Jump to content

ebyem

Kasutajad
  • Sisu loend

    67
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ebyem


  1. Jõusaalis hakkasin ma käima selle aasta veebruari algusest. Enne jõusaalis käimist oli kehakaaluks ca. 67kg ja tänaseks on see tõusnud 74.7kg-ni. Jõusaalis käin 3x nädalas (E,K,R) ja harjutusi teen korralikult igale lihasgrupile ning pideva treeneri valve all. Mure seisneb selles, et kui ma jooksen (kasvõi tühised 20m), siis lööb säärtesse (täpsemalt Soleus´i) põletav valu sisse. Jooskmise ajal tunda ei anna, aga kui seisma jääda või rahulikult edasi kõndida, siis küll.

    Kreemide kasutamist olen ka kaalunud, kuid iial ei tea, millal läheb jooksmiseks (..kasvõi bussi peale jõudmiseks), seega ei pea ma seda oma probleemi lahenduseks.

    Tahaks teada targemate ja kogenumate arvamusi ja võimaluse korral ka soovitusi, kuidas olukorda parandada.

    Ette tänades.

    Ütlesid, et pideva treeneri valve all. Kas treener ei oska aidata? Tunneb ja teab Sind paremini, kui oled koos koguaeg treeninud. Kas valud hakkasid tulema siis kui trenni hakkasid tegema?


  2. Hommiku söök on Sul täitsa null ju tegelt. Tore, et soojaks tegid aga SAI, hmmmm......... Ma hommikuti ei jõua täitsa ärkvelgi olla, kui juba mugin hommikusööki. Number üks päeva alustamisel!!! Vahest ajab tühi kõht mind üles.


  3. Küsiks siin samas teemas: kas oskate soovitada Tallinnas mõnda suuremat/paremat öko poodi? Ei ole ise Tallinna inimene, aga järgmisel nädalavahetusel külastaks hea meelega mõnda.

    MIna tean :lol: "Looduspere", Eesti suurim!!! Töötan nimelt ise seal :lol: ja meil on asjatundlikud müüjad. Meil on kolm kauplust: Üks on Viru Keskuse bussiterminalis )Roheline reklaam väljas uste kohal. Teine pood (suurem) on Pirita TOP 4ndas korpuses. ja üks on veel Tartus. Koduleht on www.looduspere.ee

    Meil ei ole küll toiduaineid. Hetkel tegeleme sellega, et lähiajal oleks :lol:

    Kõigile Tere tulemast


  4. Olen olnud nyydseks 10 aastat n8 pika juukse kandja (umb 70 cm kuklapiirist).

    Juustele m6jub k6ik...Stress, toitumine, hoolduvahendid jne. Minu juuste kasv paranes oluliselt, kui hakkasin tegelema kulturismi, kui v6istlusspordiga, st minu toitumine muutus.

    Leia oma juuksele sobiv shampoon ja palsam (ka v2rv, kui meeldib...). Ma usun, et meil on v2ga h2id kergv2rve. Ise kasutan Wella Colour Touch i ja shampoonidest ning palsamitest olen "sisse v6etud" Sebastianist.

    Juuksed ei taha liigset pesemist, liigset p2ikest, f88nitamist, modelleerimisvahendeid jne.

    kasutan ainult looduslikke tooteid -ÖKO kui täpsem olla. Ei kasuta modelleerimise vahendeid ja föönitan kergelt jaheda õhuga. See on tõsi, et stress (ei meeldi see sõna) põhjustab probleeme. Pigem ma nimetaks seda väsimuseks :lol:


  5. Korralik mitmekesine toitumine, lisaks mõned valikulised vitamiinid ja mineraalid mida Old Man soovitas. Pese juukseid korralikult ning kasuta head balsamit ning unusta pidev värvimine ja liigne kammimine.

    Tulemuseks on head juuksed.

    Paljud naised kurdavad, et meestel on juuksed tugevamad ja paksemad kui naistel. Endal on juuksed poolde selga ning iga naine kes neid katsub kukub kadedusest hädaldama.

    Samas pean tunnistama, et ei ole kunagi juuste peale eriti mõelnud. Ja võibolla selle pärast nad tugevad ongi. Ma ei piina neid igapäevaste pesudega, pidevate värvimistega ega piina keha diietidega, mis ka kindlasti juustele mõjuvad.

    Niiet, ma arvan, et meeste lihtsakoelisest juuste hooldamisest on nii mõndagi õppida. Meestel kukuvad juuksed välja enamasti geenide tagajärjel, olenemata kas juuksed on pikad või lühikesed, hooldatud või mitte. Sageli on mõnel juba 20 aastaselt skalp sile.

    Naistel enamasti ikka kurnatusest.

    Aga edu igal juhul! Kuula soovitusi ja loodan, et kõik saab korda.

