Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Creek


  1. Mul küll arstidesse nii pimedat usku ei ole.

    Ega ega arstidesse ei peagi olema mingit pimedat usku, aga veel imelikum on kui sul on pimedat usku mingitesse tüüpidesse, kes foorumis spekuleerivad, mis sul viga võib olla.


  2. Mina pakun, et keha on koormustega lihtsalt ära harjunud, paksid treeningakava muutma või söömise üle vaatama.

    Näiteks vaheta need sisetreeningud suveks väliste aeroobsete treeninguta vastu - jooks, kiirkõnd, rullimine, ujumine, ratas jne. Kõike vähemalt 60 min korraga. Korra nädalas jäta Pumpimine. Toitumine vaata kriitilise pilguga üle (välista igasugune pekitamine) ja küll see rasv ka väheneb.

    Muidugi, kui üldse on seda, mida vähendada <_<

    Seda viimast lauset silmas pidades sooviks öelda, et tõesti tuleb kõigega piiri pidada sest on olemas piir kus inimene läheb nii kõhnaks, et pole enam ilus vaid hoopis hirmuäratav. :huh:


  3. Lase ennast koguaeg terve aasta alasti filmida 24h, kui treenid, siis pane lint kiiremini käima ja näedki kuidas lihas kasvab :huh: Asjast rääkides, siis lihase arengut tunned siis kui lihased jäävad valusaks! Nendest valusatest lihastest oli siin kunagi üks suur diskussioon, vaata otsingust ;)

    Kas lihas mitte ei kasvanud peale trenni siis kui taastud <_<


  4. Küünarvarte kõverdamine Scott'i pingil, althaare

    http://www.amazon.ee/lehed/tooriistad/harj...itseps/034.html

    http://www.bodybuilding.com/fun/2002/preachercurl1.jpg

    sellist harjutust tehes suurte raskuste puhul> 50kg (minu jaoks suured raskused) hakkavad luud valutama küünarnuki ja randme vahel täpsemalt välimine luu

    viiasel ajal on ka rinnalt surudes sama valu tunda annud... kuid kui lõpetan harjutuse siis kaob koheselt ära ....kas on mingi ainepuudus või siis oleks parem seda harjutust mitte teha ja millegi muuga asendada ? ....

    Ma ei tea kas selline soovitus siit läbi on juba käinud aga randmevalu vastu peaks aitama randmetugevdusega treeningkindad.


  5. Alustasin nüüd väga intensiivse trenniga. Puhkepausid ei ületa 30s. Mind huvitab selle juures see, et kas sedasi treenides lihased sama kiirelt edasi kasvavad? Kordused on ju nagu massi kohta ikka.

    Samas täheldasin, et kuigi tegin 6 harjutust kokku õlale ja triitsepsile möödus aeg liiga kiirelt. No ühesõnaga ma olin valmis u.40min.

    Selle kohaselt mis mina olen eri artiklitest lugenud siis oli soovitatav teha seeriate/harjutuste vahele sellised pausid et sa tunned et oles valmis uueks seeriaks/harjutuseks.


  6. Niisiis, olen 18a, kaal u 60Kg.

    Oleks soov siis saada ühtlasi vormi kui kaalus juurde.

    Kuna niisama istudes söögiisu jne pole, oleks vast jõutrenn selle parim tekitaja (ei hakka ju õlut jooma seepärast).

    Eelmine suvi sai pea iga päev 7km metsajooksu tehtud, aga ei ütleks et see midagi arendanud oleks. (Noh, augustis oli 7km juba selline jooks mis nahka märjakski ei võtnud, juuni alguses pidin teel 3 korda puhkama)

    Kodus on suur õu :ph34r: , hunnik pakke ja metallvarras (idee?)

    2 kg hantlid (ärge naerge, need olid kunagi rühi parandamiseks kõhuli olles ette sirutamiseks). Ja mingid liivakotiksed paarikilosed, mis jalgade ümber käivad.

    Päris kasin varustus ühesõnaga, jõusaali jaoks praegu krabisevat pole.

    Ehk oleks võimalik midagi kokku klopsida, kätekõverdused, lõuatõmbed, jnejne

    Jooks võib kül südant jne tugevdada, aga kaalust ta nüüd vaevalt juurde annab (:lol:) ja lisaks võtab aega (~35 min-7km)

    Jõutrenn oleks vast siis kõige mõistlikum.

    Ja veel ,kas on ka mingit odavamad toidulisandit mis nn. ruttu paksuks teeb? Ilma füüsilise koormuseta?

    Aitäh.

    Hakka siis treenima oma kehamassiga (kätekõverdused, istessetõusud, lõuatõmbamised), tuleb palju soodsam proovi netis leida erinevaid harjutusi.

    Ja arenendes lisa raskusi ka.

×