Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Aile postitused

  1. kõht mulksub

    Kui te teste teha ei taha, siis tuleb katsetada, nagu imikutega. Viige p2eva jooksul tarvitatavad toiduained miinimumini ja leidke sellise meetodiga teile mittesobivad. S88ge toiduained eraldi... st 2rge tehke segusid. Kui keefir tekitab mulisevat k6htu, j2tke menyyst paariks p2evaks v2lja ja kui uuesti tarvitate siis eraldi s88gikorrana.
  2. k2esurumine

    Mittesoovitatav tegevus... Ei v6ta kunagi vedu.
  3. Tere!

    Sulle ei saa kommentaare j2tta. Klikka "minu seaded" ja tee muudatusi, kui soovi on.

  4. T2hen2rija ja Bitch nagu ma olen... Nimetav k22ne on: KOHV Kohv, kohvi, kohvi. Palun mulle yks kohv!!!
  5. Mis sodi inimesed kyll s88vad... Las Marek teeb talle n2idismenyy... Edu!
  6. Supreme Fighting Challenge

    Nautisin ka ylej22nut (peale selle endassearmunud v2rsisepa, kahju, et k6rvatroppe kaasa ei v6tnud...). Isegi 6htujuht tundus naljakas
  7. Massaaž

    Ei... kahjuks. Kuid endale oleks ka kedagi vaja. Keda te Tallinnas soovitaksite? Paluks ka yhte head manuaalterapeuti ja spordiarsti.
  8. Viin

    Olen juba varemgi kirjutanud, et Old Man seksisoovitusi ei maksa t6siselt v6tta. Sama, mis mina kuulaks m6ne kogenud prosti arvamusi... Elu see edasi ei vii, pikemas perspektiivis ei aita, pigem tekitab s6ltuvuse ja tulevikus, kui konjakit v6tta ei ole, ka erektsiooniprobleeme. Mis sellest soovitusest v6ib v6tta, on rituaali loomine ja hea h22lestatus. ME TEEME ISE OMA RITUAALID! Laske nad j22da tervislikeks. M6ned soovitused: Soe dush koos partneriga, soe vann koos partneriga, aroomi6lid (ylang-ylang on hea), massazh, teile sobiv muusika, valgus jne. Eelk6ge hea partner.
  9. Supreme Fighting Challenge

    Jorgen! Palju 6nne! Jorgen Matsi vs. Marko Kolossov oli 6htu parim v6itlus (minu arvamus...).
  10. Viin

    T6esti raske probleem. Samas ega alkoholi hea k2ttesaadavus ei ole ka lahend ja s6ltuvusse sattunule v6ib teha antireklaami lugematul hulgal, ei aita. Kunagi saadeti mingist momendist sundravile nyyd nad lihtsalt joovad ennast surnuks. Yks joodik v2hem... V6itlus alkoholiga... Siis, kui inimene on juba p6hjas, tuleb v2hestele meelde, et ta v6is kunagi nii tore semu olla kui ka tydrukutele meeldida jne. Kuidas saada aru, et on s6ltuvus? Kui ikka ilma ei saa... Kui j2lle ja j2lle leitakse p6hjus, et juua. Kui kaua kellelgi allak2igutee aega v6tab? V2ga individuaalne.
  11. ideaalmees

    ok...syydistati teemale mittevastavuses. Kirjutan siis pikemalt, mida ma sellega ytelda tahtsin. Alustuseks yks anekdoot: Kysimus:"Kes on targem, kas naine v6i mees?" Vastus: "Naine." Miks? Sest naine ei abielluks kunagi oma sekret2riga selle ilusate jalgade p2rast. Mehe v6ime olla perekonnapea on yrgne ja v2gagi erutav. Mis annab mehele 6iguse seda austavat nime kanda? Kas see on kerge? Ei ole. Ma saan aru, et meil on androgyynide ajastu, kuid meie yhiskond ei ole valmis aktsepteerima naist, kui juhti, naist, kui perekonnapead. Baas on olematu. Naised ei ole siin piisavalt ambitsioonikad ja uue p6lvkonna pealekasv v6tab aega. Kas me selle yle tulevikus head meelt tundma hakkame... on isekysimus. Olen olnud ettev6tja aastat viis. Meie 2rieetika ja l2bitav kadalipp tundub ikka veel rohkem meestele sobiv. Meeste jutt v6rd6iguslusest tundub Eestis nagu vabandus olla saamatu, vabandus olla rumal, vabandus olla mitteettev6tlik jne. Vabandus, et mitte vastutada mittemillegi eest.
  12. ideaalmees

