Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by intsu007


  1. ma olen ise ka seda kogenud, jumala halb tunne teglt, peas hakkab niimodi kumama ja kõrvades suriseb, läheb aina tugevamaks ja mõtlen et nüüd pea lõhkeb, aga siis rahunen maha. ühest teisest foorumist lugesin, et Unehalvatus on normaalne nähtus, mil su keha on uinunud, kuid aju veel pole. Ära karda seda, vaid võid kasutada neid hetki nö. kehast välja minekuks ja astraalprojektsiooniks


  2. tee sellise raskusega et sa suudad 8-10 kordust teha, ja muideks, sirge kang on paha, vigastad randmed ära ja see on ebameeldiv tunne, olen seda kohenud, tee EZ-kangiga, see on väike kõver kang :(


  3. Müüt järgmine: Närimiskummi närimisel hakkab seedimisprotsess kiiremini tööle.

    Ootan kinnitamist või ümberlükkamist.

    Sul võib isegi õigus olla, kuna ükskord ma sõin palju nätsu ja siis järgmiseks päevaks olin üle kilo maas, sama juhtus ka Menthosiga


  4. ei ole jalutu-täiesti terve

    minu arust kui teha nende kavade järgi,mis siin üleval siis ei saa keha koormust piisavalt...

    ma teen neli päeva jäjest trenni...siis puhkan 3 päeva...

    või vahepal peab ka kindlasti puhkus olema?

    Ta mõtles jalutu all seda, et sa ei treeni jalgu


  5. Hobujõule lisaks tuleb vaadata ka pöördemomenti. USA autodel on võrreldes eurooplastega vähem hobujõudu aga rohkem pöördemomenti per kubatuur.

    Praegu sa paned küll mööda hobustega, vanadel ameerika autodel oli jõudu rohkem kui tänapäeva traktoritel.

×