Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. Probleem siis selline.et olen 22a ja ma kaalun juba peaaegu 70kg ning pikkust ka õige vähe kõigest 1,65.Tahaksin teada kuidas kaalust alla saada nii öelda kodustes tingimustes,sest pea 10 kuud tagasi sündis ka laps.Nüüd aga ei oska midagi teha,et normaal kaalu tagasi saada(55kg). :)

    10 kuune laps vajaks veel rinnaga toitmist...


  2. Tere. Küsimus. Kaalun 140kg ja olen 190cm pikk. Palju peaksin päevas tarbima kaloreid, et tervislikult alla võtta. Nädalas teen 5 x trenni u 1 h korraga. Müni päev on see tund kardio, mõni päev harjutused saalis. Kas tõesti pean sööma üle 5000 kcal päevas, et alla võtta. Ja kolmeks toidukorraks seda ei suuda kuidagi jagada. Hea oleks, kui saakisn teada kalorite arvu. Rasvu, süsivesikuid ja valke tarbiks siis kogualoraazist vastavalt 30, 30 ja 40 %. Ok?

    Mul on vaja teada ka sinu vanust.


  3. No oli alles j6nglane :)

    Mingi ajal on kasvatamisega v2heke m88da pandud. Kutt sai t2helepanu, kui ta ylipalju s6i. Juba 8 aastaselt "filmit2heks" kirjeldama, mida ta k6ike endale alla kugistama v6imeline on. :o

    Rinnad nagu imetanud naisel...omg

    Ega siis terve maailm ei pea tema p2rast dieeti pidama. US is kurtis, et teda ei toetata piisavalt... :o Kogu maailm on syydi, et tema on paks.

    Vabandust, kuid ma ei oska talle kaasa tunda.


  4. Mina, algaja ja võhik, kuid suure tahtejõuga ja edaspiüüdlikkusega, ihii, sain aru et see toitumiskava oleks ulme. Kaua ju sellega vastu ei peaks. Inimesel on oht zombiks muutuda. Kas selle kõrvale peaks trenni ka tegema? Kust see energia siis tuleb? Aga äkki on see mõnele voodihaigele tehtud hoopis...

    Okei, no offence... Aga kust siis tellida toiumiskava? Endalgi on plaanis lasta koostada enda jaoks sobiv kava aga pole seda teinud just nimelt põhjusel, et mul puudub tagasiside, keda usaldada ja kust tean et inimene kes selle koostab on pädev. Interneti teel tellides ma ju ei tea kes selle tegelikult koostab. Loomulikult ma ei arva, et igalpool rumalad ja kasuahned poolspetsialistid mul naha üle kõrvade tõmmata tahaks.. Aga oskab keegi soovitada kedagi usaldusväärset? Ja mis need kavad üldse maksavad?

    Olge mõnusad!!

    Sellist kava, mis igaveseks ajaks igavesti, aamen... vastu peaks ei ole olemas. Alati peate ka arvestama, et iga treeneri "k2ekirjas", teoorias v6i kuidas te seda nimetada tahate, on suur hulk "s6klaid".

    Iga inimene on eriline. Oma erilisust v6iks tunda. Ys... te v6ite ju endale kava tellida, kuid see ei t2henda, et omaenda hallolluse saaks saata puhkusele.


  5. Suur vahe on see, et DDRi aegadel ei olnud teemat eriti uuritud ja samuti ei olnud info kättesaadav. Tarvitati suht umbes ja suvalistes kogustes. Eriti kehtis see isetegijate kohta, ka Arnold pani väidetavalt pidevalt, mitte kuuridena. Nüüd on igal pool põhjalikud skeemid päevade, koguste, tervist toetavate abiainete, taastustsüklite, verenäitude jms kohta.

    Ma ei tea, kuivõrd Eestis need keelatud asjad üldse saadaval on, ja kui miskit pekkis, ei ole minu arust küll tervishoiusüsteemist mõtet erilist abi loota :lol:

    Põhiline vahe on selles, et ühed on anaboolsed ja teised kataboolsed steroidid :D

    Kusjuures legaalne ravi nende kataboolsetega võib olla väga ohtlik.

