Jump to content

Hi

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Hi postitused

  1. Haarde tugevus

    Tee rebimist (võtad ajalehe ja rebid aina väiksemateks tükkideks näppudega) ja kerimist (nt paned harja varrele rihma peale, rihma otsa raskuse ja kerid raskuse ülesse algul ühtepidi ja siis teist pidi, peopesad sissepoole ja väljapoole),Siis on veel võimalus kätekõverdused sõrmedel, rippumine, tennisepalli pigistamine, ketaste hoidmine näppude vahel.
  2. Ühe löögiga teadvusetuks?

    Fight Science - kokku 10 osa ning minuarust väga huvitav - LINK PART 1
  3. kuidas seda nimetatakse ))

    Väga haiged tüübid
  4. Ühe löögiga teadvusetuks?

    Mõtled vist midagi sarnast -- link
  5. Ühe löögiga teadvusetuks?

    Miks selline küsimus ?
  6. Mul oli sarnane juhus kuskil kuu aega tagasi selles uues K-raua poes mis avati alles. Poodi sisse minnes ei olnud midagi, aga mida aeg edasi seda imelikumaks muutus pilt ja kordinatsioon. Varsti pidin poest väljuma ja istuma minema. Pärast väikest istumist märgatavalt paremaks ei läinud ja läksin õue ja kuna kommid mida ostsin asja paremaks ei teinud, mõtlesin et äkki vererõhk on lihtsalt nii madal ja hakkasin lihtsalt sörkima et pulssi tõsta ning asi läks nati paremaks, kuid pärast jalgsi kojuminekut tekkis ränk peavalu. Ma ei oska õelda mis selle põhjus oli , kuid peab mainima et mul on ka suht. madal vererõhk ja trenni tehes on just kindel olla et pilt tasku ei lähe.
  7. Algaja

    Ma arvan et sul pole kõhulihseid mida rasva alt välja tuua, kõigepealt tuleb üks korralik massitsükkel ära teha ja siis .......
  8. Kus trennis käid ja kus elad???

    Käin zelluloosis ja kuidas seal Kalev Spas on?
  9. Massilisajad

    Kas keegi midagi selle massilisaja kohta oskab öelda - link?
  10. surumise rekord

    The current world record for the heaviest bench press is at 1010 lb which was set by Gene Rychlak. It must be noted that the different federations have subtly different rules on technique, the equipment that is allowed and whether performance enhancing drugs are tested for. The heaviest "raw" bench press (without equipment such as bench shirts) is 715 lb by Scot Mendelson.
  11. surumise rekord

    LINK
  12. vajadus "väristada!

    Mul koolis sama probleem ühe vennaga kellel jalg tantsib isegi siis kui muusikat pole, vahet pidamata ning ma ei usu et see tantsu tõbi ka on.
  13. Inimkeha on võrratu

    Coca cola happelisust peaks siis saam vähendada kui pigistada tassi ennem joomist sidrunimahla ?
  14. Inimkeha on võrratu

    Äkki keegi oskab soovitada aluselisi toiduaineid(ise olen kuulnud et roheline tee pidi hea neutraliseeria olema)?
  15. kohupiim ja kodujuust

    kahupiim ilma rasvata pole enam kohupiim
  16. Bono kohuke

    Ma ka kala ei söö aga kana ja sealiha on küll head(ja loomset valku saab ka munast niiet katki pole midagi).
  17. Jalgade treeningu Tähtus ?

    painutaja = jala biitseps
  18. Kava!!

    Sooviks samuti kava (jõusaali võimalus 7 päeva nädalas) jõunäitajate parandamiseks hetkel rinnalt surun kuskil 85kg, kaalun mingi 69-70. Hillar_in_msn@hotmail.com - suured tänud
  19. Jalgade treeningu Tähtus ?

    Mitu korda nädalas oleks norm. jalgu teha (lihasmassi kasvatamise eesmärgil) ?
  20. jooks ja põlved

    Asfaldil ära küll jookse ja kui kuhugi jooksma lähed siis metsa või asfalteede kõrval oleval rohul (rannaliiva ja sambla peal oleks veel parem), need summutavad põrutust.
  21. Bono kohuke

    Kusjuures K kohuke on kah päris hea ja Stockmanis maksab 3.10 kr niiet päris odav
  22. Valu kaela piirkonnas.

    vales asendis magamine
  23. Jalgade treeningu Tähtus ?

    äkki keegi oskab mingit head jala kava välja pakkuda ?
  24. Probleem näoga

    nädalas 1-2kg - see on ju meeletu, mitu korda nädalas trenni teed?
  25. Poiss minestab võistlustel

    link -ah juba tegin ise
×