjumusi :rolleyes:


  7. Küsin üle, kas keegi viimasel ajal on Indias käinud, ma ajan siin viisa asja MM jaoks, kuid ei õnnestu saada Soomes asuvast saatkonnast vastust ja ka numbrid kas ei vasta või on stabiilselt kinni. Aeg lihtslat läheb ja ei taha jätte viisat viimase minuti jaoks ehk on mõistlik üldse läbi agentuuri saata, tihti käivad sealt asjad kiiremini kui ise ajades ja kokku raiskad topelt rohkem aega ja lõpuks ka raha. Käisin viimati 2003a MM sal ja ei mäleta, tookord tõenäoliselt tehti viisad läbi turismifirma ja ei mäleta, et mingit viivitamist või jama oleks olnud.

    Indias k2isin 2007 suvel. Viisa tellisin l2bi turismifirma.

    M2ga muljetavaldav vorm :rolleyes:


  8. Link

    Tahtsin just omale ühe pudeli kalamaksaõli osta,komistasin kogematta selle artikli kohta, aga see artikkel paneb mind küll kaks korda selle üle mõtlema.

    Üks osa sealt tekstist

    Mida ütlevad selle peale foorumitargad nagu Rotter ja Alanbastard? Kas tõesti lugu nii hull või on see BS?

    Maskeeritud maitsega asju ei ole ostnud...ja r22sunud l6hnaga asju ei tarbi. Olen neid proovinud v6tta....ja tunde hiljem tunnen veel selle 6li maitset suus.

    Kas ma olen isiklikult teemat uurinud? Ei. Lihtsalt ei tunne vajadust, et ma peaksin oma kehale vastu t88tama.

    Eelistan v2rsket.

    Peale r22sumise v6ivad 6likapslid sisaldada ka muid p6nevaid asju. Siin promotakse rafineeritud kraami, kuid tont seda t6esti teab, mida see kaasa toob.


  9. Aile, millal Sa jõutõstmisega tegelesid? :rolleyes:

    Raskej6ustik (kulturism) on minu eriala TY s ja j6ut6stmine on yks osa raskej6ustikust.

    N8 k6rval kiibitsenud olen aastast 1998. Lamades surumises j6ut6stmise reeglite j2rgi v6istlesin...hmm ei m2leta t2pselt 2000 v6i 2001.

    Uuesti plaanisin 2011. J2i 2ra seljavalude t6ttu.

    Lisaks sellele olen ma veel tegelenud dzhuudoga (judo) aastast 1983 :D

    V6isteldud sai yksjagu... ka raskekaalus :D st yle 72 kg oli vist...

    Iluv6imlemist Eom6isa k2e all aastast 1973... ballett aastast 1974

    Korra sai ka karated proovitud. M6tlesin, et isegi l2heks veel...katasid tegema. Minu arvates balletiga sarnasus olemas.


  10. Mul on väga hea meel, et see teema on nüüd päevakorras, kirjutasin kunagi selle eesmärgiga ka artikli Mark Sermatiga:)

    Hea personaaltreener maksimiseerib tulemuse ja jälgib harjutuste ja toitumise korrektsust ning on huvitatud Sinu arengust.

    Ma vaatan alati huviga, kuidas erinevad treenerid t88tavad.

    Siin on teile yks stiilin2ide :rolleyes: V2ga nunnu aktsent :D

    Kommentaare paluks.


  11. Nitric Oxide – another study shows it doesn’t increase teh pumpz

    Posted by Anthony Roberts in Featured Articles, Nutritional Companies & Supplements | 0 comments

    Sep 27, 2011

    A 2010 study performed at the University of Memphis by Bloomer et al. examined the effects of nitric oxide boosting supplements on hemodynamics in trained bodybuilders, specifically focusing on the so-called “pump” that people claim is increased by nitrate based supplements. The study showed no statistically different measurements in post-training arm circumference, regardless of whether nitrates were consumed or not. In addition, this study showed that there was an elevation of nitrate levels in the body, leading to the conclusion that simply increasing the body’s total amount of NO is not going to increase the pump, regardless of what the unwashed masses, and those selling the stuff, are claiming.

