Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. Keeruline nüüd selles mõttes et EELDUSEL et jõudu on absoluutselt võrdselt, siis mine võta kinni kumb teise üles kaaluv, kas lisamassist tekiv inerts või selle inertsi tekitamiseks kuluv energia... kes nüüd rutem väsib ja kes rohkem tõmbab...

    Suuremal massil, mis seisab paigal on suurem potentsiaalne energia . Kui j6ud on v6rdsed siis suurema massiga keha paigaltsaamine on kas siis v6imatu, v6i tunduvalt aeglasem. Kas selline omadus ergomeetri juures aitab? Ma julgeks kahelda...

    Kaalukategooriate tegemisel arvestatakse ikkagi sportlike inimestega, kelle suhteline j6ud on hea.


  2. Ma ju ütlesin et kaaluklassid on eelkõige sellepärast, et suurem lihasmass=rohkem jõudu. Lugege mis kirjutatud on eks.

    A kui pekk on siis see inertsiküsimus on keeruline.

    Inertsitekitajaks on nii mass kui ka j6ud... t6esti keeruline.

    Kaalukategooriad on neil t6esti. Olen ise yhte v6istlejat ettevalmistanud (kaalu oli vaja alandada+ v6istluseelne treening).


  3. Mee kasutas v2ljendit, et hauguvad vale puu all. Siia see sobiks, sest idee j2rgi tahab marutaimes88dik muuta maailma paremaks.

    Kas me k6ik s88me tasakaalustatud toitu? Ei usu... V2hemalt mina kyll ei s88nud. Rohelisi salateid ei n2inud ma vahest kuude kaupa. Juurvili tundus maitsetu jne. Kaks aastat olin taimetoitlane!!! Uskumatu... (minu vereproov pole kunagi nii halb olnud). Ys yhest 22rmusest teise.

    3/4 peaks olema taimne. Kas on?

    Selle asemel, et rynnata kasukakandjaid, tehku lobit88d, et tarbimishullus v2heneks. Kas ma peaks ostma kasutatatud riideid. Ei! Kuid ma teen seda.

    Kui on v6imalik kasutada taastuvenergiat, siis ma teen seda. Kui mul on v6imalik ise oma toiduj22tmed komposteerida, siis ma teen seda. Nii palju on hulga olulisemaid asju, kui kasukakandjad v6i lihas88jad v6i sulepatju hindavad inimesed.


  4. Mul on olnud kokkupuuteid ka v2ga agressiivste taimes88jatega.

    ...ja yks veendunud taimetoitlasest ema ??!! Vaene laps. Kui laps ise ei taha m6nda liha, on teine kysimus. Tuleb leida, midagi sellist, mis sobib.

    Parema meelega s88n kalaliha ja saan ka ise nende tapmisega hakkama. Kui on vaja s88n ja t88tlen ka midagi muud. Ilma kasuka ja nahast saabasteta ei kujuta Eestimaa talve ette (v6i siis sulevoodrita...mmm...m6nus sulepadi) Vihkan keemiat.


  5. Olen olnud nyydseks 10 aastat n8 pika juukse kandja (umb 70 cm kuklapiirist).

    Juustele m6jub k6ik...Stress, toitumine, hoolduvahendid jne. Minu juuste kasv paranes oluliselt, kui hakkasin tegelema kulturismi, kui v6istlusspordiga, st minu toitumine muutus.

    Leia oma juuksele sobiv shampoon ja palsam (ka v2rv, kui meeldib...). Ma usun, et meil on v2ga h2id kergv2rve. Ise kasutan Wella Colour Touch i ja shampoonidest ning palsamitest olen "sisse v6etud" Sebastianist.

    Juuksed ei taha liigset pesemist, liigset p2ikest, f88nitamist, modelleerimisvahendeid jne.


  6. Meil ka "peren6ukogu" otsustas (loe "Aile"), et E-N me alkoholi ei tarvita. Aga R-P v6ite meid Tallinna vanalinnas ringi kakerdamas n2ha kyll. Ma ei j6ua neid pudeleid lugeda...

    Oh teid s6ltlasi kyll... :blink:

    Parem on mitte s6ltuda. Uskuge mind.


  7. Jaan Taltsi juttu kommenteerida ei oska, aga see, et söödav on ainult jõeka ja lõhe (ja üldse punase kala) mari, on küll jama. Iga kala mari on söödav ja väga maitsev. Ise praen ja söön iga kala marja ja maitseb väga. Ka särje kalamari on ülihea maitsega.

    Olen alessandroga n6us. Iga kala mari on hea.

    See on k6rge toitev22rtusega toiduaine. Valgu sisalduse p2rast teda manustada ei maksaks. V6tke toiduainete tabel lahti ja vaadake t2pselt j2rgi, mida ta sisaldab. Vitamiini E rohkus vist annab talle "pommi" m66tmed.

    Ostsin viimati 499.- kilo alaska l6he marja. Eelistan seda igatsugu magusale kraamile...150 g 6htu jooksul ja ei mingeid imelikke isusid enam.

    T2na just oli yks ebameeldiv juhus. Otsustasime syya vene restoranis Klafiira. Tellisin pannkoogid punase kalamarjaga ja l6he pelmeenid punase kalamarjaga, milles punase kalamarja ehtsus oli t6eliselt kaheldav. Ei soovita kellelgi minna ja proovida.


  8. Loomulikult Rahvusvaheline Olümpiakomitee.

    Ilma samat laadi dopingukontrollita (kontrollida v6ib iga moment ja sportlane peab olema selleks valmis) ei saa me midagi t6siselt muuta. Vaadake kasv6i teiste spordialade esindajaid, kontroll on olemas aga ikka yritatakse. Meil sisuline kontroll puudub ja mittetarvitajaid peab otsima tikutulega (vahelej22mise oht on kaduvv2ike ja kulturist on n6us riskima igat sorti suurema t2helepanu saamise nimel n8 RESPEKT ;) )

    Kes tahab tsirkuseartiste (monstrumeid) n2ha, peab vaatama profikulturistide v6istlusi. Mingi m2ngumaa peab friikidele j22ma.

    Ma olen v2gagi huvitatud koordineerima ylalkirjeldatud tegevust sest:

    1. Mind on raske 2ra osta.

    2. Ma ei ole huvitatud mitte yhegi ravimifirma myygiedust.

    3. Mul ei ole p6hjust eelistada mitte yhtegi kulturisti.


  9. Mul on kulturismist labori inimese arusaamad. Vajalik spordiala....oma know-how poolest. Ilma liialduste ja erinevate katsete me omanda teadmisi.

    Paljudele inimestele ainuke v6imalus parandada oma fyysist ja v2ga paljude teiste spordialade harrastajatele on meie kogemustepagas nende tulemuste parandamiseks asendamatu.

×