Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Aile


  1. Aga vot, Sinu osas Bonsuna, ma ei teagi (veel) täpselt, kes sa oled! Kui ma seda kava asja käisin uurimas, siis seal ei ole kava koostajate hulgas nime Bonsuna. Ja ise ma (veel) nii teadlik ei ole kulturiste nimede, kasutajanimede ja piltide kokku viimise osas. Anna mulle igaks juhuks palun teada, mis su õige nimi on! Kuigi, kui ma kava tellin, vbl peaksin Otti eelistama? Teda saan ehk vähemalt Revalist vist näha vahest, kuigi ega ma tea ka, kas see lõppkokkuvõttes midagi juurde annab. Üldiselt ma ei oma mingeid eelistusi eriti, kelle käest seda kava siis tellida.

    Ja muide, minu meelest oleks etem, kui spetsialistid oma õigeid nimesid siin foorumites kasutaksid. Mis on nt OldMani ja Jrx õiged nimed? Jep, kulturiste maailmas kindlasti teatakse aga mina nt ei tea! Ok, Jrx nime juhuslikult sain mingist artiklist teada, kuid paljude teiste nimesid ei tea siiani.

    Ja veel fitness veebi tegijatele! Minu meelest võiksid siin olla üleval ka treenerite/spetsialistide CV-d. Nt hiljuti rääkisin oma tuttavale kehkaõpsile Fredi toitumispõhimõtetest rasva põletuse osas. Ta oli veidi kriitilise meelega ning küsis seepeale, mis ta täpne haridus on? Mis ülikool, mis eriala jne? Ma ei teadnud eriti vastata. Mingi litsents on siin veebis mainitud treenerite lingi all, kuid ka Google ei andnud enam infot. Kui te olete siin profid treenerid/spetsialistid ja kõrgelt haritud, ei tohiks ju häbeneda oma CV-sid! :D Mind küll huvitaks selline sportliku ja haridusliku elutee käik huvipakkuvate treenerite osas.

    V2ga viis. Hea l2henemine.


  2. Eks nende soovitustega on nii, et sellest hoolimata ei pruugi sa leida üles neid õiged mudeleid, mis sobivad. Seega ei jää muud üle kui vajadusel lasta need sobivaks õmmelda personaalselt õmblejal. Kui seda teenust ei tarvita, ei pruugi selle idee peale tullagi. Ise aga kasutan seda võimalust, sest sageli lihtsalt muud üle ei jää. Ka teksasid annab kohendada paremaks puusade ümbert. Võid mult personaalselt mu õmbeleja kontakte küsida, kui lõpuks sobivat firmat ei leia.

    Yhe hea 6mbleja telefoninumbrist ei ytleks minagi 2ra.

    Ette t2nades...


  3. Kas mõni firma lihaselistele jalgadele hästiistuvaid teksasid ka teeb ? Enamik teeb selliseid, et puusast jääb alati üle ja reiest alati puudu. Isegi kui reied ja kann parajad on siis vöökoht ikka ujub kusagil kauguses. Zara teeb üldse selliseid, et hiigelpaks kann ja siis kaks hernekeppi all :D

    Lohmakaid kotte justkui ka ei taha, ikka hästi peaks istuma. Disaini võiks ka olla.

    Kas Roxy teksad j22vad lohmakaks? gasp i v6iks ka proovida.


  4. Rusikareegel on, et liigsest alakaloraazhist v2ljatulek v6tab aega kaks korda nii palju, kui alakaroraazhis oldud aeg.

    Ys VARU KANNATUST!

    Kuidas toituda?

    1. Imikurezhiim oleks kehale k6ige v2iksema stressiga (kolme tunnised vahed, toidu hulk v2ike st maksimaalselt 150 g korraga).

    2. Nii t2isv22rtuslik kui v6imalik (v6imalikult kodumaine ja v2rske) ja nii puhtalt valmistatud kui su maitsemeel lubab. Kasuta palju rohelist maitsestamiseks. V6imalikult v2he keemiat ja igatsugu imelikke segusid. Luba endale iga p2ev ka natuke tumedat shokolaadi.

    Keskendu maitsele, mitte oma kehakaalule.

