Jump to content

ebyem

Kasutajad
  • Sisu loend

    67
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ebyem


  1. 14 juuni- vend Vähi 30 a juubel ;)

    Muidugi, tegelikult on see kuupäev veel kevade kontol.

    ;)

    Kuhu tulema peab täpsemalt? :D

    Plaanis on Peterburis ära käia, tööd teha, kalal käia ja meeletult trenni teha. Võtta osa rammumeeste võistlustest, võita kalapüügivõistlustel, käia aerutamas. Lugeda raamatuid, progeda jne

    Kas ikka lastakse üle piiri :lol: Ei noh aga tubli kui nii tegus, keep up the good work! :lol:


  2. Juku küsib emalt kes on lits. Ema: "Oi Juku, lits on üks väga kole ja hirmus inimene!"

    Juku: "Kas hirmsam kui Dracula"?

    Ema: "Jah, palju hirmsam."

    Juku: "Kas hirmsam isegi kui draakonid või kollid?"

    Ema: "Jah!"

    Juku tormab selle peale teise tuppa vanaema juurde, tõstab käed üles ja hirmutab:" Uuuuu..vanaema..ma olen lits!"

    See on väga hea!!!;)


  3. Mina arvan, et poe piim ja muud "rasvata" ja "väheserasvaga" tooted ei kõlba kuhugi. Neid on mitut moodi töödeldud ja lisaaineid sisse pandud. Olen suur ÖKO ja MAHE toodete fän. Pajumäe ja Esko talud teevad väga häid kohupiimasid ja muid piima tooteid. Piima, juust ja kodujuust. Arvan, et kõik mis mahe ja puhas, see on ka su organismile hea ja suudab ka just sellist toitu seedida. Kõik mis töödeldud, see ju jääb su organismi jaoks küsimärgi alla, satub segadusse, et mis nüüd sellise toiduga peale hakata ning igaks juhuks jätab kehasse alles, ehk läheb vaja. ;), Sealt siis tulevadki lisa kilod ja lisak palju, palju muid probleeme.


  4. Kui teraselt üldse keegi loeb, mis piima (ja ka muude piimatoodete) kohta kirjutatakse?Mis seal sees on ja mis tootega tehtud on? Kas on kujunenud välja oma lemmikud ja miks? Saan aru, et tahetakse rasvavaba jne, aga rasva vaba võib ju teha palju palju rohkem kahju inimesele, kui see (tegelikult hea) rasv piimas. Ei hakka ma siin pikemalt nendest hetkel kirjutama. Sooviks esmalt vastukajasid, kes mida tarbib.


  5. Lojaalsust me kindlasti viimaste päevade vandaalitsejatelt ja paljudelt teistelt venelastelt ei saa. Meie viisime ära ju nende nii öelda IKOONI, kus nad kummardamas käisid. (mõelge nende usu peale)!!! Paraku ei suuda nad kaugemale sellest osast näha. Nad usuvad ja tunnevad, et just venemaa päästis meid ära sakslaste käest ja meie peaks tänulikud selle eest olema, mitte neid diskrimineerima. Nii nüüd kõik vene poolehoidjad öelge mulle seda: Kui paha onu ( saksa) tuleb uksetaha lõhkuma, murrab sisse ennast,vägistab su naise, sööb su toittu ja võtab su vara ning siis tuleb "hea" päästja (vene onu), kes omakorda istub sinu toidu lauda naeratades, vägistab su naist, võtab su vara ja saadab veel eestist minema ka, kuna tema paks tagumik ei mahtunud enam siia ära. Mille eest peame me nüüd tänulikud olema???


  6. üks mää ees, teised mää järgi.

    indemniteedist on keegi kuulnud midagi? :P

    Kerge seletus siis:

    Indemniteet – saadik ei vastuta jur. pol. avalduste eest parlamendis ja väljaspool seda, hääletamise ja esitatud eelnõu eest või ei pea mõnes valdkonnas tunnistusi andma.

    Ei poolda Savisaart!


  7. Mina isklikult olen kiirkõndimise poolt. Tempokas kõnd ( ilma keppideta), raskused jalgade ümber (mitte väga rasked) ja kätel ning parim oleks, kui teekond oleks tõusude ja laskumistega ning mitte kõva teekate. Jooksmine viib pulsi liiga kiireks. Naisterahvastele ei ole üldse jooksminen soovitav. :D

    Tempokat kõndimist kõigil :lol:


  8. Olen ise ka "treenitud reite" omanik ja väga rahul sellega. Kunagi nooremana oli pisike kompleks: nimelt teised eakaaslased olid ju piits peenikesed, kippusin arvama, et peetakse paksuks vms. Praegu m6tlen muiates sellele ajale. ;)

    Olen saanud palju komplimente oma jalgade pärast :) . Ära mingil juhul hakka seda muutma v6i nukrutsema kellegi negatiivse arvamuse pärast. Minu arvates oled sa seal rate piltidel väga kenade reitega!!!

×