Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. ;);) Vb natuke panin mõõda aga eks natuke oli ka õigust ka. :blink:

    palju k2ra v2he villa...

    Alustad alati n6rgema poolega. Tugevamaga teed sama arvu ja ka sama raskusega. Ma ei saa kyll ammu enam aru, et olen paremak2eline.


  2. Aamen kirikus, kas suht algajale kellel on massi vaja, erimeetodid sobivad , ma kahtlen,tuleks lihtsalt trenni teha ,s.t. lihtsa kava järgi . Isiklikust kogemusest lähtudest on neg. pingil hantlitega surumine üks parimaid harjutusi rinnalihase massi suurendamiseks ning kui teha üks trenn kald ja teine horisontaalpingil surumist , raskused lähevad üles mõlemas harjutuses. Jõutõstja jaoks on sinu pakutud variant pigem huumori valdkonda kuuluv , aga võib-olla kulturistidele sobib. P. S. Ei suutnud vastu panna ja tjuuunisin väheke Oldmani kava.

    Usu mind...Ka enamikule kulturistidest...


  3. No vanust 15. Toitumine peaks suht korras olema. Puhata peaks ka rind saama normaalselt. 2x nädalas see tõttu, et ühest korrast jääb nagu väheks. Aga võibolla ei jää ka. Aga ma proovin edaspidi ühe korra nädalas ja eks näeb ka asi paraneb.

    Kava lugedes j2i t6esti mulje, et sa teed rinda yle.

    Mingiks ajaks v6iks j2tta ta ainult yhele korrale n2dalas ja harjutusi v6iks olla max kolm. Ausalt yteldes ei ole mina enamikul ajal rohkem teinudki. Kuid...kui surud kangi... siis suru kangi...Lihastunnetus ja tehnika on ylit2htsad ja loomulikult keskendumine.


  4. Kas hetkel on jutt selline lillakaspunane?

    Arvata v6ib, et tegu on striiaga (sidekoe rebendiga). Meestel n2eb neid tunduvalt harvem, kuna naistega v6rreldes on nende rasvkude ysna olematu ja seet6ttu on nahaalune kude verega paremini varustatud.

    Kui striiad juba on olemas, võib neid VäHENDADA spets. vahenditega (kui jutt oli kreemidest- siis need on Lierac Phytolastil ampullid või Elancyl Venitusarmide vähendav kontsentraat). Kuid nendega täielikult vabaneda probleemist ei saa. Kahjuks.

    Mingi aja p2rast l2hevad nad sul valgeks... ja j22vadki valgeks. Igaveseks ajaks igavesti, aamen. :unsure:


  5. Old Man... me v6ime diskuteerida silmast silma.

    Te kirjutate...

    Üks sagedamatest on ka teraviljast (rukis, nisu, oder, riis, kaer, mais ja tatrar) põhjustatud allergia. Allergia võib tekkida üksikute või mitme nisuproteiini suhtes. Nisuallergiaga haigetel esineb sageli suurenenud tundlikkus ka teiste teraviljade (rukis, riis, mais, oder, kaer) suhtes. Eestis esineb kõige sagedamini nisu, kaera- ja odraallergiat.

    Kasutada sõna "spekulatiivne" foorumis on minu arust kohatu. Niikaua, kuni ei ole tehtud analüüse, saab ainult oletada ja pakkuda välja võimalikke põhjusi. Keegi ei spekuleeri siin, me pakume lihtsalt küsijatele erinevaid lahendusi. mad.gif

    Te yritate vist kirjeldada gluteeniallergiat (nimistuga on liiale mindud...)

    http://www.keliakialiitto.fi/view/categori...?document_id=40

    "Keliakia on viljojen aiheuttama elinikäinen sairaus. Keliakiassa vehnän, rukiin ja ohran sisältämä valkuaisaine, gluteeni, aiheuttaa ohutsuolen limakalvolla tulehdusreaktion ja suolinukan vaurion, mikä häiritsee ravintoaineiden imeytymistä.

    Keliakian tyypillisiä oireita ovat erilaiset vatsavaivat, väsymys ja anemia. Keliakia voi ilmetä myöskin iholla voimakkaasti kutisevana pienirakkulaisena ihottumana (ihokeliakia eli dermatitis herpetiformis).

    Keliakian ainoa hoito on elinikäinen gluteeniton ruokavalio. Keliaakikon ruokavaliosta poistetaan vehnää, ohraa ja ruista sisältävät viljavalmisteet. Ihokeliakiassa tarvitaan usein hoidon alkuvaiheessa ruokavaliohoidon lisäksi lääkehoitoa ihottuman rauhoittamiseksi.