    Ei ole kunagi dieeti pidanud, söön mitmekesiselt, rohkem liha peaks jah sööma nagu siin varem sai mainitud. Ma ei keera ega silenda neid kuumade aparaatidega. Lasen ise kuivada või siis jaheda fööniga. Samuti ei pese igapäev juukseid. Aga uurin korralikult järgi, mis mineraale võtta, annan teada hiljem kas aitas. :lol:


  6. Aga võimalus ka juuksuris ära käia, teha kuumakääri lõikus nt ja siis hooldavaid tooteid.

    Ise võtan Futura Silicia (Hair Skin Nail) ja juuksed on palju tervemad :lol:

    Mul juuksed on säravad ja terved iseenesest, aga kipuvad juurest just välja langema. Ei lähe pooleks keskelt. Mis see kuumkääri lõikus endast kujutab? Mis see teeb?


  7. Minul varem oli see,et juuksed olid nõrgad ja ,noh,ausalt öeldes,mõned neist otsustasid mu koguni maha jätta.:DAGa abi sain ma küll,aga ma usun,et sinule selline abi ei meeldi,kohe üldse.Nimelt läksid mu juuksd tugevaks ja paksuks siis,kui ma vahetasin soengut,hakkasin kiilaspeaks.Nüüd olen kiilaspea olnud ligi 9 aastat ja kõik imestavad,kuidas mul nii tugevad juuksed on.

    Hea nõuanne, aga jah, kui sõjaväkke lähen siis ajan maha :blink:


  8. Ferromax ja Berocca.

    Berroccas on ju muid vitamiine ka sees. Kas ei peaks erinevaid lisandeid erinevatel aegadel manustama, päeva jooksul? Kõik mis algab sõnaga Multi ei veena mind nende heas toimes. On öeldud, et magneesiumit peaks ka võtma raua lisandi kuuri ajal, muidu ei jää raud püsima.


  9. Kas sa liha sööd ikka piisavalt?Sealt saaks ka omajagu rauda,eriti loomalihast.Palju on su päevane lihaannus?Vasta ausalt :blink:

    Vastan ausalt. Ma sunnin sööma liha. Ma sööngi ainult loomaliha, kana ei maitse enam, teadses mis liha meie poodides on müügil, mis tingimustes need kanad ja sead on kasvatatud. Loomaliha nendest parim variant:loom on liikuvam olnud kevad suvi sügis!! Igapäevaselt söön veise sinki, milles on veise liha 90%. Ja kui lõunat söön siis püüan alati looma liha võtta. Aga mul pooli kogus, ei jaksa süüa tervet praadi. Ma tõesti ei tea palju seal gramme on :rolleyes: Ei ole kunagi dieeditanud, kaalunud ega möllanud. Armastan salatit ja kala ja siis nüüd söön loomaliha. aga olen veel aus: magusa sõber olen ka-Jääätis ja sokolaaaaaad....... tume enam jaolt


  10. Peale proteiini on ka teisi asju ,mis juukseid tugevana hoiavad.Võib olla on sul hoopis neist puudus? :lol: Ja proteiini proovi ikka süüa,kui juustesse juurde ei anna annab juurde lihastele :blink:

    Keha on sul tõesti ilus ja lihaseline;)

    Mis siis veel tugevamaks juuksed teevad? :rolleyes:


  11. Olen neiu, keda on õnnistatud parajalt lihaselise kehaga. Olin sportlik juba kooli aegadest saati. Armastan ka jõusaali ( hetkel küll tervislikel põhjustel ei ole käinud jõusaalis oma aasta). Kuna juuksed nagu me teame koosnevad peamiselt proteiinist, siis vajavad juuksed tugevad olemiseks proteiine. Panin tähele, et kuni 9nda eluaastani olid mul tugevad paksud juuksed, aga siis hakkas juukseid vähenema. No kohe juurtest langesid, mitte ei läinud keskelt katki. Kas arvan õieti, et kuna mu kehas on päris suur osa lihast, mis kasutab mu proteiini toidust ära ning see ei jõua enam lihtsalt juusteni. Kui hakkasin, jõusaali trenni tegema, siis langes juukseid veel rohkem välja. Kas on ka Teil, kallid foorumi külastajad, samasuguseid tähelepanekuid? Ja kas lahenduseks oleks süüa toidulisana proteiini juurde või on mingit muud lahendust sellele. Suvel olen alati rohkem liikuvam ja kaalun ka jõusaali uuesti oma plaanidesse paigutada ( ei suuda lihtsalt eemal olla). Küüned on tugevad ja ilusad alati olnud!!! Kui kellelgi on lisa küsimusi, mis aitaks siin lahendust leida, küsige julgelt :blink:

    Ette tänades,

    M.


  12. Miks ei peaks laskma? Lastakse muidugi ;) Viisa peab tegema ainult

    Ma niisama, eks ikka lastakse :lol: Kuigi kindlasti on neil kullipilk eestlastel rohkem peal, et kui oma toidulisandid (kui neid muidugi kasutad) kaasa võtad, siis pead seletama seal, mis on jne. :D

    Ma ise tahaks ka Peterburis see aasta jälle käia.


  13. Minu arvates on kihvt experimenteerida, saad ennast loovalt täiendada. Aga kunstnik on ikka see, kes suudab ainult fotokaameraga pildi õigel ajal ja tabavalt ära teha, ilma et peaks seda muutma. Siinsed pildid mul on vaid värvitooniga mängitud ja nats teravustatud, ise tegin pildi üksi, siis ei kuku hästi välja ;):D

×