    Vaba graafik Vahest saate te minust pikka aega puhata...
  13. ideaalmees

    Ei teagi kohe, millest alustada. M6ned kommenteerijad on mind t2ie kindlusega l... iks nimetanud... Kas ma t88tan? Ei! Mul on elukaaslane ja koerad, kes n6uavad t2helepanu. Mul on kinnisvara, mis vajab samuti energiat ja arvete tasumisi. Yks korter, mis varsti varsti tahab kosmeetilist remonti, teine korter, mis tahab nii uut disaini kui ka kosmeetilist remonti. Maja koos hektari suuruselise maaga, mis tahab j2relvalvet. Uus 32,4 hektarit maad, kus on vaja l6petada detailplaneering ja kus on vaja alustada ehitust88dega. Veel yks maja, mis tahab osaliselt kosmeetilist remonti ja juurdeehituse korraldamist. Peale selle igatsugu autode ja muu tehnikaga seotud probleemid. Purjekas, mis tahab hooldust... jne Kas ma tahan t88tada? Jah! Ma arvan, et iga inimene peaks mingi moment andma yhiskonnale tagasi. Kas ma pean raha teenima? Ei! Kuid aega on mul v2hev6itu ka ametlikku t88kohta omamata.
  14. Kortisool

    Stress stimuleerib kortisooli produktsiooni. Maga h2sti, s88 regulaarselt, ole heatujuline... jne. Kroomi tarbimine ei ole mind kunagi aidanud.
  15. Oldman vasta.

    Oldi poolset kirjet peab ka naljana v6tma... Kui pika ts8libaadi tulemusena see till teie arust siis 2ra kukub ka??? Kui nyyd t6sisemalt s6na v6tta... Harjutused peenisele...hmmm. Naiste vaatevinklist v6ivad meeste probleemideks olla: 1. Ebapiisav erektsioon. 2. Enneaegsed ejakulatsioonid. M6lemad peenisega seotud probleemid ei lahene kohe kindlasti mitte, kui te seda hakkate valimatult igale poole toppima... Pigem syvenevad. Tutvuge tantraga... v6i otsige m6ni teine endale sobiv viis parema kontrolli saavutamiseks.
  16. Ylikooli poisid

    Tartu Ylikool: Ravi Tartu Ylikool: Liikumis- ja sporditeadused Mina olen see igavene tudeng...
  17. Sama loen ylaltoodud kommist... K2ib ka paljude teiste kommijate kohta. 6ppige eesti keelt! Ma saan aru, et see ei ole eriti lihtne. V2hemalt yritage. Emakeele oskus on t2htis. Valus on lugeda vigadest kubisevat kirjutist. Peaks vist ka olema p2dev arutama ameeriklaste rumaluse v6i mitterumaluse yle... Ameerika ei ole yheselt m6istetav. Liiga suur, liiga eripalgeline jne. P6hiliselt viibin juba sada aastat ja rohkem tagasi sinna emigreerunud juutide seltskonnas. Ys rumalusest oleks kohatu r22kida. AS AN AMERICAN MY PERSPECTIVE OF THE VIDEO: AMERICA IS VERY MUCH A CLASS SOCIETY BASED ON EDUCATION THAT LEADS TO WEALTH. I ASKED MY SON (WHO IS PROBABLY YOUR AGE) WHY HE WORKS SO HARD.THE ANSWER IS POWER,NOT MONEY. HIS KNOWLEDGE OF THE WORLD CAME EARLY,BY 3 HE HAD LIVED IN BRAZIL WHERE WE HAD A FACTORY.WORKING HERE,ISLAMIC COUNTRIES,LATIN AMERICAN AND ASIAN ONE FINDS THE WORLD NOT UNDERSTANDABLE JUST DIFERENT.IF YOU THINK YOU CAN UNDERSTAND THE DIFERENT SOCIETIES FROM A VACATION,READING OR TV YOU HAVE ALOT TO LEARN. AMERICA IS AN EFFICIENT SYSTEM THAT PROVIDES MANY A GOOD STANDARD OF LIVING.THERE ARE A FEW HIGHLY EDUCATED,EXTREMELY HARD WORKING, THAT REALLY DICTATE TO THE MANY THAT BENEFIT FROM THE EFFICIENIES.
  18. Kehatüüp / kehatüübid

