Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Creek


  1. Profiilis võiks uue kasutaja registreerimisel olla rohkem nö kohustuslikke välju, mis pärast kõigile nähtavad oleksid. Näiteks sugu ja vanus. Tihtipeale küsivad inimesed nõu, hakkad vaatama profiili, no ei saagi aru, kes või mis ta on :ph34r: Teema juures seda eraldi küsima hakata oleks aga mõttetu ju, läheks jutt liiga pikaks.

    Ja kui mõni tüüp postitab siin omaarust ei-tea-mida-tarka, saaks profiilist veidi täpsema ülevaate tüübi kohta (a´la nu kui on ikka miski 13-aastame koolipoiss, siis... :lol: )

    Pigem saad seda aru sellejärgi kui kaua ta siin kasutaja on, sest kui mingi 30aastane jõusaalis käimisega alles alsutab siis on ta arvatavasti sama tark kui see sinu 13aastane. :D


  2. Tulemus on selline, et sa taastud paremini ja jõuad peale tööd ka õrnemale sugupoolele tähelepanu pöörata ja kindlasti oled järgmiseks päevaks paremini väljapuhanud kui need kes sama tööd kartula - sousti pealt teevad. Kindlasti ei hakka sa kulturisti moodi välaja nägema- kuid kas see ongi eesmärk? kui jah siis peaks peale tööd ikka natuke kangi tegema, ise olen ehituspaberitega mees ja ka omal ajal sai füüsilist tööd palju tehtud, õhtul tegin ikka trenni - oluline on tahe.

    Tõesti kui on tahtejõudu saab praktiliselt lõpus kõik, mis soovitud.

    Aga tekkis endal selline küsimus kui oled tõesti peale rasket päeva väsinudja ei jõua jõusaali minna, ega see halb ei ole kui võtad siise ühe koffeiinitableti, et veidi lisa energiat saada? Ei tohiks nagu vist midagi halba teha aga igaksjuhuks küsin :ph34r:


  3. Kõige parem on minna hakata regulaarselt jõusaalis käia, mitte ainult suvel vaid ka edaspidi ja küsi abi treeneritelt. Aga treeni ikka alakeha, jalalihased on asju tõstes kõigetähtsamad, pealege pole see üldse lahe kui sul on treenitud ülakeha aga lalad on nõrgad.


  4. Tere.olen 15 aastane poiss, mul on 3 kg antilid ja tahax mingit musklit arendada:D

    naqu mul käed naqu puu pilpad:Dja tahax natsa juurde..ise alla 50 kg ja 160cm pikk..

    ja naqu äkki mingit head kava võüi mida teha.ja sams ka kõhulihaseid tahax.ja vb mingit head jõusaali tartus?..aidake! :ph34r:

    See pidi hea jõusaal olema - www.hot.ee/mvsport. Küsi abi ka treeneritelt.

×