    But what if we could put those nitrates directly into the trained muscle, and measure the pump in just that body part? What happens when you apply a topical nitrate to the arms of 14 bodybuilders prior to an arm-training session? Bloomer et al. examined the effect of 2 nitrooxy ethyl 2 amino 3 methylbutanoate mixed in tea tree oil as a carrier solution, and had the bodybuilders use it for a week, but specifically pre-applying it to the trained muscle. The results of their pre-and-post arm training measurements were recorded to determine the results of this direct/localized infusion of nitrates. They also did the same thing with just tea tree oil, as a placebo control, in a crossover design. So what happened?

    Well, we know that the nitrates got into the body, because plasma nitrate levels rose significantly. And that’s about it. Yes, after using topical nitrates for a whole week, and specifically applying it to the trained muscle prior to working out, there was no statistically different increase in circumference (i.e. how “pumped” the arm was) versus placebo.

    Some of the bodybuilders managed to do more reps with 50% of their 1rm, but that rep range is so far outside of the hypertrophy range that it’s unlikely, if not impossible, to translate to any gains in muscle size. Additionally, not all of the participants were responders who actually managed to get those extra reps in the 50% rm test. Why people continue to claim that this stuff does something for the pump is beyond my understanding…numerous studies have shown that this is not true, and this one shows that even if you apply it directly to the muscle, it’s not going to give you a greater pump.

    J Strength Cond Res. 2011 Sep 14. [Epub ahead of print]

    Effects of 2 nitrooxy ethyl 2 amino 3 methylbutanoate gel on resistance exercise performance and blood nitrate/nitrite in resistance-trained men.

    Bloomer RJ, Alleman RJ Jr, Cantrell GS, Farney TM, Schilling BK.

    Abstract

    Nitric oxide dietary supplements are popular within the sport community. Our recent work involving oral intake of 2 nitrooxy ethyl 2 amino 3 methylbutanoate demonstrated a ∼6.7% increase in circulating nitrate/nitrite. However, no measures of exercise performance were obtained. The present study used a topical form of this molecule to determine the impact on exercise performance and blood nitrate/nitrite. Fourteen resistance-trained men (24±1 years old) reported to the lab on two occasions to undergo exercise testing, which consisted of arm curl isometric force and muscular endurance (three sets to fatigue using 80%, 65%, and 50% of 1RM: total of 9 sets). The gel (2 nitrooxy ethyl 2 amino 3 methylbutanoate; mixed in tea tree oil) or placebo (tea tree oil) was applied topically by subjects for seven days prior to each test day, with 7-10 days separating the randomly-ordered conditions. Blood samples, arm circumference, and perceived “muscle pump” were taken before and immediately following exercise on both test days. Heart rate and perceived exertion were measured after each set. No statistically significant differences were noted between conditions for performance variables (p>0.05). However, when using a load of 50% of 1RM, 6.2% more repetitions were performed when using the gel as compared to placebo; 19.9% more repetitions were performed by 8 subjects noted to be “responders” to gel treatment. Blood lactate and muscle pump significantly increased with exercise (p<0.0001), but were not different between conditions (p>0.05). Minimal change was noted in nitrate/nitrite, and heart rate and perceived exertion were nearly identical between conditions (p>0.05). These findings indicate that 2 nitrooxy ethyl 2 amino 3 methylbutanoate gel has a modest (6.2%), non-statistically significant effect on exercise performance, in particular when using a load of 50% 1RM-with greater benefit noted in selected individuals. Studies inclusive of a larger sample size are needed to extend these initial findings.


  12. Mul juba paar treeneri kogemust võistlustel selja taga ja mulle meeldib see. Olen tulemuse üle sama rõõmus kui sportlane ise. Kes mu blogi lugenud on, siis kirjutasin ka natukene, et treenin hetkel kahte tulevast Eesti meistrit. Kristoferiga oleme juba kaks korda võistelnud LEKV II koht kulturismis ja Tartumaa Meister jõutõstmises :huh:. Senimaani olen treeningplaanidega väga täppi pannud, et inimesed tulevad juba minu poole nõudmisega, et ma neile ka kava teeksin :D.

    Inimesed, kellelt olen mina nõu saanud:

    Taavi Truija

    Peep Päll

    Silvar Rückenberg

    Inga Neissaar

    Kaja Hermlin

    Imre Vähi

    Marek Kalmus

    Minu põhimõte on see, et küsida ja uurida hästi palju, et hästi palju teada saada. Lisaks mis meile loengutes rõhutatakse - uuendage ennast iga päev! Väga hea näide treener Clyde Hart.

    Ups...

