Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. Vohh!......see on juba variant <_< ......aga ma tahaks teada kas siuke asi nagu hommikune müsli, oleks hea variant??.....seal on kaa valgu sisaldus päris norm.kui seda piimaga süüa :rolleyes: ......

    Ei, kullake, ei... ei ole norm.

    Kohupiim ja puder (tavalistest Eestis toodetus helvestest) on parem variant.

    Mysli piimaga on etem, kui ilma hommikus88gita olemine.


  2. Vastuseks..."rasvu süsivesikuteks muutma..." Seda ei v2ida keegi. Rasvast ei saa sysivesikuid. Jutt on energiast ja kust seda v6etakse.

    Mina leian, et Atkinsi kasutamine on 6igustatud ainult meditsiiniliste n2idustuste olemasolul, milleks minu arusaamistm88da oleks insuliin-resistentsus.


  3. See tundub väga maitsev ja ma hea meelega sööks seda aga mul pole ühika toas köökigi juuuuuuuuuu :rolleyes:

    Kui ma olin ilma k88gita...n2iteks talve- v6i suvelaagris, siis (mingi veekeetja ikka on...) kasutasin kaerakliisid ja kiirkaerahelbeid pudru tegemiseks.

    Mingi kaanega n6u, m66dad vajaliku hulga helbeid natuke soola, kallasin keeva vee peale (arvestasin 1/2 le), kaas peale. Ootasin mingi minutit viis...v6i isegi v2hem, segasin sinna kohupiima ka sisse...v6i s88 seda lihtsalt pudruga koos. Keefir... ja mina olin rahul.

    Eks ta spartalik olnud, kuid ikka parem, kui mitte midagi.


  4. oii mis sa räägid(vb massiajal ongi normaalne rasvasem olla, mis) kas siis profid, kevin levrone jne. vaaata kui palju piltidepeal on triipe täis, ja jõusaalis kes on TEGIJAD-võistlejad massiivsed kollid jõutõstmises või kulturismis, need kes on silmapaistvalt massiivsed ja tõstavad suuri raskusi-neil kõigil on biitsepsid ja seljalailihased-käealt ja rind triipe täis. need kel pole massi on pisikesed kuivad poisikesed neil pole jah midagi

    Kellest te r22gite?

    Suisa rasvaseks ei tasu ka massiperioodil minna.


  5. noo, kas kõik kulturistid ei olegi siis triibulised striiadest? ja kas siis kõigil kasvab lihas kiiresti vä?

    need üksikud põkid keda ma jõusaalist tean on kõik triibulised, see ju tavaline normaalne asi. kel neid triipe pole sellel pole ka massi olla. ja keda need triibud ikka segavad?pigem just näitavad kiiret arengut.

    See n2itab ebakulturistlikult suurt rasva%.


  6. Lihtsalt tihti on see elukogemus ajast ja arust,ei sobi enam tänapäeva.

    Elu l2heb edasi t6esti, kuid v22rtused on erinevad, kaduvad ja j22vad.

    Mina ei oskaks kyll mingit vanust eriliselt esile t6sta, kui r22kida vaimsetest v6imetest. Inimesed on nii erinevad.

    Kunagi oli laul:

    Hurraaderii, hurraaderaa

    Kyll r6kkaks r66must maakera

    Kui k6ik maailma v6im v6iks olla laste k2es <_<

    siis k6ikjal linnamurudel

    v6iks ringi lasta karusell

    ja pargipingi asemel k2iks kiik.

    Ei nutmas n2eks siis yhtki last

    Austraalias, Ameerikas

    Euroopas ega Aasias ei Aafrikas...jne

    ;) Killuke naivismi selle poliitilise teema sisse :rolleyes:


  7. Vot see suhtumine ärritabki noori(k.a. mind) kõige rohkem, et kui oled 15 vms ja ei oma midagi üle põhihariduse, siis ole vait ja ära jumala eest oma arvamust avalda, sest sa oled ju loll. Sellist suhtumist leiab igalt poolt. See pole meie süü, et sina noorena selline ei olnud või vähemalt arvad, et ei ole olnud. On 15 aastaseid, kes on 30 aastastest targemad.

