Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by intsu007


  1. Ise 18 aastane, peaksid teadma küll kuidas sellistel suu kinni panna. Ime et üldse nii väikese lapse sõnade peale reageerid.

    Ta kaebab emmele ära ja siis saan mina sõimata B)


  2. Ja sind kotib 12 aastase vennatütre jutt :S ?. Kui sa selliseid asju südamesse võtad ja kui sind teiste arvamus niiväga huvitab siis kaua sa küll jõusaalis ei suuda käia.

    kle, ma pole seda südamesse võtnud, ma tahtsin vaadata kas kellelgi on sarnaseid kogemusi, ja igatahes, kui sa korra oled juba jõusaalis käima hakanud siis sa seda maha ei saa jätta, igatahes minuga on nii. Mulle on 12 aastasest peale meeldinud raskustega mängida, aga trennivõimaluse sain eelmise aasta novembris


  3. Ja siis kaugemal näitasin ühte sellist kõhu ja sangadega lõdva tüüpi, kellel lihast polnud ollagi. Küsisin, et kas ma peaks siis tõesti samasugune lõdvik olema, tema vastas, et see on ju kena.... ;)B):D OHSAPERSIKNOH... mul polnud rohkem sõnu! ;)

    ah sa rsk, päris hea ju :D


  4. Mis asja, ise arened normaalselt, aga enesekindlust ikka pole? Sihuke eit tuleb õigete sõnadega lihtsalt paika panna.

    ma ütlen ausalt, seda eite ei pane sõnadega paika, aga need eided vaatavad ainult näojoonte järgi, ilus nägu peab olema siis on ikka õige, keha olgu milline tahes


  5. kes neist naistest ikka aru saab B)

    koos ei saa elada ja ilma ka mitte ;)

    ise olen ka kõvasti mõõda päid jalgu saand, et miks sa tahad selline olla nagu need seal pildil ja ära ikka taha

    see on sellepärast, et naised pole musklitega harjunud, kui kõik mehed areneksid loomuliselt sellisteks nagu näiteks Kalmus, siis oleks asi teine

    Siis käivad mehed jõusaalis et kõhnaks saada ;) ja naistele ei meeldi, et miks sa tahad ikka kõhnaks saada :D


  6. tundub, et paljudel on sellest Suurest Paugust väga vale ettekujutus: enne seda ei olnud olemas ei aega, ruumi, ega mateeriat

    seega ei tekkinud päikesed, planeedid ja muu sodi mingitest kildudest ega tükkidest (kuigi piltlikult võiks karmilt nii õelda) vaid alguses tekkis ainult üks aine - heelium, sellest edas vesinik, liitium ja berüllium. Kõik raskemad keemilised elemendid tekkisid alles hiljem tähtede sisemuses. B)

    tähed, planeedid ja galakikad tekkisid tohutute gaasipilvede kogunemisel, ehk siis polnud mingit "pauku" vaid kogu stuff lihtsalt tekkis (väga kiiresti) ;)

    aga kuidas need gaasipilved tekkisid :D


  7. e-ee ...

    kui ma 200kg kaalusin ...

    nojah,no leidus naisi,kellele see ...,noh ..., :D

    Issanda loomaed on lõpmata kirju, :D

    Äkki su vennatütar kah taoliste erihuvidega, B)

    Tol ajal ma paraku pildi peale eriti ei kippunud,muidu võiks ju üles panna.Äkki oleks vä-ä-ää-ga kõva sõna - no kui Kiivikas peale ei lähe,siis miski ju peab meeldima, ;)

    aa, mul tuli seoses see ka meelde, kui ma käisin ühe tüdruku juures sünnipäeval sai 15 siis tal oli endine boyfriend ka seal ,ma saunas ei käinud aga kui ta palja ülakehaga välja tuli, siis mul pidi süda seisma jääma, ma pole ennem näinud meest kellel polnud üldse rinnalihast, täpselt nagu pesulaud, biits oli ka vist 25cm, siis mu vennatütar ütles mulle, et sul on palju suuremad musklid :D , aga tüdrukud rippusid tal kaelas ;) näitasin neile biitsi ka, katsusid seda, küsisid et miks sul see nii kõva ja suur on, polnud varem näinud nii suurt (aga teglt biitsi ümbermõõt suht väike veel pole treeninud aastagi täis veel, 36 kanti kisub) jälle krt neile ei meeldinud, need on need tänapäeva naised


