Jump to content

Hi

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Hi postitused

  1. Jobusid rohkem kui rubla eest!

    fu..ing freakshow
  2. selja kohta küsimus

    Ületõmme, jõutõmme ,ettekallutatult hantlite ja kangiga ning ka ettekallutatult lendamine ja ploki tõmme lai, kitsas ja keskmine haare, pealt ja althaardes jne.
  3. selja kohta küsimus

    ületõmme teeb selja lailihase ülemisi osi ja hantli tõsted ettekallutatult lailihase alumisi osi
  4. Sipelga 14

    Varsti algab uus kodumaine komöödiasari !!!!!!!!!!!!!!! Sipelga 14 KANAL 2 11.02.2007 kell 17:00 Kodumaine komöödiasari viib meid kuulsusrikka Õnne 13 naabruses asuvale Sipelga tänavale. Sealses majas nr 14 pesitsevad aga sootuks teistsugused tegelased kui Alma või Johannes. Sellelt aadressilt leiame Eesti esimese kosmonaudi Jaan Zorro, kroonilise alkohooliku Uno Nisu, naistejuuksur Mardi koos oma naise ja kurja ämmaga, rullnokad Petsi ja Aiku ning aeg-ajalt astub läbi ka Martin Müürsepa ehk Mürka tagumik. Legendaarse "Wremja" uustöötluse peaosades Jan Uuspõld ja Dan Põldroos, stsenaristid Andrus Kivirähk ja Mart Juur.
  5. Soovitatav jalats

    Ma olen sokkis ja väga hea on (teeb jalad tugevaks) !!
  6. video

    japanese game show - learning english 1)video American Idol 1)video So you think you can dance 1)video
  7. Kätetu!

    Üks video veel, mis paneb mõtlema Can Worlds Strongest Dad
  8. Kätetu!

    RESPEKT !!!!
  9. Eeskuju noortele!!!

    Kas need lihased olid pärisv vä ?
  10. Toidulisandid

    Ei soovitaks neid alguses üldse kasutada. Kui ilma mitte kuidagi ei saa siis võib see võimaluseks tulla.
  11. Selline asi on küll võimalik, sest kui sa võtad proteiini pikema aja vältel siis keha harjub sellega ära ja leiab lihtsama mooduse valgu saamiseks ehk mitte toidust vaid pulbrist mida sa võtad, mis organismile kergem tee võrreldes tavatoidust valgu omastamisega. Nii ja kui proteiini võtmine kiireti katki jätta, satub organism segadusse, kuna ei saa enam valkainet kergemat teed ja pole ka toidust omastamisega harjunud. Nii võib tekkida valguvaegus ja inimese keha hakkab ennast lammutama, et saada vajalik valgu kogus kätte ja see valk tuleb kõik olemasolevate lihaste arvelt. (Vähemalt see on minu nägemus asjast!)
  12. Rate.ee

    Ma ütlen tavaliselt reidivendade kohta reidipe..d, või tukavennad. Nii pinda käib, et need vennad sellised ilueedid on ja tahavad tähelepanu ja kõige naljakam, et nad harjutavad veel oma poose kuidas pildile jääda mis on nagu nii üle pingutatud. Aga jah võibolla olen mina hoopis imelik..........(eks me kõik ole, omamoodi).
  13. Millest koosneb teie koks ??

    Piim ja lahustuv kakao või siis keefir ja kamajahu
  14. teeeere

    Ma joon ikka kuskil 2-3 tassi tumedat teed päevas. Ja pärast on näha mis tassist on joodud kuna tume tee annab vist kõvasti värvi sest enamus tasse on seest pruunikad kust joodud on.
  15. rasvapõletus

    Sa mõtled selle "sõbra" asemel hoopis ennast vist ?
  16. kas olen alakaaluline?

    184cm ja 70kg
  17. Eestis on jah haridustase kõrgem kui paljudes teistes maades nagu ma kuulsin et Hiinast vist tulid mõned ülikooli lõpetajad Eestisse Estonian Buisness Schooli äri õppima ja tuli välja et nende teadmised ei kündinud põhikooli tasemenigi. Ja võin õelda kuna õpin ise tehinkumis et eestis olevad tehnika spetsialistid on välisriikides väga tunnustatud .
  18. korvpallur jõusaalis ?!

    Kui ma algul trenni tegema hakkasin surusin 40kg ja kuskil aasta hiljem 70kg.
  19. Supreme Fighting Challenge

    Venita jalgu siis ei jää jalad kinni
  20. Imelik mul sõber ütles (1a elas Ameerikas vahepeal) et sealne haridustase ei olegi nii madal aga elu on küll ikka si..aks kergem. Võibolla on ongi see mugavus ja lihtne elu mis ameeriklasi "sellisteks" muudavad .
  21. Kõndimine

    Kuna käin jala päris palju ja eelistan jala käimist rohkem kui ühistranspordiga liikumist siis tekkis küsimus mis head omadused kõndimisel on ja mis on jala käimise halvad omadused. Olen kuulnud et jala käimine pidi arendama sääre lihaseid, võhma ja hoidma pea selge.
  22. Ragisevad liigesed

    võibolla on viga laguainetes mis on ladestunud liigestesse ja muudavad need naksuvateks ja jäikadeks.
  23. Seljalihased

    Võibolla võiksid jõutõmmet teha tühja kangiga või hoopis ilma raskustetta nt 100 korda ja rohkem see mõjub seljale hästi.(ise teen vahest ilma raskustetta "jõutõmmet" kuskil 200 korda ja see tugevdab selga päris korralikult ja ennetab vigastusi. )
  24. Kulturismi vabakavad

    Leidsin ka ühe päris head video : -http://www.youtube.com/watch?v=7JMWhgWPG10
×