    Ruokavaliota on noudatettava läpi koko elämän. Gluteenitonta ruokavaliota noudattamalla keliaakikko pysyy oireettomana sekä työ- ja toimintakykyisenä."

    Inimese kaebused eelpoolkirjeldatust erinevad.

    "kui saia-sepiku-pannkoogi kõrvale piima tarbin, kohe kõht nagu õhupall wink.gif Ja siis ei tule sellest heast unest küll mitte midagi välja sad.gif"

    Probleemile parema kirjelduse v6ite te leida allj2rgnevalt veebilehelt.

    http://www.homeinonhealth.com/faqs_view.ph...ntolerance#FAQ1

    Edu soovides!


  6. mul oli hommikul örn valu ja koolis pärast läks eriti hulluks,tulin koju siis oli natuke aega valu sees,magasin 2 tundi ja läksin jöuti väikese kipitusega, trenni ajal kadus nagu niuhti ära ja peale seda tuli tagasi,nönda tasakesi möikab.Ju mul gaasid on.

    Gaaside moodi ei tundu see mulle kyll kuidagist... :unsure:

    Uuringutele marss! Ega see arstit2di nyyd nii jube ka ei ole :lol:


  7. lihaspingetest ja lihase ülekoormusest oled kuulnud? vot see võibki juhtuda. Nagu enne mainisin, siis kõhulihas on nagu iga teinegi, ja vajab peale treeningut puhkust. Lihas kasvab ja muutub ilusaks puhkuse ja taastumise ajal, mitte kogu aeg vahetpidamata trenni rügades. Mõõdukus ennekõike.

    Lihaseid on erinevaid. N2it. kas keegi on muret tundnud keelelihaste ylekoormamisest :unsure:

    Ka need lihased, mis meid pysti hoiavad ei ole kiirelt v2sivad. Kui r22kida k6hulihastest siis on kindlalt harjutusi, mis oleksid liiast, kui neid sooritada iga p2ev, kyll aga kerge toonus k6hulihastes, mis tasakaalustab seljalihaste t88, peaks olema suisa kohustuslik.


  8. Võib-olla on probleemiks nisuallergia. Sel juhul esineb kõrgenenud tundlikkus ka teiste teraviljade suhtes.

    Ei saa ytelda nisuallergia puhul, et siis on automaatselt ka teised teraviljad allergiliste reaktsioonide tekitajad (ja eespooltoodud kaebuse alusel sedav6rd spekulatiivne arvamuse avaldus ei sobi).

    Midagi tekib veel peale eksorfiini ka??? Vähemalt minu puhul vist küll, sest kui saia-sepiku-pannkoogi kõrvale piima tarbin, kohe kõht nagu õhupall :lol: Ja siis ei tule sellest heast unest küll mitte midagi välja :unsure:

    Muidu pole mul piimaga tarbimisega mingeid probleeme va need eelpool mainitud nisujahust tooted???

    Järsku oled OldMan nii lahke ja jagad minuga ka oma tarkusekilde, miks see nii on???

    Oled lihtsalt tundlikum seedija.

    Milline on enesetunne, kui sa tarbid nii piima kui ka nisutooteid eraldi (mida tegelikult ka fysioloogid soovitavad) toidukordadena?

    Piim ei ole sobilik jook s66gi k6rvale. Piim on iseseisev s88k ja paljud t2iskasvanud ei talu lehmapiima (lehmapiim on loomulikult eraldi teema...).


  9. haroldiomad%20142.jpg

    Te olete liiga tundlikud. Keegi ei ole pahandanud. Ma ei teinud yleyldse nalja... Mu koerale oli t6esti jooksulinti vaja...Mida talle ka kasutada meeldib (talle meeldis kylalistele demonstreerida, mida ta oskab...).

    Minu arvates maksavad Eestis asjad liiga palju (ja kvaliteet ei ole tihtipeale kiita) Jooksutan ma koera, kui ma elan Tybee saarel Ameerika Yhendriikides.


  10. Põhiliselt tekivad naistel sellised hormonaalhäired rasvade liiga vähesel tarbimisel ja kui rasva % langeb liiga madalale. Selle vältimiseks peaks igal hommikul võtma linaseemneõli 1-2 spl täit, poleks paha ka süüa 2-3 korda nädalas lõhet ning ka pähklisegu.

    Hormonaalh2ired??

