Jump to content

Mr.Mesi

Kasutajad
  • Sisu loend

    43
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Mr.Mesi postitused

  1. Palju õnne, Arnold Tokko !

    palju õnne!
  2. suured, suured tänud kõigile!
  3. kui nad maksavad, siis tuleb
  4. Palju õnne IMRE!

    palju õnne
  5. Aita Mr. Mesi europarlamenti

    tänud häälte eest;))))))
  6. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    taavi koovit
  7. Monster Muscle Man Mr Mesi

    ega saagi te kuulda, ma olin vaikselt trellide taga, eile sain välja, pidasin seal natu dieeti, söök oli ainult lahja, olge teie korralikud, see koht ei ole normaalsetele inimestele, aga pyhap näeme viljandis, tulen uduse vormiga välja.
  8. sinu naise rindadest rääkisin, ole õnnelik, et sinu valk jäi joomata.
  9. nägid ju filmi, treiler oligi, helistasin täna jokkerile, materjaal köik hävines, läpakas oli põlema läinud, kui aktivist valas õlle klaviatuurile ja kaamera varastati nädala eest koplis ära, kui jokker jalutas enda uue armukesega
  10. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    1. Marek Liiva 2. Valju Jagomäe 3. Marek Morozov 4. Argo Vaible 5. Marek Kalmus See juba ammu paika pandud ja diplomidki valmis kirjutatud, nii et poisid ...
  11. Tagasi uudise / artikli juurde Kirjutama ajendas mind vaenulikus ja seljataga rääkimine, mis valitseb praegust Eesti kulturisimaastiku. Kuidas on võimalik arendada üheskoos kulturismi ja läbi lüüa mujalgi maailmas kui pole mingit koostööd vaid selle asemel valitseb õelus, kurjus, viha, tagarääkimine, süüdistamine ja enesekiitmine. Mõnes mõttes on otsa lahti teinud siin portaalis salapärane Dr.Balancer artikliga Dr.Balacer : Soovitused Vend Vähile. Ma ei soovi selle artikliga tekitada uut viha vaid tahaks panna teid mõtlema kallid kaasvõitlejad. Toon siinkohal välja müüte ja legende, mis ajapikku mu meeli ja...
  12. ära valeta fred, ole aus, ise sööd ka saia salaja kodus, ega luba minul teistele rääkida.fred tahab, et te läheksite paksuks. rahvas, ärge uskuge teda, ta keeras minu eelmise aasta vormi ka sellega peesse, nagu jokkerilgi.nyyd ta käskis otil ka hapukoort syya ja näete mis juhtus...
  13. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

    fred, palun ole aus
  14. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

    vanemate järgi hakkasin kunagi neid sööma, egas käbi kännust kaugele kuku
  15. Pärm

    need ka head, krömpsuvad hambavahel nagu seemned
  16. Pärm

    see väga kasulik, panin täna yhe 100 gr. pulga ära, koos sipelgatega , hea laks
  17. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

    läbirääkimised käivad, kannatust. Kui kulturismiliit õla alla paneb siis varsti kindlasti ja kui avastan uusi asju rahvameditsiinis millest pajatada. Olen kuulnud rästikutega ravimisest, ämblikuvõrkudega liigeste ravist, värske vere joomine, võib-olla väike retseptinurgake mis koosneb sipelgatest kuusevõrsetest ja hapukoorest, olen kuulnud et kärbseseened panevad ka pea mõnusalt kumisema peale trenni näiteks hea laks ju. Ja kindlasti väike treening käib ka asja juurde, sedakorda ehk siis saalist väljas käepäraste vahenditega.
  18. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

    käsib jah, sest ta ise ka kugistab neid kahe suu poolega
  19. Tagasi uudise / artikli juurde Monster Muscle Man Mr Mesi: II osa -10a. hiljem. Vaata vaata kui tor-toreda asja ma ostsin Sa selle raha eest ostsid sihukese asja vä? See on raadio ju Sa oled ikka puhta lolliks läinud, anna see püss sealt seina pealt siia See on kukesupp poiss Kle mis sa passid seal, tule ujuma Ok ää 40-nd on kohe. Ma ei saa, ei saa, mul ei ole pidureid, see on jama, ei saa kiirust ületada. Nii. Sul muidu vanasti oli teistmoodi auto, üks punane, kust sa nüüd selle selle said siis? Vaata elu on raskemaks läind, enam nagu kaup ei lähe eriti. Vot. Tunned tõmm...
  20. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

    raplamaal elan,politsei kardab seal mind, tegelikult mölemal nr.olemas, teisel isegi uued
  21. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

    ahh kes neid pulki viitsib otsida ja puhastada, tead, kui hea on pärast näppe lakkuda
  22. Arnold Tokko 42 - õnnitleda võivad kõik !

    palju önne ka minu poolt ei jöudnud varem, olin koomas, laksasin öllega ja kanepiga yle, vötsin ka sinu eest
  23. Joker 30 - õnnitleda võivad kõik !

    önne jokker, kle kutsu peole ka siis, sinu poolt viinad, minu poolt lohakad
  24. Massaz

    raha vähe, aga tasuta ei saa midagi
×