Jump to content

Hi

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Hi postitused

  1. Poiss minestab võistlustel

    tee uuesti link parem
  2. Probleem näoga

    toidulisandid võivad küll põhjustada vistrike ja akne teket näol ja seljal
  3. Kätekõverdused

    Võibolla õlaringid mingite kergemate raskustega võivad asja leevendada (tugevdavad sidemeid ja hoiavad liigese omas pesas)
  4. Võibolla on kapillaarid ummistunud ja sellest tuleneb peavalu?
  5. Basic toidulisandid

    BASIC Protein 90 2500g - 398,00EEK BASIC Protein 90 1000g - 140,00EEK Mega Gain whey 1100g - 190,00EEK Mega Gainer XXXL.2 3000g - 330,00EEK Need hinnad on tõesti odavad, äkki põhjuseks mitte nii kvaliteetne valk
  6. Triitseps

    Prantsuse surumine = hantli surumine kukla tagant(kahe käega)!
  7. Tee pingi peal keretõsteid ja jõutõmmet ilma raskusetta min. 50 korda järjest(pikad seeriad v üks kord mitu sada järjest kui jaksad, peaasi et raskust ei kasuta)
  8. Kõht on ette kasvanud.

    Mitte selline pekine vaid lihtsalt kõht - äkki saaks täpsemalt (nõrgad kõhulihased mis seedeelundkonna tekitatud rõhu tõttu väljapoole kaardu on või lihtsalt rasvaprotsent on suur.)
  9. Kus sa sellist jama oled kuulnud ? Kui ohutuse peale mõelda siis tekib küsimus, et miks inimesed üldse sporti teevad, sport on ju nii riskantne ala?
  10. Miks käed siis sirgeks ei lähe?
  11. Mina soovitaks just laiemalt hoida, kuna kitsama haardega on õlavars kehale lähemal ja trapets rohkem venitatud kui kokku tõmmatud ning ei teki kangile patja alla.
  12. Juku juust

    On ka juuste mille valgusisaldus on üle 60%. Ise olen suur juustusööja ja söön sellist juustu nagu Sportjuust - ma ei tea miks selline nimetus?
  13. kreatiin

    Kreatiin Organismi loomulikes biokeemilistes protsessides sünteesitud aine, mis on kiireks energiaallikaks lihases. Teadusuuringud näitavad, et kõrged kreatiini doosid (~20 grammi päevas) võivad suurendada kreatiini hulka lihastes, kuid oodatud tulemus – lihasjõudluse suurenemine – ei ole igaühel saavutatav. Kreatiin töötab energeetilise abivahendina eelkõige sprindis ja on abiks ka taimetoitlastele. Kreatiini pikaajalised toimed on aga teadmata. Kuna kreatiin eritatakse neerude kaudu, siis võib pikaajalise kasutamise korral kujuneda neerukahjustus.
  14. MA mõtlesin et õllekõht ei ole tingitud ainult rasvast vaid ka lõtvadest ja nõrkadest kõhulihastest mis magu omal kohal ei hoia ja sellepärast selline soovitus et tugevdada ka kõhulihaseid ning neid vähe "pingutada"
  15. Tee rohkem kõhtu ja just pikki seeriaid(kasvõi iga päev)
  16. The best breakdance

    No jah võibolla küll, aga tavaliselt on kombeks öelda nii pärast kellegi keerulist etteastet, trikki või sooritust.
  17. The best breakdance

    Tehke järgi otseses mõttes , PT london katsu nüüd olla ja mõni tund sügavat und ei tee sulle paha
  18. tomat:P

    No vot, jälle targem :D
  19. Istudes kangi surumine eest

    Siis sa ei tee harjutust täie amplituudiga nagu peaks
  20. Istudes kangi surumine eest

    Istud maha pingile, selg sirge võtad kangi kätele ja surud rinnalt otse ülesse (MITTE KUKLA TAGANT VAID EEST E RINNALT) hingates jõuliselt välja.
  21. hingamine harjutuste ajal

    mitte pingutuse lõpus vaid kogu pingutuse vältel pigem
  22. Toidulisandite tarbimine

    Ma olen üle aasta trenni teinud ja pole kordagi toidulisandeid võtnud, ega võta ka
×