Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. Ukraina tõstjad ja doping!

    Ma loen nagu küll välja, et tegu pole meestega vaid mehe ja naisega. Üllatav oli, et 16a tüdruk, Elmira Ramileva, kasutab steroide . Vaene inimene.
  2. Jõusaalis käin 4x nädalas. Ühe korraga max 2h, koos aeroobsega, rauaga mängimisele kulub 1-1,5h mitte rohkem, kui siis vähem, vastavalt päevale
  3. Südameprobleemid

    See, sul rauaga meeldib möllata ei tähenda ju et aeroobset ei peaks/tohiks teha. Trenni lõppu ~30min oleks ka väga hea. Pole nüüd mingi südame spets ja väga palun, et kui ma nüüd eksin siis keegi mind parandaks, aga ma usun, et kui teha ka aeroobset siis on ka süda paremas korras.
  4. Rüht

    Endalgi oli varem seljaga jama, jõusaaliga sai asi korda. Ei sovitaks kontsentreeruda selja treenimisele lihtsalt kuna see peaks su rühi korda saama, treenida tuleks ikka kõiki lihaseid ja siis on rüht hea ja kõik muu ka hea.
  5. rinnaga raksust juurde

    Ise lisan raskust siis kui tuleb rohkem kordusi kui 10 esimeses seerias (loogiline) ja raskuse mis lisan otsustan tunde järgi (enamasti umbes 2,5kg)
  6. Kindad

    Jep, see ta oli.
  7. Kindad

    Endale ostsin Lõunakast, poe nime nüüd kohe meelde ei tule , see spordipood purskaevu kõrval kohe (see purskkaev mis selle uisuväljaku kõrval on).
  8. Roniks ka hea meelega kohale kuid elan veidi kaugel. Võibolla mõni teine kord
  9. kava

    A proovi nii: E:rind, biits, triits T:rind, biits, triits K:rind, biits, triits N:rind, biits, triits R:rind, biits, triits L:rind, biits, triits P:ranne, õlg, kõht, selg, jalad, säär
  10. Tallakramp

    Vana oled? Äkki lihtsalt kasvad...
  11. Kuidas alustada?

    Ning mina soovitan algajatel enda jaoks lahtimõtestada sõna "otsing".
  12. kasv kinni

    Sa muretse endale korrektne kava, mõne proffesionaali koostatud. Ära selle kasvu kinni jäämise pärast muretse - see selline müüt mida rahavas armastab vabanduseks tuua et miks ei viitsita jõusaalis käia. Kui sa oma selga seal saalis "retsima" ei hakka siis on kõik korras. P.S. To p6kk666. Jah ja õhtul on hea valge lugeda ka
  13. Kuidas alustada?

    Otsi treener!
  14. Hüpotees

    3) Ega see 4-5x (ja ka tihedamini) söömine mdagi erilist polegi, vahepealsed eined on veidi väiksemad ja pole probleemi. Ainevahetus hakkab kiirenema ja tekib vajadus nende vahepalade järgi. Ise sai suvel nii söödud, et oleks võinud iga 3tunni tagant süüa ühe korraliku prae... siis tuli kool ja toitumine ei olnud aja- ja võimaluste puuduse tõttu nii tihe (loe: hea).
  15. 2 K duell - kes keda ?

    Njamh, õnnitlused Otile! Olin ja jätkuvalt olen Kalmuse pooldaja, kuigi seekord ei läinud nii hästi kui oleks võinud. Edu tulevikuks mõlemale.
  16. 8-9 tunnine söögipaus

    Aga võta nende sihvkade asemel näiteks kana või muud sarnast.
  17. kükid

    Nagu ma aru saan on see kükk mil jalad 90kraadise nurga all poolkükk, ning väidetavalt koormab just seda sorti kükk liigselt põlvi, just kuna kasutatakse suuremaid raskusi. Nii, et vaidlen katekooriliselt vastu sinu sõbrale. See, et plaadid kandade all on üks selline kaval asi, millega saab suunata trenni rohkem jalga ning sel juhul kautatakse vähem alaselga. Seda meetodit kasutan isegi, kuid jõutõstiatel selline kükk vist käbi ei läheks. Aga see, et kükk on soojenduseks... laus lollius.
  18. Piimhape - kuidas mõjub lihasele?

    See siin peaks asja selgitama: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3167
  19. Treeningkava!

    Bioloogia tunnist mäletan, et nagu deltalihas ongi õlg . Nii, et miks teha õlga 2x nädalas? Ja krt miks ei saada aru, et väikestele lihastele pole tark teha samapalju kui suurtele = ületreening!!! Kõhtu treenid 4x nädalas... kui ise leiad et mõjub hästi tee edasi, muidu ei soovitaks. Ja ma ei teeks ka biitsepsti ja triitsepsit etteantud päeval, kui eelmine päev on olnud rinnatreening siis ei pruugi just kõigeparem olla. Pnaeks selle päeva reedeks ja jalad neljapäevaks ning selg teisipäevale.
  20. Toitumiskava

    Aga mulle see meeldib sest seda juttu lugedas saan tükkmaad targemaks.
  21. Ütleks kindlalt, et eksit ja seda igas öeldud lauses (ehk võib välja arvata selle lause:"2-4 korda nädalas."). Kui 15 min aeroobst su ära väsitab siis ju see pole aeroobne (nagu salver juba minis). Pikemat aega on räägitud, et seda hommikust jooksu (või olgu see mõni muu aeroobne tegevus) ei ole mõttekas teha tühja kõhuga. Testid on tõestanud, et ravapõletuseks kasulikum on kõigepealt süüa ja siis umbes 1h pärast oleks see paras aeg hommiku jooksuks. Samuti pole hommikune aeroobne kõige parem viis rasva põletuseks viimaste testide ja soovituste kohaselt on parimaks rasva põletus viisiks juba inside14 poolt mainitud HIIT (uuri sellekohta näiteks siin foorumis - abiks otsing). Tegelikult üldse parim viis rasvast vabanemiseks on õige toitumine (see ei tähenda näljutamist), toitumiskava saab tellida http://shop.fitness.ee/index.php?cPath=37&...d2b87beec1b9156 !!! "Üldiselt on parema vormi saavutamiseks parem kui anaeroobset ja aeroobset trenni eraldi teha" Kust selle idee said ? Halba ei tee kui sa jõusaali kõrvalt aeroobset teed aga jõusaali alguses ja lõpus peaks olema siiski aeroobne trenn!
  22. jõusaal ja jooksmine

    Kui oled lihtsalt harrastaja mõlemal alal siis ei ole erilist mõtet muretseda. Kui oled kulturist või on eesmärk kluturistiks hakata siis on jama selles, et pikad jooksud põletavad lihasmassi ning kulturisti seisukohast on see ülimalt halb. Maratoonlast ja pikamaajooksjat aga hakkab suur lihasmass aeglustama - keha raskem ja pole nii kerge vedada. Selle kohapealt, kas maratoonlasel on üldse mõttekas jõusaali minna (tehes seal abistavaid harjutusi oma teatud kordustega) jään vastuse hetkel võlgu.
  23. Ujumine peale jõusaali

    Ujumine on väga hea aeroobne peale trenni, soovitan.
  24. Mainiks ära, et ma ei näinud kavas õlga.
  25. Ettepanek

    Oleks nagu huvi küll lugeda ja siis kannataks ma isegi 500EEKu ära.
×