    Mesomorf ja natuke endomorf.
  19. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Milline paradiis!
  20. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    ... v6i siis yhed suuremad oma 8koloogilise jalaj2lje t6dejad. Ma ei tahtnud 8elda, et Helsinki 22relinnas v6i Espoos loomi poleks. Ei ole sellega lihtsalt kursis. R22gin oma Tartus oleva kodu aiast... aiast, mida ma h2sti tean. Seal enam ei ole. L2hedalasuvast metsast (Vasula) on neid ka raske leida.
  21. Kaido Leesmannil on ilusad vastused. Mina teie asemel enam teemat ei arendaks
  22. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Maav2lise elu eksisteerimise teemal ei hakka spekuleerima. Maa ise teeb mulle muret kyll... Eriti Eestis toimuv. Kui ma v2ike olin, n2gin suveti oma aias siile, oravaid, erinevaid linde... Kuna te linnas viimati siiliperega kohtusite? V6i oravaonuga? Kui te arvate, et meil siin on asjad veel h2sti... aga vaat seal...on k6ik veel halvemini... siis te kahjuks eksite. Elan poole aastast USA s Georgia osariigis Tybee saarel (mis on ysnagi linnastunud saar...). Kui h2maraks l2heb siis opossumionud on tavaline pilt. Hommikul joome kohvi koos oravaperede ja erinevate lindudega. 6htul vaatas mulle k88ki sisse ei keegi muu kui pesueht pesukaru! Kui ma tahan kitsi n2ha, pean s6itma minutit viis (hommikutundidel v6i 6htuh2maruses). Kas te tahate 8elda, et meil kliima selline kylm ja ebameeldiv?... Minge siis veel p6hja poole. Lapimaal on j2nkud maja ymber tavaline n2he. Millest see tuleb? Kas inimesed on nii verejanulised, et kytivad k6ike, mis liigub? N2lg v6tab silman2gemise? Hetkel on pooleli maaost Saaremaale. Asukoha j2rgi peaks see olema ysna rikkumata lapike. K2isin seda vaatamas... ja mida ma n2en. Keegi n6me maavalduse vaataja on s88nud dumlet ja paber on loomulikult sinnasamasse j2etud! Kui juba seal elan siis annan teada, palju ma loomi n2en. Kui head on siinsetel foorumikylastajatel kogemused taastuvenergia kasutamise osas?
  23. Õlad

    6lg arenes mul h2sti (k6ik kolm pead) ... ja kunagi ei olnud valus. See "valu", mida kirjeldatakse siin trenni l6pus on lihtsalt "t2is" lihase pinge.
  24. Õlad

    Senikaua, kuni tegin vaba raskusega oli k6ik ok. Trauma sain smithi masinal. Ise syydi ei lykanud pinki 6igesti alla. Keegi sisenes veel j6usaali ka...keskendumine h2irus...jne. Mulle kohe yldse ei meeldi selline l22nelik suhtumine. K6ige lihtsam on harjutus 2ra keelata. L6ppkokkuv6ttes istume me k6ik ainult kodus teleri ees...voodisse ka ei julge minna, seal sureb k6ige rohkem inimesi. Kui on sobinud siis tee edasi.
  25. Sobib. Ei m2ngi. Kui on v6imalik tee ikka trossiga ka... vahelduseks.
×