    Igalt inimeselt... (ka lastelt) on midagi 6ppida. Ei ole olemas inimest, kes teaks k6igest k6ike ja kellel oleksid k6ik v6imalikud anded.

    See ei t2henda, et midagi teades me v6iksime v2ita, et me oleme targemad kui... Me teame lihtsalt mingit fakti... teine ei tea... teine teab midagi muud.

    Mina v6ibolla n2en midagi, mida teie ei pruugi n2ha... see on minu eelis, kuid ma j2tan kindla peale t2helepanuta palju asju...

    2rge palun kakelge... v2hemalt mitte vanuse p2rast.


  8. Ei j6udnud vaadata, kas see tekst on siit juba l2bi jooksnud... Kleebin igaks jhuks...

    Teeme KERAle kambaka!

    Mille eest?

    Keskerakond ja Rahvaliit on suutnud vähegi mõtleval inimesel ammu sapi keema ajada. Eesti demagoogia emeriitprofessor Savisaar kuulutab valimiste eel isegi kevade tuleku Keskerakonna töövõiduks, et hääli juurde saada. Samas:

    Siiamaani ei ole avalikustatud kes ostis erakonna emiteeritud võlakirju, millega rahastati eelmist valimiskampaaniat (“Ärimehed?”, KGB??)

    Keskerakond pole suutnud selgitada, mis eesmärgil sõlmiti koostöölepe Putini parteiga. (Pronkssõdur jääb paigale! Muidu algavad rahutused!! - Savisaar)

    Keskerakond pole selgitanud miks kinkis Kruuda Savisaarele suvila ja miks selle järel Kruuda suhkrutrahv tühistati ning Kalevi kommivabriku hoone hirmkallilt politseimajaks renditi.

    Keskerakond pole selgitanud miks kingitakse kortereid “sundüürnikele”, kes korteri kohe sada korda kallimalt maha müüvad.

    Rahvaliit pole siiani selgitanud oma maadevahetuse tehingute tegelikke tagamaid. Samuti on suuri küsitavusi PRIA toetuste jagamisega “omadele jopedele” põllumajandusministeeriumis.

    Ja see on ainult väike osa probleemidest, mis esimese hetkega meelde tuleb.

    Kuidas?

    Kõik valima!!!! SINA! Sinu sõbrad, Sinu tuttavad...

    Ühe inimese hääl võib vähe lugeda. Aga kui meid on palju, siis see juba mõjub! Savisaar mängib osavalt sellele, et “mõtlev” osa eestlastest lööb lihtsalt käega ning avaldab oma protesti laisalt ja mugavalt: EI VALI! Seega kui SINA ei lähe valima, siis SINU hääle saab Savisaar!

    Seekord teeme nii, et läheme kõik valima. Ja valime ükskõik keda. Pole oluline kui palju “patte” iga poliitik oma tegevuse jooksul on suutnud korda saata, siis ükskõik kes on riigikogus parem valik kui Savisaar!!!

    Valimine on tehtud praegu piisavalt lihtsaks. Kui ei saa pühapäeval valima minna, siis on terve nädal eelhääletus. Ja seekord saab valida ka oma ID kaardiga! Otse internetist!!

    Allpool on mõned soovitused nendele, kes ei oska oma valikut teha:

    Rohelised on uus ja värske seltskond. Natuke keskkonnateadlikku mõtlemist kulub meie valitsejate sekka alati ära.

    Rääkigu praegused poliitikud mida tahavad, meie tänane majandusedu baseerub kunagise kolmikliidu ja selle peaministri Mart Laari tehtud julgetel otsustel.