    Taavi Truija

    Kaja Hermlin

    Suur t2nu! :)


  13. Asi nimelt sellest, et mul oleks hädasti vaja üht erialast raamatut, aga eestis maksab see hingehinda /pluss veel veidi peale/.

    Usas see-eest on riigisisene transport tasuta ja raamat ise paar taala (ebays kasutatult).

    Nii et kui kellelgi tuttavad-sugulased sealt tulemas ja tahaks eesti meditsiini :huh: toetada, andke märku.

    Üldiselt olen Tallinnas v Tartus, aga kui oled muust linnast siis loomulikult tasuks kõik riigisisese transpordi kulud.

    See ei pea toimuma kohe, lähipäevadel või isegi mitte lähinädalatel mõne kuu jooksul oleks ok.

    Saatke PM või mail georgpoiss@hotmail.com

    Ette tänades, Georg Laasik

    Minu meheraas yritab mind motiveerida 6ppet88le...et kui ma olen tubli tydruk olnud :) , siis s6idame jaanuarist paariks kuuks Nikaraaguasse. Ma usun, et s6it tuleb l2bi US i

    St, et minu k2est ei saaks raamatut enne k2tte kui m2rts-aprill.


  14. Ma tegin hiljuti Arctic Sport Club-i treeneri Kristjan Koikiga väikse intervjuu sellel teemal. Checki seda siin: http://ristouuk.wordpress.com/2011/09/22/p...istjan-koikiga/

    Ma soovitan soojalt Kristjan Koiki käe all treenida, kui see võimalik on. Üks oluline asi treeneri juures on see, et ta peaks tundma inimkeha väga hästi. Teine asi, mis on ilmselt veel olulisem, on see, et ta hooliks enda kliendi tulemusest ja heaolust (ehk teisisõnu oleks sõber). Kristjani puhul saab kindlasti mõlemat. Tean seda omast kogemusest.

    Aga mis te arvate? Miks on personaaltreener vajalik? Oled sa varem personaaltreeneriga treeninud?

    Ma arvan, et see on sinu s6bra promomiseks v2ga ilus ettev6tmine! :huh:

    Ainuke t6eliselt arendav treening ongi personaaltreening.

    Kulturismis on mul olnud 6nne. Minuga tegelesid puhtast entusiasmist tolle aja parimad treenerid:

    Gert Koovit

    Inna Uit

    Fred Antson

    J6ut8stmises loomulikult

    Peep P2ll ja Kaido Leesmann

    Kehakultuuris oli mul lisaerialaks v6imlemine ja meid oli "grupis" ainult kaks tydrukut. St personaalset l2henemist oli kyllaga.

    Lektoriteks, treeneriteks

    Inga Neissaar

    Reet Linkberg

    Hetkel Tantsuakadeemias on programm Tantsijalt tantsijale, kus meil on olnud ka v6imalus areneda pea individuaalse programmi alusel erinevate heade baleriinide juhatusel.

    Maria Goltsman

    Jane Raidma

    Veronika Vallim2e

    K6igile neile yks Suur Ait2h! :)

    Mina pooldangi erinevate treenerite kasutamist, sest yks inimene lihtsalt ei n2e ja ei tea k6ike.


  15. Minu eripära ongi see, et tegelikult olen kõva pinnast hästi talunud - 2009 pea kogu ettevalmistus oli asfaldil ilma mingite kahjudeta. Konarused on need, mis mind tapavad ja halbu vigastusi olen saanud just nt. Tartus Jänese matkarajal joostes. Sellest tulenevalt olid need Mere pst. rööpad ikka tõeline piin.

    Mis puudutab lihaste taastumist, siis see oli üle ootuste super - 2 päevaga kõik jonksus, ma arvan, et siinkohal oli ka lisanditest abi. Valu jäi ikkagi põlveketrede alla. Aga praeguseks on kõik taastunud ja kes teab - võibolla lähen sel nädalal mõni kord isegi jooksma:) Kuigi nüüd uus fookus on mujal - aga sellest juba järgmises pikemas postituses.

    Vabandan nende halvakvaliteediliste "jõusaali" piltide pärast - ei kanna fotokat kaasas ja telefoniga on enamus enda pilte kõik tehtud aga tõesti ei teadnud, et Stromkal selline kummaline nähtus nagu mängujõusaal on:D

    Oi neid on terve rodu. Toompargis on minu l2him. Lemmik on mul Gonsiori tn. Seal on ka head ronimisv6imalused.

×