    3. V6imaluse korral kata omale laud nii h2sti, kui aeg lubab ja s88 aeglaselt ning keskendu 100% s88misele. Kujunda rituaale.

    4. Kas sa magad h2sti? See k6ik on seotud... Kui ei siis tee k6ik selleks, et sul kujuneks hea ja sygav uni.

    Kas sul j2i midagi arusaamatuks?


  5. Ñåãîäíÿ î÷åíü çäîðîâî, ÷òî êóëüòóðèçì è ôèòíåñ íà ïîäú¸ìå: äóìàþ, ÷òî ýòî áîëüøàÿ çàñëóãà è ðàáîòà EKFL. È åñëè òàêèå ïåðñîíû, êàê òû áóäóò â ýòîì ó÷àñòâîâàòü, òî íàø ñïîðò òîëüêî âûèãðàåò.

    Spasibo za kompliment :D


  6. Nimelt kumb võtta, kas crosstrainer või mingi stepper-imevigur mis jäljendab jooksmist? Üks oleks nagu väiksema liikumisraadiusega, jalad ja käed käivad ette-taha, teisega oleks aga see tallamismoment ka sees, nagu jooses. Et siis kumb?

    Et asjad selgeks teha, kõik selle foorumiosa ja seadme endaga, see EI ole MULLE. Vot, asjaga oleks suhteliselt kiire, niiet olen tänulik kiirete vastuste eest.

    Mulle meeldiks see imeviguri variant.


  7. teen ettepaneku moderaatoritele et selle heli ip aadress ära plokeerida, muidu mine sa tea

    ...et mine sa tea, mida? Tuleb l2bi v6rgu fyysiliselt murdma? T2na blokeerid yhe aadressi, kui ta on piisavalt pysiv, tuleb kuskilt mujalt veel suurema innuga.

    Eks me k6ik ole siin "tattipritsimist" n2inud ja saame ka tulevikus n2ha. Ei ole midagi uut siin p2ikese all.


  8. Tubli!

    K6ik peab olema tasakaalus siin ilmas... :D

    Asi ei tundu mulle mitte ainult laktoositalumatusena. Kolmeks kuuks (v2hemalt) j2ta k6ik piimatooted v2lja ja kui hakkad oma kehale uuesti neid "tutvustama", v6ta ykshaaval. Soovitan alustada keefiriga. Kohupiim ei ole kerge seedida, sama on paljude jaoks jogurt.

    Selle kolme kuu jooksul v6iksid tarvitada ka kehast myrke v2ljaviivaid teesid (detoksifikatsioon).


  9. Tere

    Tegemist suhteliselt suure murega minu jaoks. Ei oska kellegi poole pöörduda, seega alustan siit.

    Alates 11 eluaastast tekkis mu jalgadel lihasdüstroofia.

    Kehakaal ja kõik on normis, piht peenike jne. kuid mureks on suured sääred ja reied.

    Suured küll, kuid jõud suht koht väike. Tegelen palju aeroobsega, lisaks jõusaal (aeroobne ja kergete raskustega tõstmine jalad ja käed), ujumine ja venitused. Toitumine on paigas.

    Kas ja kuidas sellest oleks võimalik jagu saada, sest oma spordialal on see suhteliselt koormav ja vaevaline, samuti häbenen seda väga.

    Ootan kõikide abi, kasvõi infot kelle poole peaks sellise murega pöörduma või mingeid ideesid kuidas seda muuta.

    Tänan

    Lihaste kõhetumise ja nõrkusega kulgevate haiguste ehk lihasdüstroofia all kannatab Eestis vähemalt 1500 inimest.

    Lihasdystroofiat on yheksat liiki. Milline siis teil on?

    yks n2ide

    Kaldun arvama, et kasutate s6na, mille t2hendust te ei tea.

    V6ibolla hoopis hypertroofia?

    vist isegi mitte hypertroofia...loe seda artiklit...

    klikka siia


  10. Ega k2tt ette panna ei saa... <_<

    S88ge, mida te aga heaks arvate. :)

    1000 aastaseks elada ei yrita, kuid proovin olla nii tegus kui v6imalik ja nii kaua kui v6imalik. Kui tahan magusat, siis eelistan v6imalikult looduslikku magusat.