    Kes soovib vasakpoolsemat maailmavaadet, siis sotsiaaldemokraatidel on oluliselt paremini läbi mõeldud tervishoiu ja sotsiaaltoetuste (sh. pensionid) ideed. Mitte nii, et kõigepealt ajab Keskerakonna minister arstid streikima, seejärel toetab Keskerakonna majandusminister streiki ning lõpuks hõikab keskerakondlik tohter telereklaamist, et MEIE andsime arstidele lisaraha!!!!

    Vaevalt, et Kristlikud Demokraadid valimiskünnise ületavad. Aga iga hääl, mis on antud ükskõik kellele, võtab vähemaks hääli, mida saab KeRa!

    Ja sama kehtib ka praeguse Savisaare puudli – Reformikate kohta. Parem juba olgu Reformil rohkem hääli, kui Keskerakond selle võrra vähem saab!


  9. no "taskud" on seal u. kus püksitaskud külgedel :rolleyes:) aga ei usu, et mingid lümfiringe häired (või kui ongi , siis mis on sümptomid?), pigem pärilik iseära. Aga missuguseid harjutusi soovitaksid jõusaalis ning mitut seeriat ja korduste arvu?

    Pyksitaskud kylgedel... yritan ette kujutada.

    H2irete puhul jalg n2ib v6rreldes ylej22nud kehaga paks... nagu paistes, kuid pind ei ole eriti yhtlane.

    V6ib sulle tunduda imelik... aga korduste vahemik v6iks olla 6-12... ja pigem 6-8 kui 8-12

    Kykk (6-8), p6lve painutamine (8-12) ja p6lve sirutamine (8-12), kord n2dalas... lisaks veel nipet n2pet...+ yks korralik ylakeha p2ev.

    Kui suure treenitusega sa oled?

    Lase endale koostada treeningkava v6i v6ta m6ni, mis on siin juba valmis netis olemas...+ korrastada menyy.


  10. Kus on reiel "tasku" ?

    V6ibolla on tegemist lymfiringe h2iretega?

    Aeroobset koormust peab ettevaatlikult doseerima. Olen n2inud ka ysna "t6sise" reieymberm66duga spinningutreenerit (jalg oli proportsioonist v2ljas).

    Aeroobne+j6usaal t88tavad koos paremini.


  11. Pilve peal istuva mehikese pilt oli ainult n6uka ajal kirikus k2ivatel mammidel ettekujutuses...

    Religiooni6ppe puudus, nagu n2ha.

    Te v6ite mind pilduda, kui tahate, kuid mina valisin juba 2ra. Puht juhuslikult elame Ameerikas yhe kandidaadi l2heduses. Teistesse ei olnud usku ja kandideerib ta just sellesama Kristlike Demokraatide ridades...

    Loomulikult Aarand Roos... (Aile teeb valimispropagandat...:rolleyes: ). Askeetlik, vaba inimese m6ttelaadiga, ei mingit venemeelsust, intelligentne.

    Kas ma olen kristlane? Ei, ma olen judaist...


  12. Me ei ela Rootsis v6i...kus mujal iganes, et me peaks arutama t88tu abiraha saava kontingendi v22rtuse v6i v22rtusetuse yle.

    Summa on naeruv22rne ja saadakse seda loetud arv kuid.

    On olemas toimetuleku toetus, mille saamine on sama komplitseeritud ja summa on v2ga v2ike ja mida on vaja iga kuu eraldi taotlemas k2ia.

    Yks kontingent, kellel on v6imalik saada toimetuleku toetust, on oma vanematest eraldi elavad tudengid. Kas ma olen selle poolt, et neid toetada?

    Kindlasti! Tulevikus on siis oodata ka arukamaid kommentaare foorumisse :P.


  13. me oleme nii k6vad mehed netis...

    See ei ole saladus, et Venemaa ja inim6igused ning Venemaa ja demokraatia ei k2i kokku. Rikkumisi on ridamisi...

    See ei ole lahendus, et meil on parem. Venemaa ei ole naaber, kellega ennast v6rrelda inim6iguste koha pealt.

×