    Jutt on ysna tavalisest PMS ist (premenstruaalsyndroom). Hea trenn ja m6nus seltskond. Partner v6iks siis ka tavalisest rohkem kallistada jne.


  11. Motoriseerimata treadmilli hinnad algavad umbes 1600-st kroonist, aga seda muidugi ei soovitaks (kui raha pole probleemiks). Mootoriga kvaliteetmasinad algavad küll 40000-st, aga seda raha sa ilmselt välja käia ei taha. Tegelikult on võimalus ka välismaalt kasutatud tippmasinaid tellida näiteks 800 dollariga + umbes 500 dollarit saatekulud (seega umbes 16000 eek). Kui sul on aga kasutada vaid mõni tuhat krooni ja tahad ikkagi toda lihtsat masinat osta, siis Halensi kataloogis on kaks varianti saadaval (1695 krooni ja 2995 krooni). Kataloogi rämpsust veel niipalju, et Quelles on 9000 krooniga mingi motoriseeritud kökats olemas, aga uuri ennem kõikvõimalikud müügikohad läbi ja langeta otsus nagu ikka hinna-kvaliteedi suhte alusel.

    Jooksulint...Suured t2nud! Alati olen v22nanud s6na treadmil. L6pp eesti keele risustamisele :huh:

    Ei saa aru, mis kvaliteetmasinatest sa r22gid? Vaevalt see tytarlaps tahab jooksulinti osta 2rilistel eesm2rkidel.

    Ostsin jooksulindi (poest...uue...)...kyll mitte endale vaid oma koerale (neid on ysna lihtne seal igasugusel programmil jooksma treenida), maksin 500 $. Lindil on 10 astmeline kalle, loeb pulssi, kalorikulu, distantsi jne. Erinevad kiirused ja erinevad programmid.

    M6ned p2evad hiljem leidsin, et olen veel liiga palju maksnud... Myyakse ka v2ga h2id kasutatud jooksulinte.

    2rge kaotage lootust!


  12. Private Trainers Association - PTA, alustab oma koolitus tegevust Eestis, sügisest 2006. Esimene tutvustus toimub Võsul 17.- 23.07.06 toimuval EKFL- i suvisel treening/koolitus laagris. Loenguid viib läbi Tapani Valkonen, kes on PTA põhjamaade regiooni koolitusdirektor.

    Lähemalt saab tutvuda koolitajatega SIIN, WWW.PROPTA.COM

    Kas sellise asja vastu oleks huvi - tegu on päris kuluka koolitusega ?

    Koolitused on alati teretulnud... Kus on kuulutus? Kuna ja kus toimub? Mis on programmis? jne...

    Minu III kategooria tahaks ka uuendamist.


  13. K6igile "numbrihuvilistele"!

    Rasvavoltide j2rgi rasva % m22ramine (kaliiper meetod) tahab eelnevat head koolitust ja vilunud k2si. 2rge laske ennast h2irida...

    Sama v2he v6iks aga ekstaasi sattuda teisest arvust...

    Arvud arvudeks... Informatiivsust olen ma otsinud sama m66tmistehnikaga (bioelektrilisel takistusel põhinev aparatuur on selleks mugavaim) SAMADEL TINGIMUSTEL (n2it. hommikul peale wc s k2iku) saadud numbrite muutudest. St arvude vahest. Kui ikka m66tmine kuu aega hiljem (sama meetodiga) n2itab, et

    rasva % on v2henenud ja kaal pysib sama, on see minu jaoks 22retult positiivne ja informatiivne tulemus. Who

    cares... mis see"number" siis on. :huh:


  14. Inna on tõesti võimas! Treening temaga andis mulle ja kindlasti ka Jokerile palju juurde (aga siinkohal ma siiski räägiks pigem enda eest;)). Peale Tartuskäiku proovisin kükkida 105 kg-ga, seni olin teinud 80-ga. Puhtalt tekkinud motivatsioonist! Ei saa ka mainimata jätta, et inimesena on Inna ääretult meeldiv, tasakaalukas ja sõbralik. Täielikult spordile pühendunud. Temalt oleks paljudel üht-teist õppida. Jääb loota Innat veel ka millalgi kulturismivõistlustel näha...

    On kyll! Kindlasti! Kuid sina, aktivist oled ka ikka ylitubli! Konrollisin sinu profiili... uskumatu... Minu maksimum kykkides oli 6ne seeria 95 kilogrammiga (t6elist maksimumi ei ole kunagi julgenud kykkida...j2nes...). 105 on silmad ette meestele...

×