Jump to content

Thom

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Thom


  1. Probleem selline. Olen nüüd siis käinud poolteist kuud jõusaalid ja võtnud asja suhteliselt tõsiselt. 3-4 korda nädalas trenni ja ikka intensiivselt tund kuni poolteist teen. Juba pärast kolmandat nädalat lõi valu vasakusse küünarnukki, kui raskust kinni hoidsin kuskil masinal(eriti kui piitsa tegin). Nädal aega tagasi tuli ka parem küünarnukk kaasa, täpselt sama jama. :blink: Lisaks on üleeilsest saadik valu selja keskel, paremal pool. Kui mingi teatud nurga all ennast kallutan või kummardun on terav valu.

    Nüüd käingi saalis nagu sant.

    Et mis ma nüüd siis tegema peaks, et oma valudest üle saada?

    Mõtlesin juba, et peab trenni lõpetama, kui neid probleeme juurde tekib :lol:

    Aga sooviks ikka edasi käia :ph34r:


  2. Ma käin ka revalis, aga enne käisin pool aastat flexseris ja kui revalisse esimest korda tulin, siis jäi suu lahti, et kui suur, palju masinaid jne. :) Isegi pesemis võimalused on revalis paremad. Aga süües kasvab isu. Olen kuulnud, et planet spordis on väga head tingimused ja nüüd vaatan sinna poole vaikselt, hind on ainlt soolane :)


  3. Nõustun täiesti!Lase nüüd natuke ajal mööduda ja küll ka tulemused paranevad!Leia omale sobiv kava ja mis KÕIGE tähtsam,toitu ÕIETI!Tarbi piisavalt valku.Alustuseks tee ni mõni aeg ilma toidulisanditeta trenni,aga kui isu nende järgi järsku tuleb või areng jääb tõesti toppama,siis osta omale korralik proteiin...eriti ei soovita neid massilõgasid.

    Mis ma ikka oskan õelda,

    Edu edaspidiseks!

    Äkki soovitad mõnda algajale sobivamat valgupulbrit? Või neid erilist vahet ei ole?


  4. Selline küsimus, et mida peaks tegema, et võimalikult kiiresti suudaks suuremaid raskusi suruda??

    Kunagi kaua aega tagasi suutsin nii umbes 55kg. seeriaid teha. Nüüd max. 30kg. ;)

    Ja natukene imelik on kangiga vehkida, kui ainult kaks väikest parankat seal otsas on.


  5. Selline küsimus.

    Olen 17 aastane ja 186cm pikk, kaalu ainult 75kg. Toitun kuidas juhtub.

    Käisin eelmine aasta nii umbes 5-6 kuud jõusaalis, kuid lihaseid eriti ei tulnud. Võib-olla natukene jõudu..

    Suvi oli vahel ja nüüd on kindel plaan ennast korralikult vormi ajada. Idee on ka kasutada mingeid toidulisandeid/valke/proteniin või midagi sellist, aga ei ole aineid enne tarvutanud.

    Sooviks infot selle kohta, et mida oleks mõtet alustuseks kasutada, et kiirendada/suuredada lihase tulekut?

    Kuidas peaks toituma?

    Ja kust leida algajatele mõeldud treening kava?

×