    Miks ma ei ole tarvitanud anaboolseid steroide?

    Esiteks ei ole ma kunagi p6denud kompleksi a la "kyll ma olen v2ike ja j6uetu"... teiseks olen ma saanud elevandiannuseid kataboolseid steroide... kuude kaupa, sest sellistest kuuridest v2ljatulek on pikaajaline. Taastumine sellest aga v6ttis aega aastaid. Haiglaravil olen ma viibinud korda korda 16.

    Ma ei soovita mitte kellelegi v2givaldset sekkumist oma hormonaalsysteemi. See on 6igustatud ainult eluohtlikus situatsioonis. Kui enam miski muu ei aita.


  6. No seda on raske tõestada, et see kava halb on. Ei saa ju öelda, et see kava ei toimi. Inimene võtab sellega alla ja paari kuuga mingeid tervisehädasid ka võib-olla väga ei märka. Ma olen piisavalt palju kuulnud inimeste arvamusi, kes selliseid dieete proovinud on. Kiidavad taevani - "võtsin kuuga 10 kilo alla!". Mis siis, et paljudel tulid need 10 kilo pärast tagasi, seda enam kava puuduseks ei peeta - öeldakse, et "ise olin loll, et rohkem sööma hakkasin".

    Ei 8elda, et loll... 8eldakse hoopis

    TAL EI OLE ISELOOMU!!!!

    Mul selliste dieetidega v222ga head kogemused...


  7. Tegin tema koos trenni 93-97aastal. Olen sinuga nõus, et mehel oli füüsilist eeldust liha kasvatada kuhjaga. Kahjuks läks ta seda teed nagu paljud noored. Peod ........ jne. Saame siiani vahel kokku. Teeb kodus ikka pidevalt trenni, kasvatab kahte poega. Umbes 5 ja 3 aastast.

    Tubli potsepp, kellel vaja ahju, kaminat pliiti teha võin tel. numbri anda.))

    Hmm... Tahaks enne m6nda tema tehtud ahju n2ha ka. Ma m6tlesin, et need oskused hakkavad juba k6ik hauda minema. :D Ys... meil oleks talle t88d kyll.


  8. Millest selline järeldus???

    Klassikalises kulturismis n2iteks. Mees, kes j2i alati silma. Pikka aega poseeris ta kunstikoolis grokiide jaoks. Ka mina olen teda joonistanud. Oli, mida joonistada.

    Ma olen teda n2inud ainult massiperioodil (ta oli pidevalt tunduvalt kuivem kui teised), tema v6istlemise kohta mul informatsioon puudub. Tead sa midagi rohkemat?


  9. Luukoe (ka hambad...) moodustumine ja raskej6ustik on t6esti positiivses korrelatsioonis. Yks kulturistide positiivseid harjumusi hammaste jaoks on kohupiima s88mine (loomulikult, kui ei harrastata rasvavaba toodete manustamist...) ja loomulikult ka suhkrutoodete ning pagaritoodete vaat et ellimineerimine oma igap2evasest menyyst.

    Kuid kaaries kui haigus... See teema ei ole nii lihtne. M22ravaks teguriks saab siin meie suuhygieen esimesel eluaastal, kas ema pani luti enne oma suust l2bi... kas lapsel oli oma lusikas jne. Kaaries on nakkushaigus.


  10. Khm...khm...et teil ikka l6bus oleks :D

    Iga loll teab, et üks korda üks on üks. Ants seda ei tea, sest Ants pole loll.

    Ants rahanumbrit ei tunne. Ants ei tunne üldse numbreid.

    Ühel päeval oli Antsul süda paha. Muidu on Antsul hea süda.

    Antsul tuli kord pliidi ees istudes tukk peale. Ants viskas tuki tulle tagasi.

    Ants unenägusid ei näe. Ants magab silmad kinni.

    Ants ei lähe kunagi külla tühjade kätega. Antsul on alati portfell kaasas.

