Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Creek


  1. Aga kas siis nii oleks normaalne teha?:

    T:Alakeha

    N:Ülakeha

    ja igapäev aroobset.

    Soovi korral võid teha ka tihedamalt: E:Ülakeha, T:Alakeha,N:Ülakeha,R:Alakeha

    To skip2me: Nabi vanus küll hetkel mingiks takistuseks ei ole, ta on lihtsalt veel vähe treeningud ning koormus võib algaja kohta suur olla. Õigesti treenides (rahuliku tempo ja õige(ohutu) tehnikaga) ei ole tarvis karta. Kuid muidugi oleks väga soovituslik igaks juhuks kontsulteerida ka mõne treeneriga.


  2. näiteks jäi Kiivikase edasijõudnute kavas (3 päeva) selline asi silma, et triceps ja biceps on pandud samasse trenni. Ader käis eelmine nädal Keila jõusaalis ja ütles, et tricepsit ja bicepsit ei soovita mingil juhul samal päeval teha, pigem kombineerida muude lihasgruppidega. a see oli teemast kõrvalepõige.

    Paljud just soovitavad teha bic ja tric samal päeval, siis on neile lihastele verevarustus parem. Kuid antud 3 päeva kava miinus on see, et rind ja selg jäävad samale päevale ja see võib olla veidike kurnav ning ise sooviks teha neid eraldi päevadel kuna siis saab seljale paremini kontsentreeruda.


  3. tänud jah, aga just ongi see värk, et ei taha hakata igat viilukest ja kaloripoissi jälgima. tahaks ikka normaalset edasi elada. katsun rasvasemaid asju vältida ja aeroobsele suuremat rõhku panna. paari kuu pärast valkudest ja asjadest mõneks ajaks eemalduma, siis peaks kindlasti kõht koomale tõmbuma. tegelikult on plaanis lihasmassi 3-4 kilo juurde kasvatada, üle 75kg jõuda ei tahaks. hetkel ligi 70.

    Tundub, et su toitumis alased teadmised on üpriski väikesed, kuid kuna sa ei taha endale ka toitumiskava soovitan sul võimalikult palju ennast võimalikult palju selles osas harida, loe raamatuid ja uuri foorumit. Siis vähemalt oskad jälgida oma toitumist paermini.


  4. Tüüpiline. Igasugused lisandid on kokku kogutud ja süüakse neid, kuid toitumine on ikka paigast. Kõigepealt muretse korralik toitumiskava ja siis, kui areng hakkab pidama jääma ning muidu ei saa, otsi need lisandid jälle välja.

    Selle rasvumise taga võib olla palju põhjuseid ja nii lambist ei oska keegi midagi kinlat öelda.

    Muideks selleks, et lihast kasvatada tuleb arvestada rasva% tõusuga, see tuleb lihatsalt pärast maha ajada.


  5. Kui suruda kangi üles kaela tagant püsti seistes (õlga tehes), räägitakse et eest surudes on parem, et tagant tehes pidi kuidagi käsi väänama ja kahjulik olema.

    Lihtsalt kas see võimalik või mitte... igatahes tagant tehes jaksan ma palju vähem teha õlga kui eest surudes.

    Kuklatagant surumine on väga vigastusohtlik. Soovitatav oleks siiski teha seistes/istudes rinnalt surumist.


  6. SIND VB JAH EI KOTI AGA EKS SEE TEISI IKKA HUVITAB,NII ET ÄRA RÄÄGI TEISTE EEST..

    Aga praegu räägid ka sina teiste eest. On väga palju inimesi, keda see tõesti ei huvita palju nad suruvad, ennastki jätab üpsriski külmaks see tulemus, hea teada aga vahet pole.

    Üks väike kulturismi vanasõna:

    IT'S NOT HOW MUCH YOU LIFT, IT'S HOW MUCH YOU LOOK LIKE YOU LIFT.

    To phoe: Tubli latseke, mine räägi emmele kah.


  7. Ütleme,et kaalun 65kg.

    Tahan hädasti saada lihasmassi ja massi juurde.

    Kui palju kaloreid peaksin mina päevas tarbima ja täpsemalt,kui palju süsivesikuid,valke,rasvu jne?

    Üks selline küsimus ka,et kui palju valke on umbes ntks 1 valges kanamunas?

    (Pole kodus grammikaalu).

    Seda saad arvutada - http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

    Oli mingi TANKi tehtud asi ka aga ma ei hakka seda praegu otsima.

    Ühes keskmises kanamunas pidavat olema 7g valku.


  8. E: Biitseps, Selg, Kõht

    T: Jalad, Alaselg, Säär

    K: vaba

    N: Rind, Triitseps, kõht

    R: Käsivars, Õlg

    L,P: Vaba

    Iga lihasgruppi kohta 4 harjutust

    Vanust 13 pikkus 161 kaal 53

    Ses suhtes on tõsi küll, et koormus algaja jaoks on veits suur ja ei soovitaks kodus nii väga ka tõmmelda, jõusaalis ikka parem.