  8. Ma arvan et teil sellist probleemi pole, aga sellest ajast kui ma hakkasin jõusaalis käima, hakkas mu 12 aastane vennatütar igatsugust jama rääkima, et mida sa käid seal jõusaalis, need on alaarenenud inimesed kes seal käivad, iseenda eputajad (ma saatsin ta selle jutu peale peesse) ükskord oli külas siis ma tegin kodus trenni, õlalihastele hantlite surumist üles, siis ta nägi, kuidas lihased ja veresooned punnis olid, jälle ütles et see on rõve, kas sa oma veresoonte pärast ei karda, et need lähevad lõhki, ise enda veresooni kardab B) , mulle meeldib kui punnis on. Kodus seinapeal on mul fitnessi kalender kus Ott ja Natalia Kiivikas peal on, siis ta jälle ütles et see on haige rõve pilt, et võta see maha, tulid tal sõbrannad külla, siis läks asi veel hullemaks ;) mul oli valgupulbri kott kapis siis näitas seal neile et näe nad söövad sellist p*ska sisse, ise talle üldse ei meeldi valgulised toidud, aga koguaeg tahab et ma talle seda valgujooki teen, pole teinud ja ei tee ka.

    Rääkigu palju tahes, mina alla ei anna, seda "naljajuttu" on veel aga praegu ei tule meelde, ärge arvake et minu perekond selline on, vanematele, onule, vendadele jälle meeldib et ma trennis käin, ütlesid et käiksid ise ka aga pole aega.


  9. Arvatakse, et ka terve Universum võib kunagi kollapseeruda, Suure Paugu põhimõtteliselt võimalik teisik on Suur Kollaps, mis tähendab, et kogu universum võib ühel hetkel, olles juba liiga suureks paisunud, iseenda raskuse alla kokku variseda. Võibolla hakkab siis kogu protsess otsast, võibolla on ennegi alanud B)

    kujutage ette kui on olemas ka neljas dimensioon (mis tõenäoliselt ka on olemas, aga me ei taju seda), palju on vaieldud teemal, et selleks võiks olla näiteks aeg

    Võib küll, kõik keritakse uuesti kokku, aga mis siis juhtub kui see näiteks täna õhtul hakkab toimuma............ ;)


  10. Eelmine nädal ostsin komplekti sangpomme Tartust firmast Nordic Sport and Leisure Warehouse oü. Klassikalise sangaga Hiina omad, täitsa korralikud, hinnad: 16kg- 499.00eek 24kg-570.00eek 32kg-642.00eek

    Hantliga saab ka tegelt rebimist harjutada B)


  11. (Tegemist naljaga :P)

    Tere kallis pojuke.

    Kirjutan sulle, et sa teaksid, et minul ja ka teistel läheb võrreldes sinuga väga hästi. Ma kirjutan aeglaselt, sest ma tean, et sa ei oska kiiresti lugeda.

    Me ei ela enam meie vanas kohas. Isa luges lehest, et enamus õnnetustest juhtub

    umbes 20km kaugusel kodust, seega me kolisime kaugemale...

    Teisipäeval vaktsineeriti meid kõiki maavärina vastu. Ma ei saa veel sulle aadressi saata sest eelmine pere, kes siin elas, võttis maja numbrid kaasa, et nad ei peaks aadressi vahetama. Maja on päris tore. Mul on isegi pesumasin, pole eriti kindel, et see töötab, aga eelmine nädal panin riided sisse, tõmbasin ketist... ja sellest ajast peale pole ma neid riideid enam näinud.

    Sinu onu sai uue töökoha. Tema alluvuses on 500 inimest. Ta töötab nüüd surnuaias muruniitjana.

    Sinu õde sünnitas eile lapse.

    Me veel ei tea, kumb sündis, kas poiss või tüdruk, seega ei saa ma sulle öelda, said sa nüüd onuks või tädiks. Ilm on kah päris kena, eelmine nädal sadas ainult 2 korda, esimesel korral 3 päeva ja teisel korral 4 päeva. Müristas nii kõvasti,

    et kana munes ühte muna neli korda.

    Saadan sulle veel selle vesti, mida sa nii väga igatsed. Nööbid tõmbasin eest, et paki kaalu vähendada. Nad on vesti paremas taskus.

    Armastusega: sinu ema.

    Ps. Oleksin sulle ka raha saatnud, kuid olin juba kirja kinni kleepinud

×