    Ants teab, et kui kassid läinud, siis on hiirtel pidu. Ants on ka vahel hiirtega pidu pannud.

    Kui Ants tahab, võib ta oma välimust muuta. Ants on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Ants ostis pommidega kella. Ants tegi pommid kahjutuks.

    Ants ei lase ennast pehmeks rääkida. Ants joob ennast pehmeks.

    Ants võtab poodi sisenedes alati ostukorvi. Ants võtab ostukorvi ka poest väljudes.

    Ants joob vahel nii, et maa on must. Antsul meeldib põllul juua.

    Ants läheb vahel vihast siniseks. Muidu on Ants lilla.

    Antsul on hea muusikaline kuulmine. Ants saab kohe aru, kui muusika mängib.

    Ants on ainuke oma perekonnas. Rohkem Antse nende peres ei ole.

    Antsule meeldivad tõsised inimesed. Ants käib sageli peiedel.

    Ants ei ole ühegi naisterahva kätt palunud. Antsul on omal käed olemas.

    Antsule meeldib ristsõnu teha. Ants tõmbab igale sõnale risti peale.

    Ants läks kord naisega karvupidi kokku. Naine jäi rasedaks.


  11. Ei, söönud... ajan kuivatatud herned-oad idanema ja siis söön neid idusid-herneid-ube.

    Sama siin... piirdun hernestega. Mungoad ei meeldi. Ys maitseasi, mida te idandate.

    Kasulikum on alati ise idandada, kui neid poest osta.


  12. Nagu ma aru saan on tegu siiski eeldusega, mitte põhjusega või siis ei?

    Ehk siis, kui see paksu geeniga inimene toitub normaalselt, tervislikult, on norm füüsilise aktiivsusega, siis on ta ka norm kaalus?

    Või on ta ka normaalsete harjumuste puhul paks ja saab enda kaalu muuta ainult eluaegse dieediga?

    Dieet on halb s6na. Mul on v2hem toitu vaja, et kasvada, areneda jne.


  13. See ei ole vist siin uudis, et ma olen ysna innustunud koerteomanik... Eile tuuritasin Rahva Raamatus (Viru keskuse 3 korrus...) ja ostsin peale k6ige muu ka

    Koeraomaniku kokaraamatu, autoriteks M. Sallander, M. Corneliusson... Maksis see 25.- . Pealiskaudsel lehitsemisel tundus, et sobib...p2ris head retseptid igatsugu lemmikn2mmi tegemiseks.

    Yllatuseks leidsin sealt aga ka toiduainete tabelid ja kirjas mitte ainult kaloraazh, valk, sysivesikud ning rasvad vaid ka Ca, P, vit A, vit D ja vit E sisaldus.

    Arvutama peate natuke rohkem. Energiat m66detakse kJ (4,2 kJ on 1 kcal...).


  14. Ei ole leitud veel sellepärast, et asi ei ole ainult ühes-kahes geenis, mida oleks tol juhul lihtne kindlaks määrata, vaid mitmes geenis, mis kõik omavahel koos keskkonnaga toimides antud effekti põhjustavad.

    Näiteks hiirte fenotüübi pangas (ei tea kas nii öeldakse eesti keeles, aga see selleks) on täiesti olemas hiired, kelle järglased on normaalse toitumise puhul kõik ülekaalulised (fenotüübi nimi on "obese mouse" e. ülekaaluline hiir). Kui nende järglaste sööki aga rangelt piirata, siis näevad nad välja nagu tavalised hiired. Seega võib 100%-se kindlusega öelda, et ülekaalulisus on geenidega pärandatav.

    P2randatav t6esti ja ka loodusliku valiku t6ttu on enamus meist pigem n8 geneetiliselt paksusele kalduvad.

    Mis on aga syydi selles, et inimesed on paksud ja samas on nad n2ljas?

    Toiduainet88stus kasutab j2rjest odavamaid ja odavamaid tooraineid, k6ik kipub olema hirm palju t88deldud, sinna lisatakse X maitsestajaid, l6hna- ja v2rvaineid ja loomulikult ka konservante.

×