    Jaotus on isegi enamvähem OK, kui teha esmaspäeval biitseps peale selga (suuremad lihasgrupid tehakse enne, väiksemad pärast).Kuid nüüd see, et iga lihas saab 4 harjutust (oletan, et igat harjutust teed sama arv seeriaid) pole mõttekas, suuremad lihasgrupid saagu rohkem seeriaid kui väiksemad. Täpsemalt siin midagi raske öelda, kui pole täpset kava.


  9. Kui see tösi on siis on jh päris hea..

    Pole tegelt mingi eriline ime, kui alustada siis tulebki alguses nii mass kui jõud paremini kui vanal tegijal.

    Selline edasiminek on normaalne korraliku toitumise, treeningu ja puhkusega.

    Nii, et roullingul ei tasu karta sellist arengut lõpmatuseni.


  10. Treeninguid alustades, pole mõtet kohe joosta lisandite poole, alguses kasvavad lihased väga vabalt ka ilma. Lisandite tarvitamine on algajale nagu raha tuulde viskamine, sest kasu nendest on 0 kuni miinimum. Kõige targem mis sa teha saad on treenida targalt (mitte ületreenida ja treenida kõiki lihasgruppe) ja pöörata erilist tähelepanu oma toitumisele (selle tarvis kasuta otsingut, eriti hea oleks pöörduda mõne proffesionaales treeneri poole).


  11. Istudes/seistes surumine teevad mõlemad põhiliselt esiosa.

    Esiosale: istudes/seistes surumine kangi/hantliga, hantlitega lendamine ette.

    Keskosale: hantlitega lendamine külgedele

    Tagaosale: lendamine kõrvale ettekallutatult.

    Need nagu need põhilised aga neid harjutusi on lademetes veel, igasugused trenazöörid ja muud imed.


  12. jälle süüdistatakse geene ... mix ? ... inimene ju ise ütles et hakkas tegelema karatega ja seetõttu on tal puusad paremale poole viltu või mida iganes ... täiesti loogiline on ju kui puusad on viltu siis on ka kõhulihased viltu .... süüdistame geene ... seda ju lihtne teha ... nad ei suuda ennast kaitsta ...

    See oli mul kerge sarkasmiga öeldud :) . Aga seda, kas kõhulihased on ühel joonel (nagu horisontaalses mõttes või nii, äkki saad aru) ei saa ise ju määrata, kui pole joonel siis pole ja elad üle.


  13. Tahad teada, kuidas saada kangile iga nädalaga 2-7 kg juurde? Proovi Static Contractionit.

    Seletan lahti (kuigi võiksid osta endale selle raamatu), põhimõtteliselt sa paned kangile nii 25-100% rohkem raskusi kui siis, millega muidu treenid. Leia raskus, mida suudad lihasjõul õhus hoida 5-10sek ja iga treeningkorraga saad jõudu nii, et mühiseb. Väga hea trenn!

    Kas ma saan õigesti aru, et seda raskust lihtsalt hoiad mingi teatud koha peal paigal (5-10s) ja terve seeria ajal ei liigutagi kangi üles ega alla?

    Nagu ma aru saan siis on nii, et nt. kui 1. trenn hoiad üleval 100kg (5-10s) siis jäegmine nädal juba nt. 105kg?

    Kuid ma pakun, et see su päris surumise raskust väga palju ei suurenda. Pealegi ei rakenda see, kui lihtsalt raskust paigal hoiad, lihast nii hästi tööle. Ning on muidki jamasi, kuid kuna ma pole spets siis vast targemad oskavad need plussid ja miinused paremini välja tuua.


  14. Kui asi muutub liiga lihtsaks siis jalad seinale püsti ja pumpa aga edasi kümmet :)

    See pole siiski sama: mida kõrgemal on jalad seda rohkem treenib rinna ülaosa ja seal hulgas kaasab järjest rohkem õla esiosa, kui jalad lõpuks seinale visata ongi tulemuseks see, et treenid õla esiosa ja rind ei saa midagi (kui siis minimaalselt).

    Soovitan siiski kangi, saad raskust ka juurde lisada ja on muidu universaalne vägendus.


  15. Ostsin siis omale selle Isostari pulbri, kus siis see joogipudel tasuta kaasas. Juhend ütleb, et pulber doseerida doseerimisnõusse ja siis segada 500 ml veega. OK, aga mul pole seda dos. nõud. Mitu lusikatäit peaksin panema poole liitri vee kohta umbes seda pulbrit?

    Tänud:) ;)

    Vaata purk läbi, tõsta või kogu pulber ajutiselt mõnda nõusse. Kui ise kord kasutasin leidsin selle päris põhjast lõpuks.


  16. Siin peaks ka kolmas variant olema-"pühapäeva suitsetajad"

    Näiteks peol viina juues..

    Ei tea, ma ise ei suitseta aga ma usu sellist juttu nagu pühapeva suitsetaja, sa kas suitsetad või ei. Tõmbad aastas korra... suitsetad ju ikkagi.

    Võrdluseks - pühapäva mõrtsukas

×