    Kellel k6rvad see kuulgu. Vaielda v6ite kellegi teisega. Mina laboris ei istu, usaldan oma k6hutunnet ja see ytleb mulle, et kunstlikud magustajad on totaalne kr2pp.

    • Upvote 1

  11. Me v6ime teda vajadusel v2hendada ja selle paiknemist6en2osus s6ltub ysna paljudest teguritest (n2iteks stressitasemest, seksuaalelust, igap2evastest sisseharjunud liigutustest ja ka toitainetest, mis siis m6jutavad yhe v6i teise hormooni produktsiooni).

    AileKuuda, kas sa võiksid rääkida sellest, kuidas seksuaalelu hormoonid mõjutavad rasva paiknemist kehal?! Milline osa koostöös muude teguritega? Seda, et hormoonid on kehakaaluga seotud teame kõik, ka seda, et seks (selle isu või isutus) on hormoonidega seotud. Seda aga et seksuaaleluga on võimalik rasvade paiknemist mõjutada, kuulen küll esimest korda! Iseenesest muidugi peaks korralik seks mõjuma stressialandavalt ning südamele tööd andma, kuid ilmselt vihjasid keerukamatele skeemidele?

    Ma ei tea, kuiv6rd nyyd keerukas...

    Regulaarne suguelu (st v6imalikult stressivaba...ylepingutamata jne)m6jutab ka meie esiteks suguhormoonide taset, mis teeb meid yleyldiselt vitaalsemaks koos suurema vitaalsusega ei ole meil ka sellist vajadust kortisooli j2rele. Kui sa nyyd loed seda artiklit koolituse kohta, kus Fred Antson k2is siis saab ka seksuaalelu ka suisa piirkondade m6jutamisega siduda...

    Naistel peaks hea regulaarne suguelu v2hendama talje ymberm66tu ja suurendama reie ymberm66tu. Oleks minu loogiline j2reldus.


  12. põhiline on see,e t kui ma kapsli võtan hommikul näiteks, siis just sama päeva õhtul tekib veider tunne ja järgmisel päeval on selle jätkumine garanteeritud.

    aga kui targemad nüüd ka koostist vaatasid, siis...pole ju midagi kahtlast?

    Kui on selge, et halba enesetunnet tekitab just see kapsel, ei maksa seda v6tta. Korra v6id seda proovida koos s88giga, kui ikka tekitab halba enesetunnet, siis see sulle lihtsalt ei sobi.


  13. aga terve muna ei koosne ju valgest?

    muna (60 g):

    - 81 Kcal, 5.4 g rasva, 7.2 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

    Kaloreid kokku: 81 Kcal

    Rasva: 5.4 g.

    Valke: 7.2 g.

    Süsivesikuid: 0 g.

    Kiudaineid: 0 g.

    munakollane (100 g):

    345 Kcal, 31 g rasva, 16 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

    munavalge (100 g):

    41 Kcal, 0 g rasva, 10 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid


  14. Seal "skeptiku" lehel oli neist koopia vist, aga midagi erilist lugeda ei olnud.

    Levin ise oma kodulehel metoodikast ei kirjuta, annab ainult meetodite nimed, nii et üsna palju tuleks internetti kammida, enne kui midagi põhjapanevat arvata.

    Uuringud igatahes tehakse "katseklaasis", nii et mingi iva võib skeptiku jutus olla, aga võib ka mitte olla.

    Skeptik (Aleksander Laane) on yks minu s6pru, st seda artiklit ma tean.

    Kas ma inimestele soovitaks seda testi? Suhteline, kui inimesel on raha piisavalt ja tema enda arusaamine toitumisest on nigelav6itu, samas n8 k2ttesaadavus ylihea, tekkinud on X symptomid, mille p6hjusi ei oska keegi seletada. Siis on parem testida.

    Mingi raudreegel, mis toimiks ka ilma testimata?

    2ra s88 asju, mis on sinu esivanemate seedimisele v66ras olnud. Igatsugu molluskid on eestlasele tavaliselt OUT. K6iki piimatooteid ei saa panna yhte patta. M6nele v6ib olla tundlikkus, m6nele mitte. 2rge tehke mingeid X segusid lihtsalt selle p2rast, et maitseb.

×