Jump to content

Hi

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Hi postitused

  1. Pilte Arnoldist

    Paljuga ta biitsepsit tegi ühel pildil ?
  2. Jalg ja selg!!!

  3. Vees Jooksmine...

    Ujumisel süda ei saa piisavalt vatti kuna keha on horisontaalasendis ja süda peab vähem tööd tegema, see vees jooksmise idee tundub päris hea olevat, nagu ka liival jooksmine
  4. Armukesed.

    Puhta loogika ehtne näide
  5. küsimus

    Valgu ja süsvesikute suhe peaks olema 1:2 (süsivesikuid 2 osa ja valku 1 osa nt 30gr valku ja 60 gr süsivesikuid). Hera80 on 76% valgusisaldus e 100gpulbrit = 76g valku e 50g pulbrit = 38g valku.
  6. Käsivars

    Nad kasutavad kohustuslikke kaelatugesid mis suurema osa koormusest ära võtavad
  7. Kerepainutused külgedele

    ma teen kerepainutusi hantlid käes
  8. Pisikerosin Palju Õnne

    Milline kokkusattumus mul on ka täna sünna, aga palju õnne ka minu poolt!!
  9. Jõutõstjad EESTIle 2 pronksi !!!

    Palju õnne ka minu poolt heade tulemuste eest
  10. Nojah mõned kasvavad juba 15 oma kasvu nii pikkuselt ja laiuselt täis ning eks need raskused tulevadki just loomulikust jõust ja geenidest (luustiku struktuur ja muud eeldused).Aga on inimesed kes oma pikkuse ja laiuse hiljem täis kasvava ning nii varajases eas oma kaaslastest palju kergemad ja nõrgemad on e siis aeglasema füüsilise arenguga. Neid inimesi ei saa eriti nii varajases eas võrrelda kuna nende loomulik areng pole nende teha. Võrrelda saaks juba inimesi kelle eluiga on 25 ning loomulik kasv täis,ning edasine nende enda teha, vähemalt on see minu arvamus asjast.
  11. Hera80 või BCAA 1000 ?

    Ise kasutan ka hera80-nt ja piimaga juues on nagu jäätise kokteil (endal šokolaadi maitseline ) ja muidugi hind on kah suht soodne
  12. Mina toetan ka Eesti Vabariigi valitsust, eriti Andrus Ansipit
  13. Suurema osa valgust saad piima- ja lihatoodetest, kui nendest ei tule vajalikku valgukogust kokku, võid kasutada hera80-nt. (ise kasutan sama lisandit)
  14. Pronkssõdur

    Ma järeldasingi sinu jutust, et mõistust EI ole võimalik osta
  15. Pronkssõdur

    Skini palju sulle maksti selle jutu eest?
  16. Pronkssõdur

    Nagu laps kommipoes, silmad säramas, naeratus kõrvuni, aga ma ei näe siin viha millest see kõik alguse sai, vaevalt see vend jagab mis toimumas on, kuid oma võimaluse on ta juba leidnud, et oma seisukohti pronkssõduri kohta teistelga jagada. Varsti seisab see pilt tema enda kooli seinal kirjaga OTSITAKSE
  17. Pronkssõdur

    Tuleks venelaste seas mingid flaierid laiali lasta või neile harivaid filme näidata ,et nad teaks ka mille eest nad "VÕITLEVAD", hea võrdlus pronkssõduriga tuleb välja bugati postitusest MONUMENT2, milles võib näidata kuidas venemaal toimitakse sellistes olukordades
  18. Pronkssõdur

    Olin ise eile terve öö üleval väljas ja sõitsin rattaga, asi oli tagsihoidlikum võrreldes pronkssõduti juures toimunuga, pärast inimeste laialiajamist liikus linna peal palju selliseid 3-6 mehelisi kampe kes aknaid puruks peaksid ja poode rüüstasid. Minu enda silme all löödi paberi tänaval oleva sportlandi aken sisse ja üks mees jooksis sealt adidase karbiga välja. Stockmani kant oli täis adidase jalanõu karpe. Reklaami tahvlite klaasid olid puruks (Gonsori tänaval jne). Rüüstajad ei tegutsenud mitte ainult vabaduse väljaku kandis aga ka mujal kus politseid polnud. Alguses kogunesid noored venerahvusest märatsejad tammmsaare parki. Seal löhkus üks venelane valgustus posti ise röökides nagu rock kontserdil. Pärast mindi Vabaduse väljakule kus politsei hakkas vabadusekellade poolt inimesi ära suruma. Kasutati veekahureid ja paugukaid. Löpuks saadi venelased laiali aetud kuid selle aja jooksul oli linn juba palju kahju saanud. Nägin ka tavalistes riietes ja tavalistes autodest välja hüppavaid meeste kampasid kes osutusid politseiks, pärast kui selja tagant kumminui välja tuli ja rüüstajad vastu maad suruti. Palju rahvast tuli lihtsalt vaatma mis toimub, palju rahvast oli purjus ja tahtsid lihtsalt palju action-it oli ka neid kes ainult varastamise peale tulid ning need olid ka alla keskmise elatustasemega venelased kes olid töötud v elukustselised vargad.
  19. Pronkssõdur

    kogume rahva kokku ja lähme taguma
  20. Mis arvate kavast, toitumisest?

    7 päeva nädalas trenni ja mitte ühtegi päeva puhkust ?
  21. valgujook enne magama minekut

    Joo parem keefiri v petti
  22. Palju seda piima jooma peab, et vajalik valgukogus kätte saada ?
  23. ületreening

    Nojah siis on asi selge, ma olen vähe palju trenni teinud siis vist, kuna endal viimasel paaril nädalal natuke imelik olla (uimane, nõrk, pea käib ringi jne) Eks siis tuleb nati vahet pidada
  24. veredoonorlus

    Kas saab verd anda kui oled tarvitanud kreatiini , massilisajat v mõnda teist toidulisandit ?
×