Jump to content

younger

Kasutajad
  • Sisu loend

    218
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik younger postitused

  1. saun peale trenni

    Ma Lõuna-Eesti maamees ja ei oska vähe võtta. seega hoian mina eemale, sest järgmine hommik on ikka täitsa kehva olla. Saun on püha, saun olgu korralik. Ega heeringat ka ilma viinata solvata ei saa, ytlevad mu sõpradest autojuhid:)
  2. Munade kohapealt segadus

    Ise söön 10 muna päevas, 7 korda nädalas. Ei ole veel kusagilt mingi kolesterool silmanägemisele mõjunud Vahel tuleb nädal puhkust ka ,sest üle viskab.
  3. Soodsad valgurikkad toiduained

    Minu lemmik kohupiim- Ricotta Päikese kohupiim. 250gr, valku 11, SV 7, rasvad 8gr. Õrnsoolane. Super hea.
  4. Soodsad valgurikkad toiduained

    RIMIs on see Päikesekohupiim praegu 6.90. Vähemalt eile oli. Kampaania
  5. Test vene armees

    mina näen viiendas 84. Ühesõnaga- jep, teie emad saavad kurvaks.
  6. Parima maitsega proteiinipulber?

    Kohvimaitseline oli tõesti hea.
  7. http://naistekas.delfi.ee/tervis/figuur/ar...55&l=wdelfi
  8. Kas üle pika aja üks korralik artikkel?

    Mulle ka tundus nii, aga las kopivad. Vähemalt ok artikkel:)
  9. Palju õnne, Arnold Tokko !

    Palju Palju õnne ja jaksu edasi minna!
  10. ujumine ja õlgade laius

    Saab saab !
  11. http://www.tarbija24.ee/?id=232855 Lugemiseks ja arutlemiseks
  12. Toidulisandid koormavad neere

    No ju Sa oskad võrrelda, sest oled kogenud mõlemat teades, kumb siis valutab. Mina kahjuks ei tee vahet. Mõni öö lööb alaselga korraliku pinge ja valu (harva), kuid otseselt neerude süüks seda ma panna ei oska.
  13. Toidulisandid koormavad neere

    Nujah, olen ka kuulnud.
  14. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    Väga hea ju. 5 punkti
  15. Toidulisandid koormavad neere

    Aga kuidas teha vahet seljavalul ja neeruvalul? Lähed arsti juurde ja mis ta ütleb? Anna seljale puhkust, eriti, kui teab, et oled tõsisem jõusaali külastaja. Ei saada nad ju sind uuringutele enne, kui verd kused.
  16. Toidulisandid koormavad neere

    Jah, aga tee sa ise kindlaks, kas sul valutab selg või neerud....
  17. Toidulisandid koormavad neere

    No kavatsen kreatiini kasutada isegi siis, kui see ära keelataks!
  18. Zak Khan 138kg!

    vaadates videot, siis kargab koheselt silma mehe ilmselgelt liiga suured käed (võrreldes kehaga) . Jube elukas küll
  19. Probleem sporditegemisega

    Ära tegemata jäta mitte mingil juhul, tee nii palju, kui suudad. Ära lihtsalt üle pinguta. Küll tasapisi koormus suureneb ja treenituse aste suureneb. Käi ujumas, mitte, et see mingi imeasi on, aga ujumine on hea.
  20. Ei ole võimalik 15. päevaga midagi saavutada.
  21. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Mina annaks ka kohtusse. Nii ei saa. Otil on õigus, EL-is on vaba turumajandus.
  22. How is it possible?

    Kartulipuder ja pulliverest verivorst. Lõpetage oma naljad nüüd ära- kasutavad või mitte, austust oma töö eest on nad ikkagi väärt. Nemad võistlevad omasuguste hulgas. Austust pole väärt need, kes teadlikult kasutavad, aga võistlevad amatööride hulgas.
  23. Scott Mendelsoni katse lamades surumises 490kg!

    Pidi see väikene mees teda ikka peksma, ime, et jalgadega näkku ei hüpanud....
  24. UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

    Kaidole ja Otile- kas kusagil meediaväljaandes ei taha oma projekte välja käia? Esimene projekt oli ju super ja annaks paljudele eeskuju. Teine, st praegune vast on liiga spetsiifiline, aga näide suurest tahtejõust ja õigest söömise-trenni-puhkamise vahekorrast võib viia üks kõik kelle soovitud tulemuseni.
×